Zaloguj się, aby obserwować  
TigerXP

Dragon ball - Quiz

6159 postów w tym temacie

Co chciał zrobić goku ssj3 aby pokonać buu, gdy wszystkie inne metody nie działały?
Nie chodzi mi o to co zaproponował Vegeta, znaczy kula odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 19:12, Qetza napisał:

Co chciał zrobić goku ssj3 aby pokonać buu, gdy wszystkie inne metody nie działały?
Nie chodzi mi o to co zaproponował Vegeta, znaczy kula odpada.

I znowu pytanie niesprecyzowane!! Chodzi Ci o ostatnia i zarazem końcową walkę Vegeta i Goku vs Buu?? Czy o coś innego. Bo ogólnie to Goku chciał by Trunks i Goten zrobili fuzje i pokonali Buu bo to była "jedyna" ich nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 19:19, mlynar911 napisał:

> Co chciał zrobić goku ssj3 aby pokonać buu, gdy wszystkie inne metody nie działały?

> Nie chodzi mi o to co zaproponował Vegeta, znaczy kula odpada.
I znowu pytanie niesprecyzowane!! Chodzi Ci o ostatnia i zarazem końcową walkę Vegeta
i Goku vs Buu?? Czy o coś innego. Bo ogólnie to Goku chciał by Trunks i Goten zrobili
fuzje i pokonali Buu bo to była "jedyna" ich nadzieje.

Sorki. Chodzi mi o walkę na planecie bogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 20:38, andrzejd1960 napisał:

To może Genki Dama?

Nie.
Podpowiedź: goku coś chciał zrobić ale nie udało się. Dopiero później buu został zabity genki damą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 21:01, Qetza napisał:

> To może Genki Dama?
Nie.
Podpowiedź: goku coś chciał zrobić ale nie udało się. Dopiero później buu został zabity
genki damą.

Goku chciał osiągnąć pełną moc Poziomu SSJ3 lecz po czasie w którym chciał go osiągnąć okazało się ,że było to daremne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 21:02, mlynar911 napisał:

> > To może Genki Dama?
> Nie.
> Podpowiedź: goku coś chciał zrobić ale nie udało się. Dopiero później buu został
zabity
> genki damą.
Goku chciał osiągnąć pełną moc Poziomu SSJ3 lecz po czasie w którym chciał go osiągnąć
okazało się ,że było to daremne.

Z tego co pamiętam chciał zrobić coś innego. Ale to ta sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 21:04, Qetza napisał:

Z tego co pamiętam chciał zrobić coś innego. Ale to ta sytuacja.

Chciał by Vegeta zajął się buu przez ten czas?? Jak nie to nie wiem. Na drugi raz sprecyzuj bardziej pytanie. A nie zadawaj je by zadać i nabić sobie post!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 21:08, mlynar911 napisał:

> Z tego co pamiętam chciał zrobić coś innego. Ale to ta sytuacja.
Chciał by Vegeta zajął się buu przez ten czas?? Jak nie to nie wiem. Na drugi raz sprecyzuj
bardziej pytanie. A nie zadawaj je by zadać i nabić sobie post!

Chciał aby vegeta zajął się Buu aby mógł przemienić się ssj4. Niestety nie udało się.
Nowe pytanie: Co pomogło songowi przemienić się z małpy w super wojownika czwartego poziomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chciał aby vegeta zajął się Buu aby mógł przemienić się ssj4. Niestety nie udało się.
hahahahahahahahahaha większej bzdury nie słyszałem. Skąd Ty to wytrzasnąłeś ?!?!? On nie chciał się przemienić w ssj4 bo nawet nie wiedział ,że istnieje taki poziom! Dopiero w GT go odkrył a Buu był w DB Z Goku chciał osiągnąć pełną moc SSJ3!!!!! Ogladałeś kiedyś DBZ??

A po drugie to ogarnij się bo wprowadzasz zamęt w temacie. Nie przesiaduj w nim cały czas. I jak nikt nie zna odpowiedzi na pytanie to nie zadawaj sam 1000 na raz !!!

Zrozumiano??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 21:25, mlynar911 napisał:

> Chciał aby vegeta zajął się Buu aby mógł przemienić się ssj4. Niestety nie udało
się.
hahahahahahahahahaha większej bzdury nie słyszałem. Skąd Ty to wytrzasnąłeś ?!?!? On
nie chciał się przemienić w ssj4 bo nawet nie wiedział ,że istnieje taki poziom! Dopiero
w GT go odkrył a Buu był w DB Z Goku chciał osiągnąć pełną moc SSJ3!!!!! Ogladałeś
kiedyś DBZ??

A po drugie to ogarnij się bo wprowadzasz zamęt w temacie. Nie przesiaduj w nim cały
czas. I jak nikt nie zna odpowiedzi na pytanie to nie zadawaj sam 1000 na raz !!!

Zrozumiano??

Oglądałem całe db oprócz filmów. A to drugie to jakieś dziwne było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 21:29, Qetza napisał:

Oglądałem całe db oprócz filmów. A to drugie to jakieś dziwne było.

To widać jak oglądałeś. Jak mylisz serie to nie umiesz oglądać ze zrozumieniem (co trudne jest w tych czasach ...)
Goku nawet nie wiedział o poziomie SSJ4. Nawet ogona nie miał!! Bez niego nie był w stanie się w Oozaru się zamienić. Więc ja znam odpowiedź na Twoje pytanie a Ty nie znasz?? Coś dziwnego.
Goku chciał by Vegeta przez 5 min (chyba chociaż czas jest nieistotny) zatrzymał Buu a on sam w tym czasie będzie ładował swoją energię KI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 21:31, mlynar911 napisał:

> Oglądałem całe db oprócz filmów. A to drugie to jakieś dziwne było.
To widać jak oglądałeś. Jak mylisz serie to nie umiesz oglądać ze zrozumieniem (co trudne
jest w tych czasach ...)
Goku nawet nie wiedział o poziomie SSJ4. Nawet ogona nie miał!! Bez niego nie był w stanie
się w Oozaru się zamienić. Więc ja znam odpowiedź na Twoje pytanie a Ty nie znasz?? Coś
dziwnego.
Goku chciał by Vegeta przez 5 min (chyba chociaż czas jest nieistotny) zatrzymał Buu
a on sam w tym czasie będzie ładował swoją energię KI.

Przez 1min. Był w stanie ssj3 i mówił że sie przemieni w mega wojownika.To się nie trzyma kupy. Ssj 4 to giga wojownik a goku był już w formie mega wojownika. Co do zamętu to będę zadawał pytanie rz na 5 innych.
Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 21:35, Qetza napisał:

Przez 1min. Był w stanie ssj3 i mówił że sie przemieni w mega wojownika.To się nie trzyma
kupy. Ssj 4 to giga wojownik a goku był już w formie mega wojownika.

Ehhh nie rozumiesz patrze.... Goku tak jak w przypadku Friezza chciał osiągnąć pełną moc poziomu SSJ3 czyli mega wojownika. Poziomu SSJ4 nie miał prawa osiągnąć bo on dopiero powstał w serii GT.
>Co do zamętu to

Dnia 07.05.2008 o 21:35, Qetza napisał:

będę zadawał pytanie rz na 5 innych.
Ok?

Możesz i częściej zadawać jak będzie twoja kolei. Przeczytaj także regulamin Quizu.
I postaraj się sprecyzować swoje pytania. Bo Ty rzucasz hasła na wiatr i nikt nie wie o co chodzi poza tobą samym (a i to czasami nie ... ;>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 21:41, mlynar911 napisał:

> Przez 1min. Był w stanie ssj3 i mówił że sie przemieni w mega wojownika.To się nie
trzyma
> kupy. Ssj 4 to giga wojownik a goku był już w formie mega wojownika.
Ehhh nie rozumiesz patrze.... Goku tak jak w przypadku Friezza chciał osiągnąć pełną
moc poziomu SSJ3 czyli mega wojownika. Poziomu SSJ4 nie miał prawa osiągnąć bo on dopiero
powstał w serii GT.
>Co do zamętu to
> będę zadawał pytanie rz na 5 innych.
> Ok?
Możesz i częściej zadawać jak będzie twoja kolei. Przeczytaj także regulamin Quizu.
I postaraj się sprecyzować swoje pytania. Bo Ty rzucasz hasła na wiatr i nikt nie wie
o co chodzi poza tobą samym (a i to czasami nie ... ;>)

Ciężko mi jest czasami sprecyzować pytania bo nie znam oryginalnych nazw różnych takich.
Regulamin czytałem. Jak chcesz to zadaj pytanie, bo tłoku to tu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 21:44, Qetza napisał:

Ciężko mi jest czasami sprecyzować pytania bo nie znam oryginalnych nazw różnych takich.

No to nie musisz pisać oryginalnych nazw. Zamias Piccolo pisz Szatan Serduszko albo Pikolo. każdy zrozumie. A co do innych nazw to wtedy musisz opisać te rzeczy,techniki czy coś innego.

Dnia 07.05.2008 o 21:44, Qetza napisał:

Regulamin czytałem. Jak chcesz to zadaj pytanie, bo tłoku to tu nie ma.

Skoro nalegasz to takie coś zadam:
Jak nazywała się Góra która cała płonęła? W tym odcinku Goku po raz pierwszy spotyka Chi Chi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 21:51, mlynar911 napisał:

> Ciężko mi jest czasami sprecyzować pytania bo nie znam oryginalnych nazw różnych
takich.
No to nie musisz pisać oryginalnych nazw. Zamias Piccolo pisz Szatan Serduszko albo Pikolo.
każdy zrozumie. A co do innych nazw to wtedy musisz opisać te rzeczy,techniki czy coś
innego.
> Regulamin czytałem. Jak chcesz to zadaj pytanie, bo tłoku to tu nie ma.
Skoro nalegasz to takie coś zadam:
Jak nazywała się Góra która cała płonęła? W tym odcinku Goku po raz pierwszy spotyka
Chi Chi ;]

Napisz może który to był odcinek bo szukam, szukam i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować