Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Do BF2 tak naprawdę wyszedł tylko jeden dodatek - Jednostki Specjalne. Pozostałe dwa dodatkami były tylko z... ceny, natomiast zawartością nie odbiegały od patcha. EA nie można jednak odmówić pomysłu na zarobek, choć muszą zdawać sobie sprawę, że ludzie niedługo na oczy przejrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was następujące pytanie:

Otóż planuję kupno Battlefield''a 2 Deluxe Edition. Oprócz podstawy BF2 zawiera on także dodatek "Jednostki Specjale" i z tym właśnie wiąże się moje pytanie - czy podczas instalacji gry z tego zestawu zoztanie automatycznie zainstalowany dodatek? Ma to dla mnie znaczenie, gdyż jeśli chciałbym grać w sieci to więcej serwerów znajdę na samego BF2. Kto może nie odpowie (może ktoś to ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek ten zostanie automatycznie zainstalowany od razu po podstawce. Natomiast nie masz się czym martwić o serwery. Dodatek nie działa w sensie aktualizacji tylko po prostu dodatku, więc po jego zainstalowaniu możesz spokojnie przebierać po serwerach z podstawki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji będziesz mieć na pulpicie dwie ikony - do podstawki i do dodatku. Między podstawką a dodatkiem możesz też przełączać w przeglądarce serwerów w samej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 07:49, Pingus napisał:

Graliście już na nowej mapie Tampa Highway? Niezła napierdzielanka, zwłaszcza w wersji dla
64 graczy

No, muszę przyznać, że jest na prawdę niezła, lecz... według mnie trochę za duże luki są między tymi punktami na mapie (flagami). Jeśli nie masz pojazdu to trochę krucho. Z jednej strony dlatego, że nie masz jak dojechać do miejsca akcji. Natomiast z drugiej, bardzo łatwo możesz być wręcz rozszarpany przez czołgi, lub też inne pojazdy. Jeśli chce się po prostu pobawić na niej, a nie zdobywać jak najlepsze statystyki to warto być snajperem. Całkiem fajna zabawa, prawie taka jak w Ghost Town. Trzeba tylko dobrać sobie fajne miejsce i mało się z niego ruszać. W sumie to mapa na plus. ;)

A tak wogólę to jakie są Wasze najlepsze mapy?

Moje z Battlefield 2 i Jednostki Specjalne to :

-Strike at Karkand
-Road to Jalalabad
-Devil''s Perch
-Ghost Town

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 09:18, kuko7 napisał:

-Strike at Karkand
-Road to Jalalabad
-Devil''s Perch
-Ghost Town


Strike At Karkand wymiata! No poza tym Road To Jalalabad też jest niczego sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Road to Jalalabad jest dobrą mapą, ale jeśli jest się z USA, to nazwę ciężko wymówić ;>
"Dżialalabad" - do tego odpowiednio zaakcentuj L i wyjdzie Ci całkiem śmieszna wymowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko...
Czy warto jest kupić Pancerny Atak lub Europejskie siły zbrojne. Jak tak to jaki dodatek bardziej opłaca się zakupić? Gdzie są lepsze mapy, po prostu w co przyjemniej się gra? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 14:42, kuko7 napisał:

Mam takie pytanko...
Czy warto jest kupić Pancerny Atak lub Europejskie siły zbrojne. Jak tak to jaki dodatek bardziej
opłaca się zakupić? Gdzie są lepsze mapy, po prostu w co przyjemniej się gra? :)


To zależy głównie od ciebie, bo każdy woli naprzykład co innego. Tu masz dwie dobre recenzje które być może zdecydują o twoim zdaniu :

Opis Battlefield: 2 Europejskie Siły Zbrojne - http://www.battlefield.pl/opis7/
Opis Battlefield: 2 Armored Fury - http://www.battlefield.pl/opis8/

Jak dla mnie SF i tak najbardziej wymiata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi tu za bardzo o jakieś recenzje, bo już pare czytałem, ale o odczucia płynące z gry.
Jednak stwierdziłem, że jakbym kupował to najpierw Europejskie siły zbrojne, a to dlatego, że Pancerny atak to praktycznie tylko starcia pojazdów, a muszę przyznać, że wolę tradycyjną zabawę jako piechota. :)
Poza tym zastanawiam się też nad kupnem Battlefield 2142 tylko ta cena trochę odstrasza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktos napisać dlaczego, jak lecę samolotem i usiłuje kogoś zeszczelić, to ten delikwwent robi zwrot do tyłu i moje rakiety go omijają, po chwili pojawia się na moim ogonie - ja robię to samo co on przed chwilą, a nawet wypuszczam flary, a on i tak mnie zeszczeli.. Jak sobie z tytm poradzić? Dlaczego tak się dzieje? A może jakiś trick ktoś zna? =]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy gram na Multi gra okropnie mi się tnie .. ale nie o to mi chodzi w tym poście :)
Mam do Was pytanie, jest jakiś mod, kod cokolwiek co odblokuje mi wszystkie bronie ??
Szukałem w wyszukiwarce i znalem same angielskie fora w których pisali o grze przez neta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odblokowanie broni

W katalogu instalacyjnym idz do python\bf2\stats
znajdz plik unlocks.py
otwórz notatnikiem i znajdz linijkę defaultunlocks=[0,0,0,0,0,0,0] zastąp zera jedynkami i zapisz

Uwaga. Za coś takiego w multi masz bana na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 10:28, marcin1930 napisał:

Czemu jak się gra wczyta, to wywala mnie do Windows a gra się wyłącza?!

Też niedawno miałem taki problem. W moim przypadku pomogło odinstalowanie aktualizacji dla Windows''a nr. KB917422. Po tej czynności było wszystko dobrze. Jeśli to nie zadziała można spróbować bardziej drastycznych środków. ;)

A co do samej gry, to grał ktoś w Project Reality? Jest to darmowy mod do Battlefield''a 2. Gra w nim staje się bardziej realistyczna. Pare przykładów, które zdążyłem zaobserwować podczas jednej bitwy :
- nie ma celownika
- o wiele szybciej się ginie
- gdy dostanie się naprawdę mocno to wyświetla się napis ''zabity'', a nie ''stan krytyczny''
- gdy medyk defibrylatorem uratuje żołnierza to musi go jeszcze podleczyć, bo jego zdrowie jest na minimum
- żołnierz niżej skacze
- szybciej się męczy
- trochę wolniej biega
- podczas gry nie wyświetlają się napisy, który wojak jest nasz, a który przeciwnika. Dopiero po dłuższym przyglądnięciu się mu pojawia się napis
- najpierw trzeba przejąć punkty kontrolne wroga, a dopiero potem atakować główną bazę

To narazie wszystko co udało mi się zobaczyć. Jeśli ktoś szuka mocniejszych wrażeń to polecam. :)

download -----> http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?t=13911&sid=3c3bc2ce99bcd8373e334183258c2058

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta metoda dzialala tylko w poczatkowych wersjach BFa i nigdy za to nie banowalo lecz jedynie wywalalo z serwera. Co prawda moglo sie cos zmienic ale tego neiwiem bo od daaawna mam wszystkie unklocki ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 12:31, falcon33 napisał:

Odblokowanie broni

W katalogu instalacyjnym idz do python\bf2\stats
znajdz plik unlocks.py
otwórz notatnikiem i znajdz linijkę defaultunlocks=[0,0,0,0,0,0,0] zastąp zera jedynkami
i zapisz

Uwaga. Za coś takiego w multi masz bana na dzień dobry

Wielkie dzięki, a jaki jest sposób na odblokowanie broni w Jednkostki Specjalne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 13:11, ja33no napisał:

> Odblokowanie broni
>
> W katalogu instalacyjnym idz do python\bf2\stats
> znajdz plik unlocks.py
> otwórz notatnikiem i znajdz linijkę defaultunlocks=[0,0,0,0,0,0,0] zastąp zera
jedynkami
> i zapisz
>
> Uwaga. Za coś takiego w multi masz bana na dzień dobry
>
Wielkie dzięki, a jaki jest sposób na odblokowanie broni w Jednkostki Specjalne ??

Po zainstalowaniu dodatku jest więcej zer poprostu prawda ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować