Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Jeżeli robiłeś zdjęcie za pomocą aparatu wystarczyło włączyć [flesz]. Poza tym rysunek ten jest Twoim wymysłem, czy kierowałeś się czymś konkretnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne. Ja jeśli coś czasem naskrobię na lekcji i wyjdzie to nawet prosto i nawet normalnie wygląda i to i tak sprawia wrażenie jakiegoś nienaturalnego wytworu bo ja nie mam takiej wizji cieni... Nigdy nie wiem co ciemniej, co jaśniej :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 21:34, blue flower napisał:

Jeżeli robiłeś zdjęcie za pomocą aparatu wystarczyło włączyć [flesz]. Poza tym rysunek
ten jest Twoim wymysłem, czy kierowałeś się czymś konkretnym?


Flesz wyłączony.Poprostu od biurka światło lampki się odbiło :).
A przy tworzeniu rysunku nie kierowałem się żadnym innym innym rysunkiem, no może tylko kilkoma okładkami komiksowymi by dobrze uchwycić spiczasty kołnierz płaszcza Spawna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 21:46, kurczak-AFC napisał:

Fajne. Ja jeśli coś czasem naskrobię na lekcji i wyjdzie to nawet prosto i nawet normalnie
wygląda i to i tak sprawia wrażenie jakiegoś nienaturalnego wytworu bo ja nie mam takiej
wizji cieni... Nigdy nie wiem co ciemniej, co jaśniej :D.


Ja też mam z tym duże problemy, ponieważ światłocień to moja [bardzo] słaba strona. Dlatego bardzo interesują mnie przeróżne uwagi na temat rysowania. W końcu uczę się wyłącznie sama.
Z chęcią zobaczyłabym jakieś Twoje prace [niekoniecznie wykonane ołówkiem, jeżeli preferujesz inny rodzaj malowania].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 21:52, kurczak-AFC napisał:

Mi się w Twoim rysunku najbardziej te czaszki podobają :D. Fajnie je narysowałeś ;).


Hehe, cieszę się, że się podobają, chociaż do artysty mi jeszcze bardzo wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że ja nic nie zachowuję... Na zawołanie nic nie naskrobię, musi mi przyjść wena :D. Poza tym ja z reguły jeśli już coś rysuję to przeważnie jest to jakiś napis coś ala graffiti ale nie do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 09:49, Don Zorro napisał:

> Ostatni z cyklu, ten juz tak troche "na szybko". Zmeczylem sie tematem.

To ręcznie robione? Jezu... pokaż to babce od plastyki( jeśli jeszcze jesteś uczniem)

Ha xDD
O, stary... gryzę właśnie dywan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 09:53, rogoz94 napisał:

> > Ostatni z cyklu, ten juz tak troche "na szybko". Zmeczylem sie tematem.
>
> To ręcznie robione? Jezu... pokaż to babce od plastyki( jeśli jeszcze jesteś uczniem)

Ha xDD
O, stary... gryzę właśnie dywan :P


Jak nie stać cię na pieczywo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2009 o 09:56, Don Zorro napisał:

Jak nie stać cię na pieczywo :D

Chleb drogi!
Ale wyobraziłem sobie Astmatyka pokazującego swoje portfolio jakiejś ''babce od plastyki'' xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 09:57, rogoz94 napisał:


> Jak nie stać cię na pieczywo :D
>
Chleb drogi!
Ale wyobraziłem sobie Astmatyka pokazującego swoje portfolio jakiejś ''babce od plastyki''
xD


A calkiem niedawno zrobilem takie cos :D Zapisalem sie ze swoja dziewczyna na studium organizacji reklamy, dziewczyna chciala zglebic troche temat a ja zrobilem to dla jaj. Juz zrezygnowalem :D W kazdym razie, mielismy tam przedmiot rysunek i liternictwo (zupelne podstawy) no i rysowalismy jakies liscie czy cos w ten desen. Babka oczywiscie wpadla w euforie i pyta mnie czy juz gdzies rysowalem, czy mam z tym cos wspolnego, na co odparlem z zaskoczeniem "nie, prosze pani, pierwszy raz w zyciu trzymam olowek w rece, nie wiedzialem ze tak potrafie". Ubaw po pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować