Zaloguj się, aby obserwować  
kluha666

Czy macie młodsze rodzeństwo? Jak radzi sobie ono w grach komputerowych?

51 postów w tym temacie

Ja mam brata i siostrę w wieku 11 lat. Siostra nie interesuje się komputerem i grami (chodziaż Simsy uwielbia). Brat za to lubi grać. Jak nie mam co robić to brata usadzam na kompie. Zazwyczaj gra w strategie (AoE, Twierdza) lub jakieś zręcznościówki. Lubi też patrzeć jak ja gram :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście nie mam młodszego, ale za to ma starsze (o wiele ode mnie), które także gra w gry komputerowe. I z tego co wiem to dobrze im idzie w tym pykaniu na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam młodszą siostrę, ma teraz 8 lat. I lubi grac w Tzar Ciężar Korony ;D ja tylko nie wiem skąd ona wytrzasnęła kody do tej gry, bo ja jej nie dawałam ;) No i czasami gra w Simsy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście moja siostra nie interesuje się grami i komputerami. Tylko te głupawe Simsy ehh. Ja nie wiem co w nich takiego fajnego?!?!?! No i czasami wejdzie tylko na neta więc mam spokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 6 letniego brata (no dobra ma prawie 7 lat :P) Gra w gry: GTA:SA, grał trochę w Postala 2 (bo mu tata pozwalał, ale jak stary wyjechał bratu zakazałem grać w te gry) Aktualnie gra w gry typu Settlersy oraz Sapera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam brata - 9 lat - ktory ciągle gra w gothica , zresztą tak jak ja. A co najważniejsze jestem z niego dumny że woli to od np. FIFY . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 21:33, Vaerinammi napisał:

Ja mam młodszą siostrę, ma teraz 8 lat. I lubi grac w Tzar Ciężar Korony ;D ja tylko nie wiem
skąd ona wytrzasnęła kody do tej gry, bo ja jej nie dawałam ;) No i czasami gra w Simsy ;)

Che pewnie tylko je podpala, głoduje i w ogule zamęcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszemy o młodszych graczach, to gry powinny być oznakowane nie pod względem brutalności lecz jeszcze pod względem trujności bo np Rayman3 test za trudny np dla 5 czy 8 latka, a jest od 3lat dozwolony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój brat jak miał 2 lata( teraz ma 6 lat) ciągle grał Quake 3: Arena. Rozwalał wszystkich na luzach. Taki maniak z niego był wtedy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja 8-letnia siostra przychodzi do mnie ostatnio i mówi:
- A wiesz grałysmy z Martyną w taka grę... Glawiadorzy...
- Gladiatorzy?
- Tak, właśnie, znasz taką?
- Eeee.. nie chyba nie i jak się grało?
- Super wiesz najpierw to trzeba sobie wybrac tego człowieka i to jest prawie jak w Simisach trzeba sobie wybrac kolor skóry ale tam było strasznie pełno tych kolorów można było tez fryzurę i brodę i wąsy i kolor brody i wąsów i potem wybierało sie takie coś, były kropecczki i punkty i różne takie i to była siła i coś tam jeszcze i potem szło się do kowala mozna było cos kupic za punkty i inne rzeczy tez można było kupic a potem się szło na arenę i tam można było odciąc głowę tamtemu gościowi albo nawet rękę raz odcięłyśmy... i potem dostajesz punkty za to i możesz dalej coś tam kupowac... A wiesz że jak się tego człowieka robiło to on był goły?

Napisane bez przecinków, bo moja siostra zazwyczaj tak właśnie mówi :D Ciurkiem. ;) Spisane prawie dokładnie tak jak mówiła, siedzi tu obok i mi opowiada. ;D

Hehehe, a kiedyś przyszła do mnie i się pyta:
- A co to znaczy w Simsach "Bara-bara w łózku"?
- Aaaaa... To jest... eeemm... Zabawa! Właśnie, to taka jakby zabawa. :D
- Aha no to już wiem, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak: Brat - beznadzieja - Damian - zawsze gra z kodami. Nie przeszedł nawet Mario jak jeszcze mieliśmy Nintendo. A ma 14 lat.... Jedynie w WoW-ie awansował na 18 poziom swoim Gnomem Rogue ale potem się wkurzył i usunął go... (Głupek)

Siostra: Liwia - lat 6. Przeszła prawie 20 misji w GTA VC. nie wszystkie po kolei bo jest jeszcze4 mała ale jak jej po mogłem to nieźle siekała. Ma też własną postać w WoW ale w ciągu ostatniego miesiąca awansowała dopiero na 7 poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem coś bardziej hardcorowego... mam dwóch starszych braci na studiach i nie potrafili nawet przejść banalnej misji w takim godfatherze... a na l2 jak im dałem pograć to chcieli NPC ubić i stwierdzili że beznadziejna gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować