Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Najgorsze czasopismo o grach komputerowych!

332 postów w tym temacie

Hm... trudno powiedzieć, bo zbyt wiele czasopism na polskim rynku to nie ma...
CD-Action: najlepsze czasopismo w Polsce, dobry Cover, treść ciekawa, na podium w Europie!
Play: kiedyś czytałem przez parę numerów i szata graficzna mi nie przypadła do gustu. Jednak wolę Playa od Click! który gry opisuje...rzeczowo, aż nazbyt.
Cybermycha: Tego czasopisma nie można porównywać z innymi. To, jest przeznaczone dla młodszych graczy, a więc co za tym idzie: krótkie recenzje, pełne wersje, itp. Ale poziom Covera wzrasta, np. ostatnio był na CD Port Royale 1 i 2
Virus(który nie istnieje): zwykłe opróżnianie magazynów...
Świat Gier Komputerowych( i ten również nie istnieje): treść i szata graficzna denna, marny Cover, i już upadek.

Więc jeśli brać pod uwagę, że Virus miał być tylko taką "paczką papierosów" w codziennym życiu, to najgorszy zdecydowanie był Świat Gier Komputerowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo odppowiadam : CLICK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-Action: za beznadziejne okładki, wysoką cenę, słabe recenzje (10\10 dla TDU..no żart!), brak ciekawych tzw. "kącików" i ogólnie raczej nie jest skierowane do hardcoreowych graczy tylko do 8 latków którzy dopiero co dostali kompa na komunię...
Gdyby teraz nagle to pismo przestało istnieć to za te kilka lat nikt by o nim nie pamiętał bo, nie ma niczego czym by się to pismo wyróżniało
Za to dobrze się promują bo ten chłam jest uznawany za najlepszy w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 19:09, Grz3chu napisał:

CD-Action: za beznadziejne okładki,

to mnie rozbawiło

Dnia 20.05.2007 o 19:09, Grz3chu napisał:

wysoką cenę,

kłóciłbym się że 15zł na takie pismo to dużo

Dnia 20.05.2007 o 19:09, Grz3chu napisał:

słabe recenzje (10\10 dla TDU..no żart!),

Grałeś chociaż w TDU? Bo coś mi się zdaje że nie. Przyznam te tak sądziłem, ale po tym jak przejechałem kilka wyścigów gierka mnie wciągnęła niesamowicie. Pamiętaj że to są tylko ich oceny i one mają ci pomóc przy wyborze gry, mają cię nakierować. Ja np.: Obliviona nie lubię, a CDA dało mu 10/10 i wcale się nie zraziłem

Dnia 20.05.2007 o 19:09, Grz3chu napisał:

brak ciekawych tzw. "kącików" i ogólnie raczej nie jest skierowane do hardcoreowych graczy
tylko do 8 latków którzy dopiero co dostali kompa na komunię...

Tjaaa jasne... wiesz ile ludzi czyta to pismo?

Dnia 20.05.2007 o 19:09, Grz3chu napisał:

Gdyby teraz nagle to pismo przestało istnieć to za te kilka lat nikt by o nim nie pamiętał
bo, nie ma niczego czym by się to pismo wyróżniało

Tak samo mówiono o Top Secret, i do tej pory się go rozpamiętuje...

Dnia 20.05.2007 o 19:09, Grz3chu napisał:

Za to dobrze się promują bo ten chłam jest uznawany za najlepszy w Polsce...

To jakie jest twoje ulubione czasopismo?? Pewnie jakiś Komputer Świat Gry, który nie dość że cieniutki, to ma co drugą stronę reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 19:09, Grz3chu napisał:

CD-Action: za beznadziejne okładki, wysoką cenę, słabe recenzje (10\10 dla TDU..no żart!),
brak ciekawych tzw. "kącików" i


Cena- adekwatna do zawartości i pełnych wersji gier.
Recenzje- nie każdemu muszą się podobać
Kąciki- masz jakieś ciekawe propozycje?

Dnia 20.05.2007 o 19:09, Grz3chu napisał:

ogólnie raczej nie jest skierowane do hardcoreowych graczy
tylko do 8 latków którzy dopiero co dostali kompa na komunię...


Rozumiem, że 8- latkowie doskonale znają takie stare gry takie jak Fallout czy Quake, do których współczesne gry są porównywane.

Dnia 20.05.2007 o 19:09, Grz3chu napisał:

Gdyby teraz nagle to pismo przestało istnieć to za te kilka lat nikt by o nim nie pamiętał
bo, nie ma niczego czym by się to pismo wyróżniało
Za to dobrze się promują bo ten chłam jest uznawany za najlepszy w Polsce...


No i sam sobie zaprzeczasz. Według ciebie CDA wyróżnia się na tle innych czasopism komputerowych wysoką ceną, słabymi recenzjami i brakiem kącików tematycznych a potem piszesz, że jest przeciętne. W takim razie biedna polska branża pism komputerowych, których poziom nie wyrasta powyżej takiego Życie na Gorąco czy innej Gali. Chyba zacznę kupować PC Gamer prosto z Anglii.

Play i Cybermucha są dla mnie najgorsze- humor, wygląd, gry oraz recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 19:09, Grz3chu napisał:

CD-Action: za beznadziejne okładki, wysoką cenę, słabe recenzje (10\10 dla TDU..no żart!),
brak ciekawych tzw. "kącików" i ogólnie raczej nie jest skierowane do hardcoreowych graczy
tylko do 8 latków którzy dopiero co dostali kompa na komunię...
Gdyby teraz nagle to pismo przestało istnieć to za te kilka lat nikt by o nim nie pamiętał
bo, nie ma niczego czym by się to pismo wyróżniało
Za to dobrze się promują bo ten chłam jest uznawany za najlepszy w Polsce...

Żart to twój post.
1. Okładki mi sie bardzo podobają.
2.8 latków ? u mnie na osiedlu dzieci mówią że to nie jest fajna ,,gazeta" bo są niby słabe gry :/ chyba wolą Kankurki Kao itp. itd.
3.Raczej nie przestanie istnieć i tymbardziej nikt by o CDA nie zapomniał po kilku latach
4.Chłam ? to Clicki Gameranking itp. itd. Czasopisma to twoim zdaniem co ?? G**** czy coś jeszcze gorszego ?

POZDRO dla tych co więdza co to dobre Czasopismo o grach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 19:19, struksik napisał:

> CD-Action: za beznadziejne okładki,
to mnie rozbawiło

mają beznadzieje, na pewno są lepsze materiały, które mogliby użyć, a tak to niczym się nie wyróżniają. Popatrz na zagraniczne pisma, albo na polskie konsolowe pisma - tam okładki są zaje*iste

Dnia 20.05.2007 o 19:19, struksik napisał:

> słabe recenzje (10\10 dla TDU..no żart!),
Grałeś chociaż w TDU? Bo coś mi się zdaje że nie. Przyznam te tak sądziłem, ale po tym jak
przejechałem kilka wyścigów gierka mnie wciągnęła niesamowicie. Pamiętaj że to są tylko ich
oceny i one mają ci pomóc przy wyborze gry, mają cię nakierować. Ja np.: Obliviona nie lubię,
a CDA dało mu 10/10 i wcale się nie zraziłem

tak wiem to ich ocena, ale TDU...dla mnie 7\10, przeciętniak a CDA teraz naciągnęło graczy na ten tytuł :P

Dnia 20.05.2007 o 19:19, struksik napisał:

> brak ciekawych tzw. "kącików" i ogólnie raczej nie jest skierowane do hardcoreowych graczy
> tylko do 8 latków którzy dopiero co dostali kompa na komunię...
Tjaaa jasne... wiesz ile ludzi czyta to pismo?

nie, a ty wiesz...tak myślałem

Dnia 20.05.2007 o 19:19, struksik napisał:

> Gdyby teraz nagle to pismo przestało istnieć to za te kilka lat nikt by o nim nie pamiętał

> bo, nie ma niczego czym by się to pismo wyróżniało
Tak samo mówiono o Top Secret, i do tej pory się go rozpamiętuje...

TS nie czytałem, ale Secret Service jak najbardziej: świetne rysunki, kąciki konsolowe i Kombat Korner, okładki + te zabawne teksty w "kółeczku" ( :lol: ), Manga Room i oczywiście "zółte strony" czyli KGB...a w CDA ? Nic!

Dnia 20.05.2007 o 19:19, struksik napisał:

> Za to dobrze się promują bo ten chłam jest uznawany za najlepszy w Polsce...
To jakie jest twoje ulubione czasopismo?? Pewnie jakiś Komputer Świat Gry, który nie dość że
cieniutki, to ma co drugą stronę reklamę.

odkąd SS upadł nie kupuję pism o grach komputerowych, tylko pożyczam i niestety jest to CDA (innego znajomi nie kupują), ale słyszałem, że Gameranking jest niezłe. Muszę przeglądnąć.

i ludzie Cybermycha to pismo dla najmłodszych graczy więc o co chodzi z tymi wpisami, że "kiczowate i infantylne". Powtarzam: dla dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamietam jak jakieś 3 lata temu zobaczylem w kiosku gazetke o grach z 6 płytami Cd za 9 zl. Kupiłem otwieram a tam jakies 4 stron tekstu i tektura, a na płytach były same demówki i to jeszcze po niemiecku ;P To była najgorsza gazeta jaka w życiu kupiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal !
Co może GAMERANKING ma fajne okładki <lol> jak z Gazety Wyborczej :/
TDU napewno nie jest przeciętne ale mam zamiar zakupić i na pewno nie pożałuje :/
Napewno więcej ludzi czyta CDA niż te niby niezłe GAMERANKING (mam jedne bo dostałem jak zamawiałem na www.play.pl)
Żal !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować