Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Wiem, że trochę spamuję w tym temacie ale obiecuję, że po tym poście się ogarnę. :) Chciałem tylko poznać Waszą opinię na temat poniższego rysunku. Wyszedł mi przez przypadek podczas zabawy tabletem i wydał się dosyć ciekawy. Spróbuję jeszcze coś pokombinować w podobnym stylu.

20110621234158

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 23:42, o_Orange napisał:

Wiem, że trochę spamuję w tym temacie ale obiecuję, że po tym poście się ogarnę. :) Chciałem
tylko poznać Waszą opinię na temat poniższego rysunku. Wyszedł mi przez przypadek podczas
zabawy tabletem i wydał się dosyć ciekawy. Spróbuję jeszcze coś pokombinować w podobnym
stylu.


Zrób coś z tym białym obramowaniem budynków - widzę że używałeś wypełnienia do ich zrobienia tylko że photoshop potem zostawia właśnie takie brzydkie krzywe obramowania które wypadałoby albo usunąć albo wyrównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 23:49, ziptofaf napisał:

Zrób coś z tym białym obramowaniem budynków - widzę że używałeś wypełnienia do ich zrobienia
tylko że photoshop potem zostawia właśnie takie brzydkie krzywe obramowania które wypadałoby
albo usunąć albo wyrównać.


Wiem, wyszły mi przez przypadek ale zostawiłem je celowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 23:42, o_Orange napisał:

Wiem, że trochę spamuję w tym temacie ale obiecuję, że po tym poście się ogarnę. :)


Nawet sie nie waz! Spamuj ile wlezie, pokazuj prace publice czesto oni widza cos czego ty niedostrzegasz, dostaniesz konstruktywna krytyke, powiedza ci co im sie podoba a co nie, i to ci pomoze w pracowaniu nad swoim stylem i kreska. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 12:18, SSj2 napisał:

Przydałoby się pociosać więcej.

Edyta: Dziwne rzeczy się porobiły z tą czachą niestety siakoś

Swietne rece :D
A co do czaszki ja nic nie wiedze dziwnego, ale mozliwe ze zle to wyglada dla ciebie przez kierunek lin ktore sie stykaja na srodku i nie wiesz od ktorej strony czytac ten rysunek. Sam nie wiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 20:26, Artas15 napisał:

> Przydałoby się pociosać więcej.
>
> Edyta: Dziwne rzeczy się porobiły z tą czachą niestety siakoś
Swietne rece :D
A co do czaszki ja nic nie wiedze dziwnego, ale mozliwe ze zle to wyglada dla ciebie
przez kierunek lin ktore sie stykaja na srodku i nie wiesz od ktorej strony czytac ten
rysunek. Sam nie wiem... :)


Czaszka jakoś źle się wkleiła na gram, normalnie czarno biała była z elementem koloru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 10:15, Artas15 napisał:

Nawet sie nie waz! Spamuj ile wlezie, pokazuj prace publice czesto oni widza cos czego
ty niedostrzegasz, dostaniesz konstruktywna krytyke, powiedza ci co im sie podoba a co
nie, i to ci pomoze w pracowaniu nad swoim stylem i kreska. ;)


W takim razie wrzucę jeszcze drugą podobną pracę i szkice bez tła. :)

20110624003708

20110624003713

20110624003718

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 00:57, lisek93 napisał:

ostatnio coś mnie wzięło na farby... plakatówki, a4 ;)

Pisałem już - są świetne!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 00:57, lisek93 napisał:

ostatnio coś mnie wzięło na farby... plakatówki, a4 ;)

Swietne prace, i to wlasnie lubie olewanie detali skupianie sie na kompozycji. Tez bede musial sie przejsc do jakiegos sklepu po farby bo akurat na wakacjach jestem a intuos zostal w domu...grrrr. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 00:57, lisek93 napisał:

ostatnio coś mnie wzięło na farby... plakatówki, a4 ;)



Na myśl przychodzi mi tylko jedno słowo - niesamowite ^^ Lis naprawdę super ci wyszedł, do tego ma takie "żywe" spojrzenie. No i świetnie wymieszane kolory. Choćbym chciał, to tu się nie do do niczego czepiać...chociaż czekaj, jest. Czemu druga pracka to tylko malutkie zdjęcie a pierwsza to skan?

PS Nie obrazisz się jak liska sobie wstawię na tapetę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 07:55, Artas15 napisał:

ciach.


dziękuję :) ha, mój Wacom leży na wyciągnięcie ręki, ale fajnie czasami coś popaćkać z dala od komputera :D Polecam ;)

@ziptofaf
dzięki - cieszę się, że sposób nakładania kolorków bezpośrednio na siebie metodą "ciapkaj, ciapkaj" się spodobał :)
a skana drugiej - mówisz, masz ;)

Dnia 24.06.2011 o 07:55, Artas15 napisał:

PS Nie obrazisz się jak liska sobie wstawię na tapetę? :D

gdzieżby tam, Lis będzie zaszczycony hehe

@SSJ2
raz jeszcze, dzięki ;p

20110624121817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 10:15, revolt505 napisał:

To naprawdę takie zwykłe plakatówki za 6 zł?


czy dałam za nie 6zł to nie pamiętam :P W każdym bądź razie : zdjęcia niżej ;)

20110624125348

20110624125424

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malowanie jest naprawdę trudne, przynajmniej dla mnie, do opanowania. Za każdym razem jak podchodziłem do tego typu roboty to zawsze wychodził mi jakiś bubel, którego wstyd było pokazywać. Nie wiem jak się cieniuje, zawsze jak próbuje uzyskać efekt cienia, to robi się wielka czarna plama, który wszystko niszczy. Dodając do tego, że karta zaczyna się robić strasznie wodnista.

Akryle też przerabiałem, bo w szkole miałem malarstwo i też nie za fajnie mi to wychodziło.

Wolę jednak ołówek i cienkopis.

W każdym razie prace liska93 robią wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach.

Dnia 24.06.2011 o 12:18, lisek93 napisał:

dziękuję :) ha, mój Wacom leży na wyciągnięcie ręki, ale fajnie czasami coś popaćkać
z dala od komputera :D Polecam ;)

Oj ciapkam ciapkam, glownie olejne najfajniej mi sie nimi pracuje.
Tu wrzucam swoja prace, dodawalem juz ja przedtem ale jakos nikt nie zerkal na nia. ;)

20110624204526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 20:48, Artas15 napisał:

Tu wrzucam swoja prace, dodawalem juz ja przedtem ale jakos nikt nie zerkal na nia. ;)


Ja zerknę. :) Praca bardzo ciekawa chociaż osobiście wolę Twoją poprzednią z miastem-widmem (o której chyba już Ci pisałem). Fajnie wygląda ta zielona mgła i poświata na tle gwieździstego nieba. Przy okazji wrzucę jeszcze nieco poprawioną wersję Kasi.

20110624233130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem kilka twoich prac i chciałbym się czegoś dowiedzieć. To wszystko to robione elektronicznie? Tzn bez farb/kredek/ołówka? Za pomocą programów i tableta? Teraz takie prace i w ogóle artworki tworzy się w taki sposób? W ogóle byłbym wdzięczny za wymienienie dzisiejszych możliwych dróg tworzenia obrazów. Znaczy ogólnie to przypominam sobie:
-ołówek
-programy komputerowe przy operacji myszką
-tablety, programy i magiczne pióra
-farby
-profesjonalne kredki, markery itd.
Coś mnie ominęło? Trochę jak laik do tego podchodzę, ale od dawna niczego nie rysowałem/malowałem/tworzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 20:08, revolt505 napisał:

Oglądałem kilka twoich prac i chciałbym się czegoś dowiedzieć. To wszystko to robione
elektronicznie? Tzn bez farb/kredek/ołówka? Za pomocą programów i tableta? Teraz takie
prace i w ogóle artworki tworzy się w taki sposób? W ogóle byłbym wdzięczny za wymienienie
dzisiejszych możliwych dróg tworzenia obrazów. Znaczy ogólnie to przypominam sobie:
-ołówek
-programy komputerowe przy operacji myszką
-tablety, programy i magiczne pióra
-farby
-profesjonalne kredki, markery itd.
Coś mnie ominęło? Trochę jak laik do tego podchodzę, ale od dawna niczego nie rysowałem/malowałem/tworzyłem.

Wszystko robione elektroniczne w Photoshopie tabletem Wacom Intuos 4, duzo artystow przenioslo sie na ten material bo jest on ogolnie szybszy od paplania farbami i ulatwia ci prace. Wszystko zaczynam praktycznie od zera, roie szkic w psie, oczywiscie posiadam sketchpady i nosze je ze soba gdziekolwiek pojde, czasami tam sie rodza pomysly (jak statek na klifie), a czasami pozwalam rece zaszalec i cos sie tworzy. A co do materialow, to nie wymieniles dlugopisu, niby do pisania ale swietnie sie sprawuje do szybkich szkicy i detali. Pamietaj ze to nie od materialu zalezy, bo jedni sa znakomici w wodnych farbach a inni w olejnych, poprostu pracuj z tym z czym ci wygodnie, i czujesz ze da ci wiecej mozliwosci. Pamietaj tez ze mozesz mieszac materialy, np farby z pastelami, daja swietny efekt i ozywiaja kolory.
To chyba na tyle. Trzymaj sie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować