Zaloguj się, aby obserwować  
Pontifex666

Niszczymy świat/Przejmujemy władzę nad światem

129 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2007 o 21:45, Luke Shadow napisał:

>Po drugie zażądac rewizji granic z sąsiadami (zgarnąć Czechy,moze też Słowację,
> zach. częsć Ukrainy, częśc Białorusi, Wilno też musi być znowu nasze.Obwód kaliningradzki
burzy
> ład na mapie europy..też go przejmiemy.

Prawie jak Hitler. :D


Jak wiemy prawie robi wielką różnicę....w USA mamy ok.10 mln. ludzi którzy przyznają się że są Polakami albo mają polskie pochodzenie.Mniej więcej 3% budżetu i tyle ludzi we władzach powinni mieć Polacy.(Muahahah)Swoją drogą..myślałem jak tu przejąć władzę..potrzebowałbym silnie zoorganizowanej struktury..wielu ludzi rozsypanych po całej Polsce..mających podobne zainteresowania..jestem na forum i przyszła mi do głowy genialna myśl.Ludzie z gram.pl spełniają wszystkie te wymagania..Stwórzmy partię graczy!Głoszenie haseł w stylu.."Tani Internet"..itd. da naszej partii wielu fanatyków..na pewno zwyciężymy:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 21:56, konrad16061990 napisał:

Swoją drogą..myślałem jak tu przejąć władzę..potrzebowałbym silnie
zoorganizowanej struktury..wielu ludzi rozsypanych po całej Polsce..mających podobne zainteresowania..jestem
na forum i przyszła mi do głowy genialna myśl.Ludzie z gram.pl spełniają wszystkie te wymagania..Stwórzmy
partię graczy!Głoszenie haseł w stylu.."Tani Internet"..itd. da naszej partii wielu fanatyków..na
pewno zwyciężymy:D.

Jak coś takiego założysz, to ja jestem pierwszy w kolejce... Tylko nie karz mi nosić idiotycznych mongolsko-hitlerowski-stormtrooperów... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Swoją drogą..myślałem jak tu przejąć władzę..potrzebowałbym silnie

Dnia 08.01.2007 o 21:56, konrad16061990 napisał:

zoorganizowanej struktury..wielu ludzi rozsypanych po całej Polsce..mających podobne zainteresowania..jestem
na forum i przyszła mi do głowy genialna myśl.Ludzie z gram.pl spełniają wszystkie te wymagania..Stwórzmy
partię graczy!Głoszenie haseł w stylu.."Tani Internet"..itd. da naszej partii wielu fanatyków..na
pewno zwyciężymy:D.


E tam... Sprowadzać wszystko do takich banalnych rzeczy jaki "Partia Graczy". Trzeba wykazać się znajomością historii. :D Może coś w stylu "Gramowa Rada Delegatów Robotniczych i Żołnierskich"? :P Poza tym, dyktator z partią? Coś tu nie pasuje, szczególnie, że świat jest za mały dla dwóch dyktatorów. Ah, przepraszam - dla dyktatora i faraona. :)
Drżyjcie! Albowiem nadchodzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he he. A ja zjem 10000000kg bigosu (po bigosie mam lekki umhmm.... wiatry :)) Założe maske gazową wypuszczę wiatr i ... no nie będe tłumaczył co dalej bo to będą bardzo drastyczne sceny coś w stylu duszących się w próżni astronautów ale ze zgoła innego powodu niż brak tlenu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może by tak uzależnić wszystkich ludzi na Ziemi od Tibii albo WoW''a a następnie sprawować nad nimi kontrolę przez dawanie im indywidualnych questów ;] . Wszyscy gramowicze będą pracować w WIELKIM OGÓLNOŚWIATOWYM CENTRUM KONTROLI i ''rozdawać '' reszcie świata expa w zależności od zasług ;] Taka MMORPG''owa wersja orwellowskiego ''Wielkiego Brata'' ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:41, tread71 napisał:

Może by tak uzależnić wszystkich ludzi na Ziemi od Tibii albo WoW''a a następnie sprawować
nad nimi kontrolę przez dawanie im indywidualnych questów ;] . Wszyscy gramowicze będą pracować
w WIELKIM OGÓLNOŚWIATOWYM CENTRUM KONTROLI i ''rozdawać '' reszcie świata expa w zależności
od zasług ;] Taka MMORPG''owa wersja orwellowskiego ''Wielkiego Brata'' ;]


Odwrotnie odciąć fanów od Tibii i WoW-a jedni pozabijają drugich ;) Ale twój plan jest niezły jedyny problem to co z cheaterami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"przekonwertujmy"cale spoleczenstwo na scjentologów :) jak juz wszyscy nimi beda, to spoleczenstow nie bedzie zdolen do normalnego funkcjonowania, a wtedy zapanuje chaos i zniszczenie :D :D :D Albo przekupmy wladcow nwjsilniejszych panstw, atakich jak USA, niemcy, czy kirgizja za pomoca wPLN zgromadzonych na kontach forumowiczow by oddali wladze w nasze nere:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko zobaczyłem ten temat, to odrazu przyszła mi na myśl pewna kreskówka o dwóch myszach laboratoryjnych, które to w każdym odcinku próbowały zrealizować coraz to wymyślniejsze plany na opanowanie świata :-DD.
Tytuł chyba wszyscy znają, więc nie muszę podawać ;-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 07:54, Pontifex666 napisał:

> > może po prostu mianować Andrzeja Leppera królem świata dać mu tydzień władzy absolutne

> i po
> > sprawie.
> Albo Rydzyka


Rydzykiem lepiej nie ryzykowac,bo stworzylby fanatyczna armie i nie dalo by rady go sie pozbyc
potem.

Na tak, Komanda Radia Maryja. Ale jak uczy historia takie twory wcześniej czy później rozpadają się od środka. Więc nie było by aż tak tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 02:17, Yary5 napisał:

> > > może po prostu mianować Andrzeja Leppera królem świata dać mu tydzień władzy
absolutne
>
> > i po
> > > sprawie.
> > Albo Rydzyka
>
>
> Rydzykiem lepiej nie ryzykowac,bo stworzylby fanatyczna armie i nie dalo by rady go sie
pozbyc
> potem.
Na tak, Komanda Radia Maryja. Ale jak uczy historia takie twory wcześniej czy później rozpadają
się od środka. Więc nie było by aż tak tragicznie.



Lepiej nie czekac na to.Chyba,ze bysmy poprostu wysadzili rozglosnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie się z tym nie zgadzam. Pontifex posiada wystarczającą potęgę, aby sprawić, by Trójca Święta znienawidziła się, w końcu demony i szatan to przy nim słabeusze... Poczekamy, aż Bóg zagra z Duchem Świętym w szachy, każemy im się odwrócić, poprzestawiamy figury i wojna gotowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 15:28, squeglee napisał:

Całkowicie się z tym nie zgadzam. Pontifex posiada wystarczającą potęgę, aby sprawić, by Trójca
Święta znienawidziła się, w końcu demony i szatan to przy nim słabeusze... Poczekamy, aż Bóg
zagra z Duchem Świętym w szachy, każemy im się odwrócić, poprzestawiamy figury i wojna gotowa!


Jestem skromny dlatego sie swoja nienawiscia i sila nie chwale.Owszem moge to i owo :P.

Tak wlasciwie to czemu by nie zeslac na ten swiat jakiejs straszliwej choroby.Jak by kazdy umarl to od nowa bysmy stworzyli ludzi i rzadzili na wieki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to na co jeszcze czekamy? Wezwij szarańcze roznoszące jakiegoś strasznego wirusa (jednak powodującego powolną śmierć), potem zasiądziesz na tronie Nowego Lepszego Świata, stworzysz z ciał zombie (6 000 000 000-osobowa armia!) a ja zrobię z dusz demony. Tak, to się powinno udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 15:42, squeglee napisał:

No to na co jeszcze czekamy? Wezwij szarańcze roznoszące jakiegoś strasznego wirusa (jednak
powodującego powolną śmierć), potem zasiądziesz na tronie Nowego Lepszego Świata, stworzysz
z ciał zombie (6 000 000 000-osobowa armia!) a ja zrobię z dusz demony. Tak, to się powinno
udać!


Tak ! Mianuje Cie 2 krolem Nowego Swiata.Przyda sie kilku ludzi do pomocy ? kto jest z nami ?My mamy bunkier chroniacy przeciw wirusowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2007 o 16:54, Pontifex666 napisał:


Tak ! Mianuje Cie 2 krolem Nowego Swiata.Przyda sie kilku ludzi do pomocy ? kto jest z nami
?My mamy bunkier chroniacy przeciw wirusowi.

Zgłaszam się! Przyniosę własne zapasy piwa... to znaczy Coli i Chipsów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2007 o 16:54, Pontifex666 napisał:

Tak ! Mianuje Cie 2 krolem Nowego Swiata.Przyda sie kilku ludzi do pomocy ? kto jest z nami
?My mamy bunkier chroniacy przeciw wirusowi.


Amatorzy. :P Już zatrudniłem Wolverine''a (tego z X-menów) żeby mógł w razie czego wytworzyć antyciała. Poza tym, mam nowy plan! Odnotowano, że gdy GG pada, wzrasta liczba samobójstw wśród nastolatek. Wystarczy przekupić głównego prezesa GG Company, np za milkiweja, i zniszczyć serwery. Następstwem samobójstw będzie to, że Bravo (i inne podobne pisma) upadną co doprowadzi to totalnego chaosu. Wtedy tylko ja będę mógł reaktywować serwery żeby uśmierzyć zamieszki. Oczywiście zrobię to dopiero gdy odpowiedni ludzie przekażą mi insygnia władzy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2007 o 14:08, Pontifex666 napisał:

Lepiej nie czekac na to.Chyba,ze bysmy poprostu wysadzili rozglosnie :D

Nie kuś. :)
Niestety, to by tylko wyniosło Rydzyka na ołtarze i skutek byłby przeciwny do zamierzonego. Stare przysłowie mówi: Dać małpie brzytwę, a głupiemu władzę. Sami się załatwią i to szybciej niż nam się zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2007 o 17:34, Luke Shadow napisał:

Amatorzy. :P Już zatrudniłem Wolverine''a (tego z X-menów) żeby mógł w razie czego wytworzyć
antyciała. Poza tym, mam nowy plan! Odnotowano, że gdy GG pada, wzrasta liczba samobójstw wśród
nastolatek. Wystarczy przekupić głównego prezesa GG Company, np za milkiweja, i zniszczyć
serwery. Następstwem samobójstw będzie to, że Bravo (i inne podobne pisma) upadną co doprowadzi
to totalnego chaosu. Wtedy tylko ja będę mógł reaktywować serwery żeby uśmierzyć zamieszki.
Oczywiście zrobię to dopiero gdy odpowiedni ludzie przekażą mi insygnia władzy. ;)

Pomysł dobry, ale jest inny, prostszy. Wystarczy przerwać dostawę prądu elektrycznego. Parę lat temu przez kilka dni nastąpiła przerwa w dostawie w pary stanach USA. Zamieszki wybuchły już drugiej nocy. Jedyna wadą tego pomysłu jest to, że zadziałałby zapewne w krajach wysoko uprzemysłowionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować