Zaloguj się, aby obserwować  
gothicsheep

Gothic 4 - Zabawa w pisanie scenariuszy

285 postów w tym temacie

Jeszcze jedno....
Nareście nastał spokój ,orkowie i ludzie żyli w przyjaźni.
Dzieci ludzi bawili się z szczeniętami orków wszyscy gadali po ludzku.
Podziemiom jednak mieszkał ork szaman któremu ta sytuacja nie odpowiadała.
Postanowił on skłócić orków i homo sapiens.
Rzucił on na orków jakiś czar nad którym pracował wiele lat.
Orki pod wpływem czaru zaczęły wyżynać ludzi.
Jedna wioska była już pozbawiona ludzi wszędzie tylko jakieś głowy i kawałki ciał.
Bezi i ekipa schowali się w wierzy Xardas''a(bezi miał jeszcze runke z gothica 2 :) ) gdzie prógowali obmyślićplan pozbycia się orków.

nie będe pisał dalej bo mi się nie chce jeżeli chcecie więcej to może napisze chociaż uważam że pisanie nie jest dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bezimenny trzyma miecz i gotuje się do walki .Na przeciw otwiera się czerwony portal a z niego wyskakuje ładny płynnie chodzący gość. Beziemnnny zacina się. Osobliwy gość podchodzi zaciętego bohatera i z uśmiechem na ustach wbijając miecz w brzuch mówiąc :
- Oblivion Rulez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 22:22, Qba777 napisał:

bezimenny trzyma miecz i gotuje się do walki .Na przeciw otwiera się czerwony portal a z niego
wyskakuje ładny płynnie chodzący gość. Beziemnnny zacina się. Osobliwy gość podchodzi zaciętego
bohatera i z uśmiechem na ustach wbijając miecz w brzuch mówiąc :
- Oblivion Rulez!

dobre!A tak poza tym to nie będzie Gothic 4 gdyż Gothic to trylogia i g3 ja zakancza.Ogólnie jednak powiem że na trójce się troche zawiodłem i zdecydowanie bardziej preferuje owego obliviona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i wtem bezimienny krzyknol :"Jestem Glodny!!!!", jego krzyki rozprzestrzenily sie na cala tyrie,elone i kintaj.
wyskoczyl shiro tagachi i zabil bezimiennego i powiedzial : "nażryj sie tym debilu jebany z wiezienia z gurniczej doliny
fox river "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale żal... radze poczytać słownik ortograficzny to po pierwsze, a po drugie twoje poczucie humoru to totalna kicha kaszana i żenada ogólnie. Zakładam że nie masz więcej niż 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować