Zaloguj się, aby obserwować  
Dawidoskar

The Sims 3

569 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2010 o 17:55, RamiroPL napisał:

Wie ktoś może, czym może być spowodowane zacinanie się tej gry po jakimś czasie? Sprzęt
mam dobry, detale nie ustawione na max, dysk wyczyszczony i zdefragmentowany.

Co do dodatku powinno pójść normalnie, a mi też się tnie. Gra niedopracowana i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę bez problemu zainstalować dodatki z EA Store (załapałem się na dzisiejszą "promocje") na wersje pudełkową Sims 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 23:14, igor631 napisał:

Czy mogę bez problemu zainstalować dodatki z EA Store (załapałem się na dzisiejszą "promocje")
na wersje pudełkową Sims 3?


Tak możesz zainstalować, wersję elektroniczną na wersję pudełkową, przynajmniej ja nie widzę przeszkód, w końcu ściągasz ze store całą płytę DVD czyli nagraj ja sobie na DVD i będziesz miał pudełkową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm Mam problem.

Otóż instaluję podstawkę sims 3, aktualizuję (gra działa), by następnie zainstalować wymarzone podróże - tutaj znów aktualizacja i gra pięknie działa. To samo przy dodatku nowoczesny apartament wszystko pięknie śmiga.
Ale jak zainstaluję dodatek kariera to wszystko się sypie dosłownie. Nie mogę uruchomić launchera bo wyskakuje błąd o treści że wystąpił błąd i launcher zostanie wyłączony. Nie mogę gry uruchomić bezpośrednio z pliku z katalogu, ani zaktualizować nic totalna gleba;-) Szukałem w necie odnośnie podobnych problemów, ale niestety rozwiązania nie znalazłem.
Pomocy?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 20:25, Stfforex napisał:

Pomocy?;-)


Mam dokładnie ten sam problem :P
Napisałem maila już do pomocy technicznej i myślę, że jutro otrzymam odpowiedź, jak tak się stanie to oczywiście napisze tutaj co trzeba zrobic :)

Przeszukałem sporo stron o tematyce THe Sims 3 i nie znalazłem informacji o tym problemie, dlatego pozostała pomoc techniczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 20:42, Isildur napisał:

Mam dokładnie ten sam problem :P
Napisałem maila już do pomocy technicznej i myślę, że jutro otrzymam odpowiedź, jak tak
się stanie to oczywiście napisze tutaj co trzeba zrobic :)


Sam chciałem to zrobić, ale widzę że nie jestem sam;-) Co lepsze jak odinstaluję dodatek Kariera to gra znów działa jak gdyby nic się nie stało. A z dodatkiem kompletnie nie chce ani trochę nawet ruszyć. Jak coś się dowiesz daj znać;-)

Ogólnie zawsze sam staram się znaleźć rozwiązanie mojego problemu, ale odnośnie takiego jaki mam (mamy) nigdzie nie znalazłem odpowiedzi niestety. Jeszcze poszperam, jakbym coś znalazł opiszę co i jak;-)

Edit nie wiem czy to ma coś do rzeczy ale mam windowsa 7 64 bit;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 20:54, Stfforex napisał:

Edit nie wiem czy to ma coś do rzeczy ale mam windowsa 7 64 bit;-)


System nie ma nic do rzeczy, ja jade w tej chwili na Windows XP SP3 32 bit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 21:07, Piter_Fersin napisał:

Może pomoże.


Uwierz mi instalowałem chyba z 5 razy wszystko od zera, następnie przed instalacją kariery grałem z jakąs godzine i nic nadal ten sam problem. Wreszcie się zdenerwowałem i zainstalowałem na komputerze brata i również ten problem sie pojawił. Dlatego uważam, że sprzęt i system operacyjny tutaj nie są winne. Jutro spróbuje jeszcze raz, zobaczymy może coś się jej odwidzi i w końcu ruszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 21:07, Piter_Fersin napisał:

Odinstalowałem karierę i zainstalowałem ponownie i pomogło, ale najpierw trochę pograłem
przed instalacja kariery.

Może pomoże.


Odinstalowałem wszystko już 4 razy, instalowałem od początku jak i samą karierę i nadal to samo. Po prostu nie chce się uruchomić za cholerę. Żeby chociaż launcher się uruchomił - NIC. Gdyby patcha można było chociaż zainstalować zewnętrznie. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2010 o 21:19, Stfforex napisał:

Odinstalowałem wszystko już 4 razy, instalowałem od początku jak i samą karierę i nadal
to samo. Po prostu nie chce się uruchomić za cholerę. Żeby chociaż launcher się uruchomił
- NIC.


Może spróbuj zainstalować patche przed instalacją kariery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 21:21, asfodel napisał:

Może spróbuj zainstalować patche przed instalacją kariery?


Nawet się chyba nie da inaczej bo przy instalacji dodatków gra sama każe zaktualizować do najnowszej, więc to nie to. Próbowałem już instalować grę na wszystkie sposoby i wszystko pięknie działa tylko prócz kariery która psuje wszystko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potencjalne rozwiązanie problemu:

"Witam serdecznie,
Dziękujemy za kontakt z Centrum Pomocy Technicznej Electronic Arts.
1). Proszę ręczne odinstalować grę wg podanych instrukcji:
http://eapo-new.custhelp.com/cgi-bin/eapo_new.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=22532&p_created=1245690282&p_sid=xxql-fNj&p_accessibility=0&p_redirect=&p_lva=&p_sp=cF9zcmNoPTEmcF9zb3J0X2J5PSZwX2dyaWRzb3J0PSZwX3Jvd19jbnQ9NCw0JnBfcHJvZHM9MCZwX2NhdHM9MCZwX3B2PSZwX2N2PSZwX3BhZ2U9MSZwX3NlYXJjaF90ZXh0PWphayByxJljem5pZSB0aGUgc2ltcyAz&p_li=&p_topview=1
Wymarzone Podróże: http://eapo-new.custhelp.com/cgi-bin/eapo_new.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=46692&p_created=1270571645&p_sid=z9SAuI4k&p_accessibility=0&p_redirect=&p_lva=&p_sp=cF9zcmNoPSZwX3NvcnRfYnk9JnBfZ3JpZHNvcnQ9JnBfcm93X2NudD02LDYmcF9wcm9kcz0mcF9jYXRzPSZwX3B2PSZwX2N2PSZwX3NlYXJjaF90eXBlPWFuc3dlcnMuc2VhcmNoX25sJnBfcGFnZT0xJnBfc2VhcmNoX3RleHQ9VGhlIHNpbXMgMyByxJljem5pZQ**&p_li=&p_topview=1
The Sims 3: Kariera http://eapo-new.custhelp.com/cgi-bin/eapo_new.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=47741&p_created=1277306934&p_sid=z9SAuI4k&p_accessibility=0&p_redirect=&p_lva=&p_sp=cF9zcmNoPSZwX3NvcnRfYnk9JnBfZ3JpZHNvcnQ9JnBfcm93X2NudD02LDYmcF9wcm9kcz0mcF9jYXRzPSZwX3B2PSZwX2N2PSZwX3NlYXJjaF90eXBlPWFuc3dlcnMuc2VhcmNoX25sJnBfcGFnZT0xJnBfc2VhcmNoX3RleHQ9VGhlIHNpbXMgMyByxJljem5pZQ**&p_li=&p_topview=1
The Sims 3: Nowoczesny apartament: http://eapo-new.custhelp.com/cgi-bin/eapo_new.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=46734&p_created=1271087946&p_sid=z9SAuI4k&p_accessibility=0&p_redirect=&p_lva=&p_sp=cF9zcmNoPSZwX3NvcnRfYnk9JnBfZ3JpZHNvcnQ9JnBfcm93X2NudD02LDYmcF9wcm9kcz0mcF9jYXRzPSZwX3B2PSZwX2N2PSZwX3NlYXJjaF90eXBlPWFuc3dlcnMuc2VhcmNoX25sJnBfcGFnZT0xJnBfc2VhcmNoX3RleHQ9VGhlIHNpbXMgMyByxJljem5pZQ**&p_li=&p_topview=1
2). Następnie proszę ręcznie odinstalować aplikację EADM http://eapo-new.custhelp.com/cgi-bin/eapo_new.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=22791&p_created=1248201306&p_sid=ujmRvw-j&p_accessibility=0&p_redirect=&p_lva=&p_sp=cF9zcmNoPSZwX3NvcnRfYnk9JnBfZ3JpZHNvcnQ9JnBfcm93X2NudD0xMSwxMSZwX3Byb2RzPSZwX2NhdHM9JnBfcHY9JnBfY3Y9JnBfc2VhcmNoX3R5cGU9YW5zd2Vycy5zZWFyY2hfbmwmcF9wYWdlPTEmcF9zZWFyY2hfdGV4dD1qYWsgcsSZY3puaWUgRUFETQ**&p_li=&p_topview=1

Następnie proszę pobrać najnowszą wersję: http://eastore.ea.com/eadm

3). Opróżnić katalogi plików tymczasowych TEMP"
Domyślne ścieżki katalogów TEMP to:
1. dla Windows XP
C:\Windows\Temp
C:\Documents and settings\PROFIL_UŻYTKOWNIKA\Ustawienia lokalne*\Temp
2. dla Windows Vista
C:\Windows\Temp
C:\Users\PROFIL_UŻYTKOWNIKA\AppData*\Temp
* Folder "Dane aplikacji" oraz "appdata" jest ukrytym folderem.
Jeżeli jest on niewidoczny należy włączyć opcję pokazywania ukrytych plików i folderów.
By włączyć opcję pokazywania ukrytych plików i folderów wykonaj następujące czynności:
1. Otwórz dowolne okno, następnie kliknij na "narzędzia" i wybierz "opcje folderów"
2. W nowo otwartym oknie przejdź na zakładkę o nazwie "widok"
3. Odszukaj następnie opcję "ukryte pliki i foldery" następnie wybierz opcję
"pokaż ukryte pliki i foldery"
4. Zatwierdź zmiany klikając na przycisk "OK"
Po zatwierdzeniu zmian powinny pojawić się wszystkie ukryte pliki w tym także folder
"Dane aplikacji" lub "appdata" (w zależności od systemu operacyjnego)

Proszę usunąć pliki cookie oraz historie w przeglądarce wg instrukcji na stronie : http://www.google.com/support/accounts/bin/answer.py?hl=pl&answer=32050


4). Następnie proszę zainstalować ponownie grę oraz pobrać aktualizacje.
Przed zainstalowaniem aktualizacji gry The Sims 3, dodatku lub pakietu dobrze jest zastosować się do poniższej listy czynności, w celu zapewnienia optymalnego działania gry.
Krok 1: Wyłącz materiały modyfikowane
Materiały modyfikowane to wszystkie obiekty, które nie pochodzą z oficjalnych aktualizacji gry The Sims 3, The Sims 3 Store, dodatku lub pakietu. Materiały modyfikowane zostały stworzone przez osoby trzecie i nie są kontrolowane przez Electronic Arts lub zespół projektantów The Sims 3 oraz mogą nie działać z nowymi aktualizacjami. Materiały modyfikowane mogą spowodować nieprzewidywane zachowanie gry lub uniemożliwić jej działanie.
Aby wyłączyć materiały zmodyfikowane, cofnij wszystkie czynności, które doprowadziły do zainstalowania tych materiałów, w celu przywrócenia stanu gry bez modyfikacji. Jeśli te materiały zostały umieszczone w folderze z grą The Sims 3, przenieś je do innego folderu znajdującego się poza folderem z plikami The Sims 3. Folder z plikami The Sims 3 możesz znaleźć porównując ze ścieżkami dostępu podanymi poniżej:
Folder z plikami Windows: C:\Documents and Settings\UŻYTKOWNIK\Moje dokumenty\Electronic Arts\The Sims 3
Folder z plikami Mac: Użytkownik/Documents/Electronic Arts/The Sims/
Po zainstalowaniu oficjalnej aktualizacji, możesz ponownie włączyć materiały modyfikowane. W razie wystąpienia problemów, wyłącz je ponownie, aż ich projektant zaktualizuje materiały, aby działały z oficjalną aktualizacją, dodatkiem lub pakietem.
Krok 2: Wykonuj kopie zapisanych plików
Zawsze warto wykonywać kopie zapisanych plików przed zainstalowaniem dodatku, aktualizacji lub pakietu. W tym celu skopiuj foldery .sims3 , znalezione w folderze Saves, na pulpit lub do innego folderu.
Folder z zapisanymi plikami The Sims 3 możesz znaleźć porównując ze ścieżkami dostępu podanymi poniżej:
Folder z plikami Windows: C:\Documents and Settings\UŻYTKOWNIK\Moje dokumenty\Electronic Arts\The Sims 3\Saves
Folder z plikami Mac: Użytkownik/Documents/Electronic Arts/The Sims/Saves
Po zainstalowaniu aktualizacji, uruchom grę, aby sprawdzić, czy zapisane gry nadal działają poprawnie.
Krok 3: Poczekaj na zakończenie aktualizacji
Aktualizacje bywają dość duże i ich pobranie oraz zainstalowanie może potrwać dłuższą chwilę. Anulowanie aktualizacji przed jej ukończeniem może wywołać niespodziewane problemy, więc zawsze lepiej pozwolić na jej całkowite dokończenie. Nie zamykaj programu startu, dopóki nie pojawi się informacja o zakończeniu instalacji, ponieważ spowoduje to anulowanie aktualizacji.
5). Zainstalować dodatki.
Pozdrawiam."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 10:03, Isildur napisał:

Znalazłem patcha do kariery i gdy go zainstalowałem, to gra ruszyła: http://www.megaupload.com/?d=SKOR3O4F
Spróbuj może Tobie również pomoże :)


Tego patcha i problem zniknął jak ręką odjął;-)
Dziękuję bardzo jakbyśmy mieli okazję się kiedyś spotkać wiszę ci piwko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 23:30, kulfonito napisał:

Wymarzone Podróże czy Kariera? :D


Bierz Karierę, moim zdaniem lepsza, bo na wakacje rzadko jeździsz a tutaj przynajmniej masz różne kariery, poza tym kilka nowych umiejętności a najważniejsze możesz być strażakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
Mam pytanie, wiem że wersja pudełkowa gry, by grać wymaga płyty w napędzie, ale jeśli grę zarejestrujemy w EA Store to jest możliwość ściągnięcia jej poprzez EADM i wtedy gra nie wymaga płyty w napędzie, czy istnieje sposób bym nie musiał ściągać gry poprzez EADM tylko jakoś z płyty wrzucił do katalogu pliki z grą, gdzie ten program ściąga grę? Czy raczej czeka mnie ściąganie 2400 MB?

Orientuje się ktoś jak to zrobić?
Czy mam pisać do EA z tym pytaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować