Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2009 o 22:10, Beleth napisał:

wiem że pytanie czy serwer był rankingowy może być uznane za głupie lub obraźliwe ale...

Mam ustawione filtry i nierankingowych nie wyswietla

Dnia 12.05.2009 o 22:10, Beleth napisał:

hm...może warto napisać do EA że masz taki problem?

Nie będe sciamniał- nie chce mi się. Poza tym w czym mi pomogą? Gre mam oryginalną (podstawke i dodatek), spatchowaną, nie powinno byc problemów:(

Dnia 12.05.2009 o 22:10, Beleth napisał:

ps. ładny wynik :)

Thnx ale co mam z tego? Jutro juz zapomne ile nabiłem p
Nie jestem jakims statsiarzem ale chcialem miec ten wynik zapisany, zeby moc pozniej zobaczyc sobie jak dobry jestem w lataniu heli a tu g*****... podejrzewam ze gdybym mial slabsza runde to wszystko by sie elegancko zapisalo... Powiem szczerze ze mocno sie wkurzyłem, na szczescie zrobilem screena na pamiatke. Tak teraz bede robil po kazdej rundzie + zapisywal sobie na kartce kogo zabilem z jakiej broni, bede prowadzil wlasne statystyki jak te sie rozpadaja xd
Po prostu żałosne, takie cos nie powinno miec miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz mieć dużo pkt to graj na serwach typu high point gdzie rundy trwają bardzo długo i można naprawde zbić duży wynik. Mój rekord to 279 pkt MECem na karku. AK 101 i jazdaa xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 22:57, POZDRO-Grizzly napisał:

Jak lubisz mieć dużo pkt to graj na serwach typu high point gdzie rundy trwają bardzo
długo i można naprawde zbić duży wynik. Mój rekord to 279 pkt MECem na karku. AK 101
i jazdaa xDD

No ale mi bardziej chodzilo o ilosc zabic (w tym przypadku) helikopterem, punkty dla mnie maja mniejsze znaczenie;] Punkty sa potrzebne tylko do awansu a zanim sie dojdzie do oficera mija pol roku...
Ja lubie na karkandzie grac szturmowcem z g3, nieraz udawalo mi sie obronic flage sam na 4-5, 2 magazynkami (najwieksza wada g3 to pojemnosc magazynka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 21:05, Starscream napisał:

Polecam zaczac korzystać z mózgu- ciekawa rzecz


Szkoda, że sam nie korzystasz ze swoich rad.
Określenie "noob" jest określeniem obraźliwym. "STFU", "shut up" tez nie należą do najmilszych, a i częste używanie "wtf" jest uważane za niewskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 12:06, Xantus napisał:

> Polecam zaczac korzystać z mózgu- ciekawa rzecz

Szkoda, że sam nie korzystasz ze swoich rad.
Określenie "noob" jest określeniem obraźliwym. "STFU", "shut up" tez nie należą do najmilszych,
a i częste używanie "wtf" jest uważane za niewskazane.

Po co odpowiadasz na posta przed tygodnia?
Przypomne ze post dotyczyl wywalanie z serverow za napisanie wtf albo noob.
Słowa takie jak kurde, ty głupcze, ty zbóju, ty zly człowieku tez mozna uznac za obrazliwe. Zwykle "nara" tez mozna uznac za obrazliwe zalezy od kontekstu.
WEDŁUG CIEBIE jesli ktos napisze przyładowo "noobowska mapa" albo "wtf xD n1" albo "shut up noob:PP" ( to ostatnie do dobrego kumpla dla jaj) to zasługuje na kicka?
Jeśli tak (a z twojego posta wynika że tak) to powtórze się - polecam zaczac korzystać z mózgu- ciekawa rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^^
STFU znaczy coś bardziej niż shut up. "shut the f*ck up". Po za tym ja bardzo często pisze WTF i inne i mnie nigdy za coś takiego nie wyrzuciło. Dużo razy dostałem kicka za napisanie "f*ck" bez "*" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 15:08, POZDRO-Grizzly napisał:

^^
STFU znaczy coś bardziej niż shut up. "shut the f*ck up". Po za tym ja bardzo często
pisze WTF i inne i mnie nigdy za coś takiego nie wyrzuciło. Dużo razy dostałem kicka
za napisanie "f*ck" bez "*" ;p

Chyba kazdy wie co znaczy stfu?
Zreszta wszystko zalezy od kontekstu, wiadomo ze ktos kto ciagle pisze stfu albo jest naprawde chamski powinien dostac kicka ale nie przesadzajmy
Ja dostawalem kicka za wtf nie raz, za fu*k tez, ale np slowo noob w ogole nie jest przeklenstwem
Admini tych serverow (z ktorych polecialem) sa najzwyczajniej w swiecie uposledzeni, doslownie
Dodam ze to byly niemieckie/austriackie serwery co wiele tlumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 14:27, Starscream napisał:

WEDŁUG CIEBIE jesli ktos napisze przyładowo "noobowska mapa" albo "wtf xD n1" albo "shut
up noob:PP" ( to ostatnie do dobrego kumpla dla jaj) to zasługuje na kicka?
Jeśli tak (a z twojego posta wynika że tak) to powtórze się - polecam zaczac korzystać
z mózgu- ciekawa rzecz


I ja powtórzę, że sam mógłbyś korzystać ze swoich rad. Obrażasz w swoich postach adminów tamtych serwerów i mnie. Przeczytaj swoje posty raz jeszcze, a zobaczysz swoje własne zachowanie.
Widząc jak zachowujesz się tutaj, to łatwo wywnioskować, że twoje zachowanie na serwerach także odbiega od ogólnie przyjętych standardów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak jak sie nie ma nic ciekawego do powiedzenia to sie przyczepia do kultury.
Mam racje z tymi noob wtf stfu etc, napisałem, wytłumaczyłem, ale ty mi nie przyznasz racji tylko bedziesz wyskakiwal z debilnymi uwagami na temat zachowania, musisz byc niezlym lalusiem
Tak obrazam adminów tamtych nooboskich serverów- i kazdy inny normalny gracz by ich wysmial, nie jest tak na wszystkich serverach, na niektorych autoadmin nie wykopuje za takie bzdety i tam gra wiecej ludzi- jak widac ludzie nie lubia byc wyrzucani za napisanie "wtf lol". Ty byś chciał? Pewnie ze tak bo jestes poprawny do bólu, podejrzewam ze nawet nie jestes prawdziwy tylko jakis spambot sie wkradł na forum. Bo nie wierze ze ktos moglby byc na tyle glupi zeby popierac takie nieporozumienie
Grasz sobie w BF2, kill streak 20pare i rosnie, ogolnie dobrze sie bawisz (o to w tym chodzi sztywniaku) ale nagle wpadasz na idiotyczny pomysl i piszesz "wtf xD", kick i minuta czekania
BTW W grze zachowuje sie dobrze, prawie nic nie pisze, aha z wyjatkiem wtf i noob (dla zartów, wiesz co to są zarty sztywniaku?) przed oberwaniem autokicka
Tak lec sie poskarz moderatorom :"( mamo oni mnie bijoooom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^^
OMG, lejta się ;p

--> Starscream

nie obraź się ale to twoje zachowanie tutaj jest dziecinne ;) Dziwne że po napisaniu dwóch postów oceniasz człowieka którego wogóle nie znasz. Piszesz o nim jakbyś wiedział jak żyje itp.

LMAO :D

______

Gra ktoś w ESL ?
Dobra wiem że pewnie nikt z was nie gra.. a szkoda ;p Tam to trzeba mieć skilla. Ostatnio mi się wkręciły gatherki xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 20:37, POZDRO-Grizzly napisał:

^^
OMG, lejta się ;p

--> Starscream

nie obraź się ale to twoje zachowanie tutaj jest dziecinne ;) Dziwne że po napisaniu
dwóch postów oceniasz człowieka którego wogóle nie znasz. Piszesz o nim jakbyś wiedział
jak żyje itp.

Sorry ale HUH? Napisalem ze jest sztywniakiem i lalusiem, moze sie tak nie zachowuje? Nie znam go ale jego posty sa tak glupie ze latwo wywnioskować
Poza tym moje zachowanie jest dziecinne? Bo sie pluje na forum zgadzam sie moglbym to olac, dyskusje rozpoczelem dlatego ze uwazam takie praktyki na szwabskich serverach za niesprawiedliwe i zbyt surowe, niedlugo beda wykopywac za napisanie "lol"
Jak sie zgadzasz z Xantusem to POZDRO-;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 20:48, Caymanpl napisał:

/ciachu/

Jedna jedyna rzecz którą powiem: daj nazwy tych serwerów, pójdę, zagram i dopiero wtedy
Ci uwierzę.

Nie pamiętam nazw tylko tyle ze byly niemieckie, bo komunikaty byly po szwabsku
Nie pamietam nawet nazw serverow ktore mam w ulubionych i na ktorych gram w miare czesto (z 24/7 wake island), patrze tylko na ping i ilosc graczy. Poza tym dlaczego mialbym klamac? Zostałem tak wyrzucony z cos 3 serwerów na 5 na ktore wtedy wbilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 20:52, Starscream napisał:

> /ciachu/
>
> Jedna jedyna rzecz którą powiem: daj nazwy tych serwerów, pójdę, zagram i dopiero
wtedy
> Ci uwierzę.
Nie pamiętam nazw tylko tyle ze byly niemieckie, bo komunikaty byly po szwabsku
Nie pamietam nawet nazw serverow ktore mam w ulubionych i na ktorych gram w miare czesto
(z 24/7 wake island), patrze tylko na ping i ilosc graczy. Poza tym dlaczego mialbym
klamac? Zostałem tak wyrzucony z cos 3 serwerów na 5 na ktore wtedy wbilem


... W takim razie zagraj na niemieckim =sAz=. Wake, prawie cały czas. I pomimo, że niemiecki super serwer. Polecam serdecznie zresztą jak zawsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2009 o 20:54, Caymanpl napisał:

... W takim razie zagraj na niemieckim =sAz=. Wake, prawie cały czas. I pomimo, że niemiecki
super serwer. Polecam serdecznie zresztą jak zawsze:D

Tylko jeszcze pozostaje kwestia ile ten server moze pomiescic graczy max. Ja staram sie wybierac taki z max 24 ewentualnie 32, żeby móc spokojnie polatać helikopterem/jetem ale zeby tez bylo kogo zabijać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starscream --> Dziękuję za potwierdzenie mojego zdania swoim zachowaniem. Dobrze, że nie spotkamy się na serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 21:17, Xantus napisał:

Starscream --> Dziękuję za potwierdzenie mojego zdania swoim zachowaniem. Dobrze,
że nie spotkamy się na serwerze.

Nie spotkamy sie na 100%, omijam serwery gdzie wyrzucaja za napisanie "noob"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 21:01, Starscream napisał:


> ... W takim razie zagraj na niemieckim =sAz=. Wake, prawie cały czas. I pomimo,
że niemiecki
> super serwer. Polecam serdecznie zresztą jak zawsze:D
Tylko jeszcze pozostaje kwestia ile ten server moze pomiescic graczy max. Ja staram sie
wybierac taki z max 24 ewentualnie 32, żeby móc spokojnie polatać helikopterem/jetem
ale zeby tez bylo kogo zabijać:P


=sAz= ma 32 sloty. Też polecam ten serwer. Dużo jest adminów i jak ktoś coś odwala to go szybko kickują. Tylko jak tam grasz to też przestrzegaj zasad. Do heli i jetów ustawia się kolejka jakby coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 12:52, POZDRO-Grizzly napisał:

=sAz= ma 32 sloty. Też polecam ten serwer.

Mogę prosić o IP tego serwera? Nie mogę go znaleźć w wyszukiwarce, a gram od paru dni i jeszcze nie bardzo mam gdzie grać (tzn. wolę swoja karierę rozwijać stale na jednym serwie, a nie na kilku - przyzwyczajenie z CoD''a:PP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 13:52, confident napisał:

> =sAz= ma 32 sloty. Też polecam ten serwer.
Mogę prosić o IP tego serwera? Nie mogę go znaleźć w wyszukiwarce, a gram od paru dni
i jeszcze nie bardzo mam gdzie grać (tzn. wolę swoja karierę rozwijać stale na jednym
serwie, a nie na kilku - przyzwyczajenie z CoD''a:PP).


62.104.17.173:16567 ( http://www.game-monitor.com/search.php?=undefined&search==sAz=&vars=&game=bf2 )

Uważam że grać ciągle na tych samych servach to dobry pomysł. Poznajesz tak ludzi itp. Graj na polskich też. Wpisz w wyszukiwarce ".pl" i wyświetlą Ci się wszystkie polskie serwery. Tylko ostrzegam jest dość duży poziom jeśli chodzi o infantry więc się nie zdziw jak będą Cię jechali ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować