Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie


Dziwne, gdy zapisałem obraz na dysk i wtedy ustawiłem jako tło pulpitu, to ładnie mi wygładziło krawędzie...

Swoją drogą genialna grafika, a tylko takie mogą stać się moją tapetą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pochwalę się kilkoma okładkami z projektów muzycznych m. in. moich, ale nie tylko, które przygotowałem. Wybrałem pięć, które lubię.

20130823005759

20130823005809

20130823005815

20130823005849

20130823005901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


IMHO lepsze od tych, które czasami można spotkać na półkach sklepowych (nierzadko dziw mnie bierze, że wykonawcy decydują się niektóre projekty okładek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 00:17, LESZ3u napisał:

Już tak nie gadaj, bo jeśli ktoś zasługuje na takie miano, to właśnie Ty. W sumie to
moje 3 podejście do wektorów, wiele jest jeszcze do poprawienia, a praca w ogromnej mierze
była odtwórcza, więc skromnie mówiąc jakoś głupio mi to słyszeć od Ciebie ;) Póki co
traktuję to jako ćwiczenie i zabawę, mam nadzieję, że kiedyś da to jakieś efekty. Dużo
muszę zmienić jeszcze w samej technice - teraz robiłem to "po swojemu" i zabrało mi to
strasznie dużo czasu. Po części jest to spowodowane tym, że praca to 100% myszka, ale
pewnie i tak można jakoś przyspieszyć proces tworzenia kolejnych wektorów.


Nienawidzę robić w wektorach. A pracka pro, mówię, bo pro, nie ma się do czego przyczepić. Tartakovsky by zaakceptowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię sobie ostatnio na boku taką gierkę na telefon :D Ten obrazek jakoś mi się spodobał, chociaż to mega spidzior i do tego z wykorzystaniem outsourceowych rzeczy.

20131217172907

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 23:30, LESZ3u napisał:

Kolejna praca inspirowana GTA V i kreskówkami Cartoon Network. Tym razem wybór padł na
Atomówki, Franklina i jego psa.

Jak rozumiem nie masz nic przeciwko, żeby to DZIEŁO stało się moją tapetą? :D Tym bardziej, że seria GTA obok TR jest moją ulubioną ^^

Genialne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 22:52, Dandzialf napisał:

> Hypnos.

Same brushe czy później jakąś teksturę walnąłeś?

Taki tam kolejny troll :P


Jest tekstura, legendarne google: old paper :), i później lekki tweak w Perfect Effects 8. A zestaw brushy dorwałem genialny z devianta http://houstonsharp.deviantart.com/art/My-Brushes-424639896

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować