Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PSP jednak najpopularniejsze w Japonii?

14 postów w tym temacie

Domek

Dość zaskakujące wyniki badań dotarły właśnie z Kraju Kwitnącej Wiśni. Okazuje się bowiem, że - przynajmniej według nich - najchętniej kupowaną w te święta konsolą będzie tam kieszonkowa PSP. Czyżby to znak odchodzenia w niepamięć dominacji DS-a Nintendo?

Przeczytaj cały tekst "PSP jednak najpopularniejsze w Japonii?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 19:14, Kung3n napisał:

slaby ten news :P
(pod wzgledem merytorycznym i jezykowym)


Konkretne uwagi zawsze z chęcią przyjmę, by to co robię było lepsze. Bardzo chętnie przeczytam o błędach merytorycznych i językowych w tej wiadomości i oczywiście niezwłocznie ewentualne poprawie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 18:21, Zorrro napisał:

Po temacie newsa myślałem, że to coś interesującego...


To jest coś interesuącego i w dodatku fajnie napisanego :D Jak dla mnie po prostu ludzie mają już faktycznie dosyć tych udziwnień jakie wprowadza Nintendo, chcą fajnych gierek, na fajną platformę, z fajną grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że patrząc na temat newsa człowiek mysli, że może PSP wreszcie się sprzedaje w Japonii, a tu surprise - Jakaś nieznana nikomu firma analityczna przebadała tysiąc skośnookich [swoją drogą ogromna liczba] i stwierdziła że coś się Sony wreszcie sprzeda... łał... (Poza tym widze tu subiektywność - PSP jest zawsze och i ach, a DS po prostu jest i tyle.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować