Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2009 o 16:21, POZDRO-Grizzly napisał:

Podziękował

Dnia 15.05.2009 o 16:21, POZDRO-Grizzly napisał:

Uważam że grać ciągle na tych samych servach to dobry pomysł. Poznajesz tak ludzi itp.

No i właśnie głównie o to mi chodzi. Lepiej się gra w towarzystwie znajomych (nawet takich poznanych w grze niż z jakimiś kompletnie obcymi ludźmi).

Dnia 15.05.2009 o 16:21, POZDRO-Grizzly napisał:

Graj na polskich też. Wpisz w wyszukiwarce ".pl" i wyświetlą Ci się wszystkie polskie
serwery.

czemu nie :)
>Tylko ostrzegam jest dość duży poziom jeśli chodzi o infantry więc się nie zdziw jak będą Cię jechali ;p
I tak mnie jadą i tak, to lepiej jak to będą rodacy niż ruscy czy inne zagraniczne nacje :P

Powoli zaczynam opanowywać latanie samolotami (do heli nawet nie wsiadam, bo rozbijam się zanim zdążę dobrze się w powietrze wznieść xD) i trzeba przyznać, że fajnie się bombarduje niczego nie spodziewających się przeciwników :)

Aha... da się jakoś zmienić nick w grze lub założyć drugie konto sieciowe? Mam używaną grę i chciałbym korzystać ze swojego nicku. Komenda /name w konsoli niestety nie działa, a to jedyny znany mi sposób na zmianę ksywki w grach multi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 17:00, confident napisał:


Aha... da się jakoś zmienić nick w grze lub założyć drugie konto sieciowe? Mam używaną
grę i chciałbym korzystać ze swojego nicku. Komenda /name w konsoli niestety nie działa,
a to jedyny znany mi sposób na zmianę ksywki w grach multi :(



W BF''ie niestety, nie można zmieniać ksywy. Co najmniej możesz dodać sobie przedrostek (najczęściej nazwa klanu) w okienku prefix w oknie logowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 17:00, confident napisał:

> 62.104.17.173:16567 ( http://www.game-monitor.com/search.php?=undefined&search==sAz=&vars=&game=bf2

Podziękował
> Uważam że grać ciągle na tych samych servach to dobry pomysł. Poznajesz tak ludzi
itp.
No i właśnie głównie o to mi chodzi. Lepiej się gra w towarzystwie znajomych (nawet takich
poznanych w grze niż z jakimiś kompletnie obcymi ludźmi).
> Graj na polskich też. Wpisz w wyszukiwarce ".pl" i wyświetlą Ci się wszystkie polskie
> serwery.
czemu nie :)
>Tylko ostrzegam jest dość duży poziom jeśli chodzi o infantry więc się nie zdziw
jak będą Cię jechali ;p
I tak mnie jadą i tak, to lepiej jak to będą rodacy niż ruscy czy inne zagraniczne nacje
:P

Powoli zaczynam opanowywać latanie samolotami (do heli nawet nie wsiadam, bo rozbijam
się zanim zdążę dobrze się w powietrze wznieść xD) i trzeba przyznać, że fajnie się bombarduje
niczego nie spodziewających się przeciwników :)

Heli jest banalny do opanowania, po godzince latania robisz z nim co chcesz (np trudne manewry miedzy drzewami na wake albo unikanie TOW)
Ja nie mialem z tym problemu, gorzej mi idzie wlasnie z jetami chociaz ciagle sie ucze i pare razy mialem niezle KSy
Tylko ze w bomardowaniu i ostrzeliwaniu wojsk naziemnych jestem lipny, lepiej mi wychodzi walka z heli i innymi jetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2009 o 17:00, confident napisał:

Aha... da się jakoś zmienić nick w grze lub założyć drugie konto sieciowe? Mam używaną
grę i chciałbym korzystać ze swojego nicku. Komenda /name w konsoli niestety nie działa,
a to jedyny znany mi sposób na zmianę ksywki w grach multi :(


nicku nie można zmienić ale kont możesz tworzyć ile chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 13:34, Draco-PNC napisał:

Hehe, musiałem wam pokazać tego screena...;p

Ostatnio też parę razy coś takiego widziałem.

Do wszystkich:
Mam problem, dzisiaj formatowałem dysk. Zainstalowałem Battlefielda, patcha 1.41 (nie wiem czy to na pewno ten numerek, w każdym bądź razie tego najpopularniejszego) Punk Bustera też i przy wczytywaniu się gry - przy około 62% bez żadnego ale wywala mnie do pulpitu. Ktoś wie czego to może być wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za drugi post pod rząd, ale za późno już na "edytuj". Zauważyłem, że nie działa również jeden gracz, też wychodzi do pulpitu przy 62%. Możliwe, że to wina patcha? Bo zanim go zainstalowałem to najpierw szybko zagrałem raz z kompem i było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 16:53, Pitej napisał:

Sorki za drugi post pod rząd, ale za późno już na "edytuj". Zauważyłem, że nie działa
również jeden gracz, też wychodzi do pulpitu przy 62%. Możliwe, że to wina patcha? Bo
zanim go zainstalowałem to najpierw szybko zagrałem raz z kompem i było dobrze.


Może patch jakoś niefortunnie się zainstalował, ja miałem też problem z patchem 1.41, ale to problemy były podczas samej instalacji (patch się nie chciał instalować) pomogło ściągnięcie patcha z strony EA, spróbuj przeinstalować grę i ponownie zainstalować patcha jako to nie pomorze to ściągnij poprawkę z innego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 16:33, Pitej napisał:

Do wszystkich:
Mam problem, dzisiaj formatowałem dysk. Zainstalowałem Battlefielda, patcha 1.41 (nie
wiem czy to na pewno ten numerek, w każdym bądź razie tego najpopularniejszego) Punk
Bustera też i przy wczytywaniu się gry - przy około 62% bez żadnego ale wywala mnie do
pulpitu. Ktoś wie czego to może być wina?


Odinstaluj gre. Zainstaluj bez patcha -> odpal -> pograj -> wylacz -> patch -> odpal ;) U mnie tak zaskoczylo, a tez sie wywalalo jak od razu po instalce patcha mu wgralem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem bana za oddanie jednego strzału w admina. Wszystko byłoby ok gdyby nie to że ff był off i gośc nie nie poczuł:) Po prostu zauwazyl ze strzelilem i mnie zbanowal. Na 100% to był powód bo sam to napisał. Z drugiej strony mu wspolczuje bo z tego co wiem gosc siedzi na tym serverze 24/7, zawsze jak tam gralem (pare razy tylko, na szczescie) był, czasami jak odswiezalem liste serverow to siedzial tam i czekal na innych graczy etc, chory nerd po prostu, unikać takich "ludzi" bo mogą zepsuc gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakiś przygłup i tyle, FF się zdaża zawsze, szczególnie nowym...banować bo komuś się zdarzyło to idiotyzm...

za to kiedyś spotkałem (kilka razy) typa który miał zabawę w zabieraniu ludzi w śmigłowcu (on pilot, druga osoba strzelec) i stawania na krawędzi mapy aby zabiło mu pilota....wybór był albo skoczyć do wody albo zginąć...a zestrzelić gnoja się nie dało bo FF off :/
admina na serwerze nie było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 21:00, Beleth napisał:

jakiś przygłup i tyle, FF się zdaża zawsze, szczególnie nowym...banować bo komuś się
zdarzyło to idiotyzm...

Chyba nie zrozumiałeś do konca. Ja nie mogłem go zranić, Friendly fire był wyłączony, on mnie zbanowal za to ze strzelilem w niego przy wylaczonym FF, efekt takiego strzalu to krotki odglos i dymek, to byl powod bana

Dnia 22.05.2009 o 21:00, Beleth napisał:

za to kiedyś spotkałem (kilka razy) typa który miał zabawę w zabieraniu ludzi w śmigłowcu (on pilot, druga
osoba strzelec) i stawania na krawędzi mapy aby zabiło mu pilota....wybór był albo skoczyć do wody albo
zginąć...a zestrzelić gnoja się nie dało bo FF off :/
admina na serwerze nie było :/


Taa znam to, najlepiej wtedy przejśc do wroga i pobawic się na uncapie tego noobka, jesli nie ma admina to nawet lepiej, nikogo nie atakujesz tylko goscia od heli, jetem oczywiscie. Bo jak jest ff to nic nie zrobisz bedac w tym samym teamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrozumiałem, ale to nie ma znaczenia, akurat to że był wyłączony FF sprawiło że nie oberwał i tym głupszy to powód do banowania, ale nawet gdyby to jest to normalny wypadek
takich ludzi należy się strzec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2009 o 21:00, Beleth napisał:

za to kiedyś spotkałem (kilka razy) typa który miał zabawę w zabieraniu ludzi w śmigłowcu
(on pilot, druga osoba strzelec) i stawania na krawędzi mapy aby zabiło mu pilota....wybór
był albo skoczyć do wody albo zginąć...a zestrzelić gnoja się nie dało bo FF off :/
admina na serwerze nie było :/


nom to jest chamówa i wkurza jeśli ktoś tak robi tylko dla zabawy. Ale sam też już tak robiłem żeby pozbyć się noobka który nie chciał wyjść. Ja latałem z kolegą ale mu się nie udało wbić następnym razem i zamiast tego wszedł mi na gunnera jakiś totalny noob. No to go wywoziłem za mape :D Ale przed robiłem oczywiście get out, bail out itp, ale jako że nie przyjmował do wiadomości to jego wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 00:20, POZDRO-Grizzly napisał:

nom to jest chamówa i wkurza jeśli ktoś tak robi tylko dla zabawy. Ale sam też już tak
robiłem żeby pozbyć się noobka który nie chciał wyjść. Ja latałem z kolegą ale mu się
nie udało wbić następnym razem i zamiast tego wszedł mi na gunnera jakiś totalny noob.
No to go wywoziłem za mape :D Ale przed robiłem oczywiście get out, bail out itp, ale
jako że nie przyjmował do wiadomości to jego wina.


no ok, to jeszcze rozumiem, ale tamten typ najpierw podlatywał do ludzi, robił Get In a potem ich wywoził za mapę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 17 maja trwa konkurs zorganizowany przez klan PL4FC, pt. "Rusz to!".

Konkurs "Rusz to!" można nazwać swego rodzaju "akcją promocyjną", która ma na celu zachęcić graczy gry Battlefield 2 do grania na jednym z serwerów trybu Conquest klanu PL4FC - mowa tu o serwerze .pl PL4FC 40 JET and TANK maps.

Polega on na tym aby w terminie 17 maja do 1 września zdobyć jak największą ilość punktów, które są sumowane z każdej waszej gry na serwerze. Wymogiem brania udziału w konkursie jest posiadanie konta na stronie klanu - http://www.pl4fc.net, w innym przypadku, wasze miejsce na liście nie będzie brane pod uwagę. Odpowiednio, pierwsze 3 osoby, które będą miały największą ilość punktów zebranych podczas gry w/w terminie otrzymają następujące nagrody w zależności od zajętego miejsca:

1 miejsce - gra niespodzianka
2 miejsce - koszulka PL4FC
3 miejsce - adminka na serwerze CQ

Należy wspomnieć, że punkty powinny zostać zdobyte w uczciwy sposób, wszelkie próby "stats paddingu" czy innego rodzaju oszukiwania spowodują dyskwalifikacje z konkursu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Jakiś czas temu robiłem formatowanie dysku, zainstalowałem Battlefielda no i właściwie od tego czasu mam problem. Mianowicie gra wywala do pulpitu. Żadnego komunikatu, nic, ani przed, ani po. Trudno też powiedzieć po jakim czasie grania tak się dzieje bo czasami ma to miejsce po minucie, czasem po 5, czasem później, a raz chyba to nawet w czasie wczytywania. Oczywiście mam orginalną wersję. Jak ktos chce to specyfikacja kompa: Athlon 64 2800+ (s.754) 1,5GB ram ddr 400 ATIX1950pro i płyta GA K8ns. W sumie to tyle, nie wiem co więcej dodać, może to, że mam Catalyst 9.2 chyba nie jestem nawet pewien, a komp we właściwościach to sam nie wie co pokazuje. Ktoś poradzi coś? Pograłbym chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podanie jednego z userów do naszego klanu:

______________________________


Witajcie!
jestem nowy na forum, ale w Battlefield już trochę stary zwinkern
od prawie 2 tygodni mam oryginalnego Battlefield 2 - wcześniej miałem ściągniętego.
Poszukuje klanu dla nowego, pewnie to co teraz przeczytacie wybuchniecie śmiechem.

Imię: Bartek
Nick: Murek93
Wiek: Powiedzmy ze 16 lat (2 czerwca kończę)
Ulubiona broń: Szturmowiec, Medyk, Żołnierz Wsparcia - Czasem snajper.
Staty: www.bf2stats.net/player/201083775/
Mikrofon jest
X-Fire nie mam
Skype i TeamSpeak mam
Gg: 2767209
Skype: murosław2

Wiem że większośc, albo i nawet WSZYSTKIE klany nie przyjmą kolesia który nie ma chociażby 2000 PKT.
Więc żebyście nie mieli dużo do czytania - jestem bardzo doświadczonym Pilotem BlackHowk`a - na serwerach typu
"Operation Clean Sweap"
"Dragon Valley"
"Dalian Plant"
"Gulf Of Gman"
na tych mapach steruję BlackHowk`iem
Na Karkandzie walczę zwinkern
gdy pilotuję BlackHowk`a na pełnym serwerze.. i gdy mam pełen helikopter, nie myślę o tym czy mnie zestrzelą, to też ważne, ale żeby ocalic im życie i dostarczyc tam gdzie główny dowodzący każe. Przy bardzo silnym ostrzale, zawsze wylądowałem, gdy rakiety lecą w stronę helikoptera, uciekłem. jeszcze nigdy nie miałem żeby nie dostarczyc żywych ludzi do celu, nigdy nie zostawiam żołnierza w potrzebie..
Kilka serwerów, szefów tych klanów wyśmiało mnie, tutaj też mnie wyśmiejecie pewno zwinkern
- Ale zawsze warto spróbowac. lächeln
Chciałbym dołączyc do Drużyny: maGnum CONQUEST TEAM
Także mogę iśc na Grenadiera, lubię strzelac z bazooki i często mi to wychodzi na dobre ;D

Pozdrawiam Murek93 lächeln

________________________

ROTFL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 16:36, POZDRO-Grizzly napisał:


ROTFL


No niezly koles, rozwalilo mnie to jak przezywa pilotowanie Black hawka :D
Ale wole takich jak ten, ktorzy graja normalnie i nie czekaja przez cala runde na pasie na Cobre albo biora UH60 i zaczynaja zrzucać ludzi z lotniskowca;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować