Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2007 o 20:23, dAngello napisał:

Nie wiecie może czy można na gramsajcie umieścić plik do ściągnięcia?


Nie nie można. Tylko grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 20:23, dAngello napisał:

Nie wiecie może czy można na gramsajcie umieścić plik do ściągnięcia?


Możesz ew. we wpisie dać link do pliku,to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2007 o 20:28, milten6 napisał:

Nie nie można. Tylko grafika.


Można i to spotkałem się z wieloma takimi gramsajtami, ale to chyba wynikało przypadkiem, ponieważ zauważyłem, że jak wchodziłem to pytało się mnie czy ściągnąć plik z klipem, ale już nie pamiętam gdzie - było to na prawdę całkiem przypadkowo.

Wiem, że można, ale jak to już trzeba byłoby pokombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba kwestia odpowiednich dodatków we wpisach...

Mam drobne pytanko - zmieniłem sobie ostatnio awatar na mój dawny i na gramsajcie oraz na forum wyświetla go poprawnie,ale w komentarzach mam nadal poprzedni awatar!Co z tym zrobić,czy w końcu to minie xD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jest sprawa - można jakoś przemieszać tekst z obrazkiem? Mam na myśli to jak wstawić obrazek po prawej stronie tak byśmy mogli pisać po lewej stronie i wtedy tekst by oblewał obrazek. :P

Jak ktoś nie zrozumiał mojego chaosu jaki mam w głowie to niech zerknie na mojego GSa i zobaczy jaka pustka jest po lewej stronie i niech doradzi jak ją mógłbym zapełnić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 22:12, Skywalker560 napisał:

To chyba kwestia odpowiednich dodatków we wpisach...

Na pewno, ponieważ to co dają nam same gramsajty to tak jak wspomniał milten6 ściąganie obrazów i nic poza tym.

Dnia 31.07.2007 o 22:12, Skywalker560 napisał:

Mam drobne pytanko - zmieniłem sobie ostatnio awatar na mój dawny i na gramsajcie oraz na forum wyświetla go poprawnie,ale w komentarzach mam nadal poprzedni awatar!Co z tym zrobić,czy w końcu to minie xD?

Pewnie, że tak. Wystarczy parę razy odświeżyć lub w ostateczność uruchomić ponownie komputer i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 01:59, s2nto napisał:

Chłopaki jest sprawa - można jakoś przemieszać tekst z obrazkiem? Mam na myśli to jak wstawić obrazek po prawej stronie tak byśmy mogli pisać po lewej stronie i wtedy tekst by oblewał obrazek. :P

Chodzi Tobie, aby obraz był przyległy do tekstu?

Dnia 01.08.2007 o 01:59, s2nto napisał:

Jak ktoś nie zrozumiał mojego chaosu jaki mam w głowie to niech zerknie na mojego GSa i zobaczy jaka pustka jest po lewej stronie i niech doradzi jak ją mógłbym zapełnić. :)

Wystarczy parę razy poprzesuwać obraz i tekst, a oszukasz system.
Nie ma na to sposobu, ponieważ próbowałem wiele razy i raz wychodzi, a innym razem nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem ponieważ nie wiem jak zrobić aby napisać coś pod swoim postem. Chodzi mi np. tak jak ma stiffyone ZłOTE SłOWA --> || <Umieranie to pozytywne doświadczenie, kształcące charakter. Owe doświadczenie poleciłbym każdemu gdyby nie nieuchronny element ryzyka.> || =Live Free or Die= || # Możliwe, że jestem tu tylko na chwilę # ||. Ne wqiem jak zmienic zeby zamiast Coxsik pod postem wpisac sobie cos co ja bym chcaił. Niech ktos pomoże. Z gory dzieki. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o podpis ?? Mhm to w sumie nie temat na to, ale...
No więc tak, kiedy piszesz posta masz na środku okienko Treść, poniżej tego okienka masz trzy "dodatki" Pogrubienie, Kursywa i Pokreślenie, a poniżej TADAM Podpis :-] Właśnie tam wpisujesz swoje złote myśli, motta, konfigurację kompa i co tam tylko chcesz. Po napisaniu i wysłaniu posta podpis pojawia się pod postem i pozostaje taki przez następne posty które napiszesz aż nie zechcesz go zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 00:41, Hubi Koshi napisał:

Chodzi ci o podpis ?? Mhm to w sumie nie temat na to, ale...
No więc tak, kiedy piszesz posta masz na środku okienko Treść, poniżej tego okienka masz trzy
"dodatki" Pogrubienie, Kursywa i Pokreślenie, a poniżej TADAM Podpis :-] Właśnie tam wpisujesz
swoje złote myśli, motta, konfigurację kompa i co tam tylko chcesz. Po napisaniu i wysłaniu
posta podpis pojawia się pod postem i pozostaje taki przez następne posty które napiszesz aż
nie zechcesz go zmienić

Ale ja głupi byłem. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stiffy... jak już kopiujesz moje posty, to przynajmniej wklejaj je bez kilku zdań, bo nie można powiedzieć, że na Twoim GSie nie ma nic ciekawego... Ot, taka uwaga ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry =) Poszanowanko ;D
Tak co do własnego tytułu:
Jeszcze gdybym doszedł do upragnionego Brygadzisty byłoby ciekawiej, ale to już na inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, ponieważ jak wchodzę na GS''a wszystko jest porozrzucane jak na obrazie w załączniku.

Czy to chwilowe czy powinienem powiadomić o tym przez formularz?

20070802175637

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:56, stiffyone napisał:

Mam problem, ponieważ jak wchodzę na GS''a wszystko jest porozrzucane jak na obrazie w załączniku.

Czy to chwilowe czy powinienem powiadomić o tym przez formularz?

Jak ja do ciebie wchodzę to wszystko jest OK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2007 o 18:03, PRINCE JANEK napisał:

Jak ja do ciebie wchodzę to wszystko jest OK :P


Dzięki już wszystko w porządku, a okazało się, że nie tylko u siebie tak miałem i to była winy problemów z netem - sorry za kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2007 o 18:03, PRINCE JANEK napisał:

Jak ja do ciebie wchodzę to wszystko jest OK :P


Dzięki już wszystko w porządku, a okazało się, że nie tylko u siebie tak miałem i to była winy problemów z netem - sorry za kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z muzą na GS''ie. Mianowicie nie gra, ma zrobione tak jak trzeba (wcześniej działało)... chciałbym się dowiedzieć gdzie leży problem, a może tylko ja nie słyszę swojej muzyki... mógłby ktoś sprawdzić czy gra? Przynajmniej się dowiem czy to u mnie coś nie tak czy w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 20:07, hunter22 napisał:

Mam mały problem z muzą na GS''ie. Mianowicie nie gra, ma zrobione tak jak trzeba (wcześniej działało)... chciałbym się dowiedzieć gdzie leży problem, a może tylko ja nie słyszę swojej muzyki... mógłby ktoś sprawdzić czy gra? Przynajmniej się dowiem czy to u mnie coś nie tak czy w ogóle...


Jeśli chodzi o ten utwór, który się automatycznie odtwarza, to u mnie wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 20:21, stiffyone napisał:

Jeśli chodzi o ten utwór, który się automatycznie odtwarza, to u mnie wszystko w porządku.


Tak myślałem, że to coś u mnie... no cóż muszę poszukać rozwiązania tego problemu... może kiedyś znajdę :P

Dobrze że działa dla innych... ;D


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować