Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Najgorsze czasopismo o grach komputerowych!

332 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2007 o 16:13, Dead-pl napisał:

eee...to wougle mamy jakieś dobre czasopismo o grach ?? chodzi mi o polsko języczne
:P Bo np. CDA to tylko ręce załamać...a reszta..jaka reszta te które prezentowały dobry poziom
upadły :/ zostały tylko same gnioty


Jak chcesz poczytać coś dobrego to polecam PSX Extreme, tyle że to juz temat konsolowy, ale przynajmnej (ja) tam znalazłem ten klimat, który kiedyś miało CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm zauważyłem tu taką odrobinę dziwną tendencją. O ile z niektórymi typami mogę się zgodzić (dlatego że kiepskie gry, kiepskie recenzje etc.) To z najeżdżaniem na CyberMyche się pogodzić nie mogę. No bo z waszych wypowiedzi wynika że co Dla Dzieci do Do... Zakończenia Układu Pokarmowego. Ja was nie rozumiem, jeśli CyberMycha jest dla dzieci i dlatego uważacie ją za do niczego to czemu ją kupujecie (skoro się o niej wypowiadacie zakładam że kupujecie :->) Dla mnie argumenty że pismo jest do niczego bo daje słabe gry, redakcja pisze kiepskie teksty i layout całego pisma jest w ogóle psu z gardła wyciągnięty zniosę. Jednak co ma kiepskość pisma do Bycia Pismem dla Dzieci.
To tak jakbyście mówili że kreskówki, komiksy, bajki i baśnie są do niczego bo są dla dzieci.
A żeby nie być uznanym za spamera to powiem tyle że mi się nie uśmiecha Komputer Świat Gry. To "pismo wywodzi się od Komputer Świat, pisma typowo o softwarze i hardwarze i czasami mi się wydaje, że oni nie kapują o co chodzi z grami (przynajmniej w starszych numerach nowszych nie kupuje) Co jedno dobre u nich to poradniki, w pisaniu poradników i "instrukcji" są dobrzy, ale ich recenzje są takie trochę... mało wciągające.
Jeśli chodzi o dawane przez nich gry to nie są może elitą jak CDA (musiałem to powiedzieć :-]) ale nie są też tacy katastrofalni. Dla samych gier (pismo mogłem od razu do śmieci wyrzuciłem) takich jak seria Earthów 2150, Książę i Tchórz czy Solaris 1.0.4. sobie kupowałem niektóre numery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 20:11, Hubi Koshi napisał:

co Dla Dzieci do Do... Zakończenia Układu Pokarmowego.


Jeśli chodzi o CM to tak, ponieważ robią to tylko dla kasy, nie mają pojęcia o grach i olewają dzieciaki (bo one też mają zerowe pojęcie na temat gier).

Dnia 13.01.2007 o 20:11, Hubi Koshi napisał:

Ja was nie rozumiem, jeśli CyberMycha jest dla dzieci i dlatego uważacie ją za do niczego to
czemu ją kupujecie (skoro się o niej wypowiadacie zakładam że kupujecie :->)


Ja tego nei kupuję (kiedyś przecyztałem kilka nuemerów u kumpla).

Dnia 13.01.2007 o 20:11, Hubi Koshi napisał:

Jednak co ma kiepskość pisma do Bycia Pismem dla Dzieci.


To, że w bezczelny sposób wykorzystują niewiedzę dzieci.

Dnia 13.01.2007 o 20:11, Hubi Koshi napisał:

To tak jakbyście mówili że kreskówki, komiksy, bajki i baśnie są do niczego bo są dla dzieci.


Ja uwielbiam kreskówki (mam 17 lat) i ciągle oglądam ZigZapa (kiedyś CartoonNetwork i Jetix :)) Też bardzo lubię czytać komiksy chociaż ostatnio przerzuciłem się na mangę.

Dnia 13.01.2007 o 20:11, Hubi Koshi napisał:

A żeby nie być uznanym za spamera to powiem tyle że mi się nie uśmiecha Komputer Świat Gry.


No i mi też :)

Dnia 13.01.2007 o 20:11, Hubi Koshi napisał:

To "pismo wywodzi się od Komputer Świat, pisma typowo o softwarze i hardwarze i czasami mi
się wydaje, że oni nie kapują o co chodzi z grami


tak jak ludzie pracujący w CM.

Dnia 13.01.2007 o 20:11, Hubi Koshi napisał:

Jeśli chodzi o dawane przez nich gry to nie są może elitą jak CDA (musiałem to powiedzieć :-])


No baaaa!

Dnia 13.01.2007 o 20:11, Hubi Koshi napisał:

takich jak seria Earthów 2150, Książę i Tchórz czy Solaris 1.0.4.


Solaris 1.0.4 było jakieś 5 lat temu w PLAY! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 21:38, Diddle napisał:

To, że w bezczelny sposób wykorzystują niewiedzę dzieci.

Odpowiem krótko. NO Wreszcie jakaś wyważona i sensowna wypowiedź "Dlaczego nie lubimy CyberMychy"

Dnia 13.01.2007 o 21:38, Diddle napisał:

Ja uwielbiam kreskówki (mam 17 lat) i ciągle oglądam ZigZapa (kiedyś CartoonNetwork i Jetix
:)) Też bardzo lubię czytać komiksy chociaż ostatnio przerzuciłem się na mangę.

I jak widze od razu zawiesiłeś oko na Chobits i Chi :-] Dobry Gust, Dobry Gust. Ja swoją drogą licze sobie już dwie dekady i również lubię oglądać kreskówki. Głównie te robione "dla śmiechu" jak np kultowy (przynajmniej dla mnie) "Kleszcz"

Dnia 13.01.2007 o 21:38, Diddle napisał:

Solaris 1.0.4 było jakieś 5 lat temu w PLAY! :)

Widać się zagapiłem i nie kupiłem, zresztą teraz to już bez znaczenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 21:58, Hubi Koshi napisał:

>I jak widze od razu zawiesiłeś oko na Chobits i Chi :-] Dobry Gust, Dobry Gust. Ja swoją drogą
licze sobie już dwie dekady i również lubię oglądać kreskówki. Głównie te robione "dla śmiechu"
jak np kultowy (przynajmniej dla mnie) "Kleszcz"


Nooo Chobits jest świetne a Chii słodziutka :)
Kleszcz jest świetny :D Kiedyś go oglądałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Offftop: Jeśli lubicie kreskówki to polecam Wam: Full Metal Alchemist. Genialne. No chyba, że anime to nie kreskówki. ;]
Koniec offtopa. :)
Fajny temat. Można pomyśleć, że to prowokacja ze strony Smugglera i że zbiera śmieci do schwytanych w sieci. :P Trza bzdury wypisywać to może mnie weźmie. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 22:02, Diddle napisał:

Nooo Chobits jest świetne a Chii słodziutka :)


Ja osobiście wolę bardziej takie mroczne klimaty . Jakiś Hellsing czy coś ;]

A wracając z OT to najgorsze wg mnie jest KŚG . Recki są sztampowe do bólu i pozbawione szczątków inwencji - sprawiają wrażenie jakby mieli jakiś szablon i tylko wstawiali nazwę gry, dane dotyczące sprzętu etc . Pełniaki są w większości badziewne, jedynie z rzadka dadzą coś co warto kupić ( vide ''Książe i Tchórz'' właśnie czy Earth''y ).
Mam jeszcze powody osobiste - Będąc jeszcze młodym ( 7 - 9 lat ) wydawałem kasę na to badziewie :/

P.S.
Jak dobrze pamiętam to ( przynajmniej wtedy jak kupowałem ten badziew ) pod reckami nie było podpisów poszczególnych redaktrów - chyba dlatego, żeby nie było wiadomo, kto pisze takie gnioty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 22:29, tread71 napisał:

> Nooo Chobits jest świetne a Chii słodziutka :)

Ja osobiście wolę bardziej takie mroczne klimaty . Jakiś Hellsing czy coś ;]


No Hellsing jest extra. Z takich tajemniczych lubię jeszcze Paranoia Agent - rewelka. Gunslinger Girl też rządzi ale to już nie mroczne.

P.S.
Obiecuję, że nie zrobię już offtopa w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 22:29, tread71 napisał:

Ja osobiście wolę bardziej takie mroczne klimaty . Jakiś Hellsing czy coś ;]

Tyż dobre, szkoda tylko że w Polsce nie wyszedł do tej pory 8 Tomik (ciekawi mnie czy w Japonii w ogóle wyszedł)

Dnia 13.01.2007 o 22:29, tread71 napisał:

A wracając z OT to najgorsze wg mnie jest KŚG .

Nom dokładnie, najbardziej to było widoczne z starszych numerach. Do tej pory mam przed oczami recke Battle Isle 4: Wojna o Andozje (nawiasem mówiąc świetna gier, którą CDA dało jako pełniaka :-]) Tekstu całej recenzji jak dobrze pamiętam było... 10-15 zdanek. Przy czym cokolwiek o samej grze to była połowa tej liczby, a o fabule z 3-4 zdania. Większość recenzji zapełniała ta ich "Tabelka Oceniania" oraz jakaś podróbka Poradnika.

Dnia 13.01.2007 o 22:29, tread71 napisał:

Mam jeszcze powody osobiste - Będąc jeszcze młodym ( 7 - 9 lat ) wydawałem kasę na to badziewie

Nie ty jeden, ja ich kupowałem przez kawałek Gimnazjum (Bosh jaki ja musiałem być wtedy bezdennie głupi T-T)

Dnia 13.01.2007 o 22:29, tread71 napisał:

Jak dobrze pamiętam to ( przynajmniej wtedy jak kupowałem ten badziew ) pod reckami nie było
podpisów poszczególnych redaktrów - chyba dlatego, żeby nie było wiadomo, kto pisze takie gnioty

Dokładnie, żeby któregoś dnia nie dorwali ich antyfani i nie rozszarpali na strzępy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 22:39, Hubi Koshi napisał:

Dokładnie, żeby któregoś dnia nie dorwali ich antyfani i nie rozszarpali na strzępy :-D


Ewentualnie dlatego, że mają/mieli tak mały zespół redakcyjnu, że jaedna osoba robiła z grafika, redaktora, DTP, speca ( ;] ) od marketingu i Bóg-jeden-wie-co-do-ciężkiego-licha-jeszcze . To by nawet pasowało, bo większość artykułów jest napisane prawie identycznym sztywniacko-beznadziejnym stylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze czasopismo to: KŚ GRY... kiedyś byłem fanem tego czasopisma jednak zauważyłem, że istnieją inne (mówie tu o CDA)... To wszelakie wątpliwości zostały rozwiane. CdA i click! wtedy był tylko... teraz only CDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze czasopismo o grach komputerowych? hmmmm....muszę się zastanowić, co ja mówię nad tym nie trzeba się zastanawiać, oczywiście że Cybermycha, a potem długo, długo nic i nagle KŚ Gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować