Zaloguj się, aby obserwować  
Pontifex666

Niszczymy świat/Przejmujemy władzę nad światem

129 postów w tym temacie

Ja tam byłem przed tobą (wiele wieków temu, trafiłem tam przebrany za demonicę). Tylko czekałem na odpowiedni moment...

Czyli jednak przyznajesz się do bycia tym dziadem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam byłem przed tobą (wiele wieków temu, trafiłem tam przebrany za demonicę). Tylko czekałem na odpowiedni moment...

Czyli jednak przyznajesz się do bycia tym dziadem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet, wystarczy napisać raz.
A co do bycia dziadem, to jak powinienem wyglądać po tylu latach? Ludzie o tym nie wiedzą, ale ja tu byłem jeszcze daaawno przed Bogiem. Może staro wyglądam, ale jestem młody duchem. A co robi taki młodzik jak ty w takim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbierałem grzyba na brzegu Styksu i nagle wpadłem na pomysł zniewolenia całego świata. Wystarczyło wtedy tylko rozpuścić plotkę, że obecny ''dziad'' ma białe włosy pod pachami i publiczne oburzenie gotowe...

Sorka za dwa posty ^ net zamulił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 21:22, Kryhuu napisał:

Zbierałem grzyba na brzegu Styksu i nagle wpadłem na pomysł zniewolenia całego świata. Wystarczyło
wtedy tylko rozpuścić plotkę, że obecny ''dziad'' ma białe włosy pod pachami i publiczne oburzenie
gotowe...

Wiesz, większość Piekielnych Bestii wygląda naprawdę przerażająco. Oczy na plecach, kły naokoło brzucha, oczy nie tam, gdzie trzeba... Myślisz, że jakaś plota o włosach pod pachami ich oburzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak sądzisz?! Przecież demony to szalenie wrażliwe istoty!! Nawet nie wiesz jak bardzo im zbrzydłeś gdy się o tym dowiedziały! Zwłaszcza jeżeli powiedział im to zbieracz grzybów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie narazaj sie mi i squeglee''owi.Jak zawladniemy swiatem marnie skonczysz ! Ty i Twoje plotki .Uwazaj lepiej i strzez sie zapachu zgnilizny,bo to bedzie znaczyc,ze nadchodzi po Ciebie moja armia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja je stworzyłem i kontroluję ich każdy ruch i myśl. Nie mogą mnie nienawidzić. Tzn. one potrafią tylko nienawidzić, ale nie swego pana. Nie są wrażliwe, tylko na ból swych pobratymców. Idealne połączenie okrucieństwa i współpracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak, zwykły zbieracz grzybów zdołał przerwać myślową nić między Tobą a demonami, więcej, zmieniłem ich strukturę genetyczną. Teraz są wrażliwe, lubią kwiatki, nie lubią białych włosów pod pachami i nie mają już oczu na plecach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 22:16, Pontifex666 napisał:

Przygotujcie sie na zaglade swiata.Jak jutro zapuka ktos do Waszych drzwi to radze NIE OTWIERAC,bo
moze okazac sie to zombie lub demon.

O kurcze. A ja myślałem, że to ksiądz z okazji wizyty duszpasterskiej przychodzi :). Dzięki za ostrzeżenie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 22:46, sługa Innosa napisał:

Wasze nędzne plany przejęcia władzy nad światem nie powiodą się! Innos i jego słudzy uratują
ludzkość przed zagładą!



Mysle,ze nie uda Ci sie to.Zaglada juz sie rozpczela.Rano mozesz obudzic sie winnym swiecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, dzisiaj wielki dzień! Okrutne plany wczorajszego dnia zostaną wprowadzone w życie! Opanowałem już sztukę wysysania życia. Nic nie stanie nam na drodze do Nowego Lepszego Świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 09:30, squeglee napisał:

No, dzisiaj wielki dzień! Okrutne plany wczorajszego dnia zostaną wprowadzone w życie! Opanowałem
już sztukę wysysania życia. Nic nie stanie nam na drodze do Nowego Lepszego Świata!



Tak.Juz rano wstalem i stworzylem z 5 tysiecy zombie.Najpierw zajme szkole ,a potem reszte ziemi.Wasza zalosna egzystencja dobiega konca muahahhahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja poszedłem na cmentarz bohaterów wojennych. Ich dusze były naprawdę potężne, ale demony są jeszcze lepsze... Niech one teleportują się do szatni, a twoje zombie masowo wejdą gł. drzwiami. Aha, pamiętasz to zaklęcie, które otaczało wybrany obszar palisadą z kości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonię do ziomali, żeby lepiej dziś nie przychodzili do szkoły, bo... hm.... coś im się może...stać. Wszystkich ludzi lubujących się w przyglądaniu ludzkiemu cierpieniu zapraszamy do naszej szkoły... Będzie na co popatrzeć :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować