Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Zapraszam na mojego gramsajta. nie jest jeszcze dopracowany ale caly czas go udoskonalam jesli lubicie sport gothic albo ogólnie rozrywke to zapraszam napewno cos tam znajdziecie na ten temat jesli nie teraz to pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to jest sport-gothic? Jeszcze się z czymś takim nie spotkałem :p
Fuu...zmień w trybie natychmiastowym tło pod stroną i zwykłe tło!...aż oczy bolą o_O|co do innych części gramsajta to widze, że jeszcze ich nie ruszyłeś więc czepiać się nie będę:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 17:42, mattex napisał:

Zapraszam na mojego gramsajta. nie jest jeszcze dopracowany ale caly czas go udoskonalam jesli
lubicie sport gothic albo ogólnie rozrywke to zapraszam napewno cos tam znajdziecie na ten
temat jesli nie teraz to pozniej:)


troche tlo glowne nie gra z tlem pod strona...
i jedno ni jak sie ma do drugiego...
no wiesz ale to jest "tylko" moje skromne zdanie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czepiasz sie poprostu napisalem sport, gothic i nie dodalem pomiedzy przecinka moj blad.a jakbys przeczytal do konca to bys wiedzial ze jeszcze pracuje nad ta strona i ze duzo zeczy tam nie ma. OK tło zmienie bo tez mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 17:59, struksik napisał:

Zapraszam do uczestniczenia w moim "Plebiscycie na najlepszego/ulubionego piłkarza". Szczegóły
na moim gramsajcie: http://ja.gram.pl/struksik.

Chciałem ci odpisać wcześniej ale zapomniałem:P
1) Nie za często reklamujesz? [ reklama>35min>rek...]
2) Ja bym się tak nie "rozkręcał" za sprawą tego konkursu, który i tak...zginie| ehh on już przepadł/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://ja.gram.pl/Dard

zapraszam na mój Gramsajt, dziś nawet coś na nim napisałem także w komentach możecie wyrazić swoje opinie na ten temat. Oprócz tego to co zawsze, świetne amv(muzyka wymiata:), filmiki, trochę tekstu też się znajdzie oraz inne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć proszę o drobną pomoc. Jak ustawić moje tagi, a może ja je już może ustawiłem tylko sam tego nie widze. To powinno być w "o mnie", a jakoś nie mogę tego dostrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 18:21, Dard napisał:

http://ja.gram.pl/Dard

zapraszam na mój Gramsajt, dziś nawet coś na nim napisałem także w komentach możecie wyrazić
swoje opinie na ten temat. Oprócz tego to co zawsze, świetne amv(muzyka wymiata:), filmiki,
trochę tekstu też się znajdzie oraz inne:D



Bardzo dobra grafika i całkiem ciekawy wpis (bo nie do końca o swoim życiu, nie lubię o tym czytać) - wysyłam ci zaproszenie, bo widzę, że jesteś ciekawą osobą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie fajny :P choć...:D ładny nagłówek ale chyba się nie zmieścił/ nie zapomnij o zmianie belek i tła pod stroną...jak to wszystko zrobisz to może być;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do wzięcia udziału w plebiscycie na najlepiej zapowiadającego się piłkarza. Tylko na moim sajcie. Możecie tam także poczytać, pooglądać. Więcej informacji o plebiscycie znajdziecie oczywiście na moim gramsajcie. Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału!.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 18:34, NomenNescio napisał:

Cześć proszę o drobną pomoc. Jak ustawić moje tagi, a może ja je już może ustawiłem tylko sam
tego nie widze. To powinno być w "o mnie", a jakoś nie mogę tego dostrzec.

Tagi zmienia się w Wygląd i Układ--->Ustawienia---> ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 18:37, In The End napisał:

Nie fajny :P choć...:D ładny nagłówek ale chyba się nie zmieścił/ nie zapomnij o zmianie belek
i tła pod stroną...jak to wszystko zrobisz to może być;]


Spoko, w Photoshopie jestem początkujący, jeszcze tło narysuję i będzie (może) ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapraszam na moj gramsajt milosnikow PSP!!przydalyby mi sie rowniez fachowe porady specow od grafiki poniewaz moje jest raczej uboga:/z wielka przyjemnoscia przyjme jakies propozycje co zmienic...lubie tez South park dlatego zapraszam milosnikow tego serialu:D na moim gramsajcie wlasnie umiescilem genialny filmik:D polecam goraco do obejrzenia!! pozdro dla wszystkich!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z krytykuje:P
Mroczy mrok [odkrywcze;p] a więc...? Strasznie pusto i ciemno/ nic szczególnego nie rzuca się w oczy [ nie dobrze:] / a gdzie zmienione belki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło mi:), zaraz zabieram się za lekturę Twoich wpisów, widzę, że nie bez powodu napisałeś, iż jesteś romantykiem:] Gramsajt bardzo ładny i czytelny(z kolorowym tłem to rzadkość:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować