Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Ja również od niedawna stałem się wesołym posiadaczem BF2. Fakt na początku jest duży chaos i ciężko się połapac, ale wystarczy pare razy zagrac w jedną mapkę, żeby już wiedziec co i jak (moją ulubioną jest Strike at Karkand). Mam tylko pytanie do kogos mądrego. Od czego zależy zdobywanie pkt. za współpracę? (mam na myśli drugą zakładkę w statystykach po naciśnięciu Tab)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Punkty w tej zakładce można zdobyć na dużo sposobów:
1. Sanitariusz - leczenie, reanimacja
2. Mechanik - naprawianie
3. Żołnierz wsparcia - amunicja
4. Każda postać - asysta przy zabiciu wroga
5. Przejmowanie flagi - neutralizacja, przejęcie, asysta przy neutralizacji/przejęciu.

Leczenie - 1 pkt.
Reanimacja - 2 pkt.
Naprawa - hmm.. nie wiem. ;)
Amunicja - 1 pkt.
Asysta przy zabiciu wroga - 1 pkt.
Neutralizacja/przejęcie - 2 pkt.
Asysta przy neutralizacji/przejęciu - 1 pkt.

To chyba wszystko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam oryginalną grę Battlefield 2. W głównym menu podana jest wersja: 1.1.2963-795.0. I teraz chciałbym tą grę zpatchować do najnowszej wersji, bodaj 1.41. I tu pojawia się haczyk, zainstalowałem już wersję 1.3 ale wersja gry się nie zmianiła, instalacja przebiegła normalnie. Pomyślałem, że jeśli to nic nie dało to może zainstaluję patch 1.4 full. Również bez skutku. Co w takim razie mam zrobić? Czy jest inny sposób?

Proszę o pomoc, Linx21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W menu pisze co innego niż w rzeczywistości jest. Jeśli zainstalujesz najnowszego patch''a normalnie będzie on działał. Jeśli nie wierzysz, sprawdź listę serwerów. Gdy nie miałeś najnowszej wersji łatki to serwery były albo czerwone (zła wersja gry), albo było ich mało (na najnowszych gra więcej osób). Teraz powinno być zdecydowanie więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przed chwilą sprawdziłem i serwerów jest dużo więcej, ale czemu jest taki duży ping? Może jak zainstaluję łatkę 1.41 to będzie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 16:53, Lailonn napisał:

Gdzie najlepiej? MM/Empik/Allegro. Byle cena ci odpowiadala ;]

Modyfikacji niby nie trzeba ale warto. Zamiast np 30 pojazdow masz 100, zamiast 10 map, 40
;] Pewne modyfikacje jak POE2 zmieniaja zupelnie gre. Noiwe tryby, nowe systemy(np mozdzierze).
Na prawde warto :]

ok, jest duzo wiecej sprzetu i map, ale czy wystarczajaco duzo ludzi ma te dodatki i mozna pograc tez na tych nowych mapach i pobawic sie nowym sprzetem? pytam, bo niedlugo zmieniam sprzet i mam zamiar kupic bf2... a to zaoszczedzone 50zl roznicy np na rainbow six vegas moglbym wydac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 16:58, Ari Zmc napisał:

Mam pytanie: Co dają odznaczenia ?;>

Przecież podałem Ci stronę...

Na przykład aby dostać rangę "pierwszego sierżanta" potrzebne są takie odznaki: Basic Knife Combat Badge, Basic Pistol Combat Badge, Basic Assault Combat Badge, Basic Anti-tank Combat Badge, Basic Sniper Combat Badge, Basic Spec Ops Combat Badge, Basic Support Combat Badge, Basic Engineer Combat Badge, Basic Medic Combat Badge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od łącza internetowego to wiem. Mam Neostradę 512, a w opcjach jest tylko wybór pomiędzy DSL 256 i T1. Co w takim razie wybrać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem:
jak się wejde na jakiś serwer to po 1 - 5 min mnie wywala na pulpit... a gra sie zamyka... co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 00:24, Adahn napisał:

Mam pewien problem:
jak się wejde na jakiś serwer to po 1 - 5 min mnie wywala na pulpit... a gra sie zamyka...
co jest?


pokazuja sie jakies komunikaty czy po prostu wywala do pulpitu? jak grasz w single to tez tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do tych co mają B2 bez dodatków...
Po zainstalowaniu patcha 1.4 mam tylko ok 10 serverów rankingowych...torchę mało, ktoś też tylko tyle ma ? bo jest dużo, ale zwykłych, a tych rankingowych nie za bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 13:05, Kermit 13 napisał:

Ja mam pytanie do tych co mają B2 bez dodatków...
Po zainstalowaniu patcha 1.4 mam tylko ok 10 serverów rankingowych...torchę mało, ktoś też
tylko tyle ma ? bo jest dużo, ale zwykłych, a tych rankingowych nie za bardzo :(

Ja też mam gdzieś tyle, bez patcha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 13:05, Kermit 13 napisał:

Ja mam pytanie do tych co mają B2 bez dodatków...
Po zainstalowaniu patcha 1.4 mam tylko ok 10 serverów rankingowych...torchę mało, ktoś też
tylko tyle ma ? bo jest dużo, ale zwykłych, a tych rankingowych nie za bardzo :(


Spróbuj zainstalować może ten 1.41, jest nowszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 13:14, Grizzly. napisał:

sorry zapomniałem podać linka http://www.polska.ea.com/downloads/battlefield+2/


OMG :| kolejny patch...pierw 1.3 cos ponad 300mb....1.4 ponad 500 mb i ten :O ehhh...dzięki w każdym razie :)

Ari Zmc ściągaj patch''e ! po 1 statystyki masz...po 2 ulepszenia na mapie i HUDdzie itp. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować