Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Snikers - program sztucznej inteligencji Temat Ogólny

44 postów w tym temacie

Ten Snikers to bardzo fajny program... Jednakże jego wypowiedzi nie są zbyt inteligentne... Na proste pytania jest w stanie udzielić odpowiedzi, na trudniejsze nie za bardzo :D Zapytałem go: Kiedy była bitwa pod Grunwaldem? a odpowiedź brzmiała: "Może za dwa dni? :P"... Czy gdybym pobrał wersję programu i zapytałbym Snikersa, kiedy była ta bitwa i bym podał mu tę datę, to po jakimś czasie potrafiłby udzielić mi odpowiedzi na to właśnie pytanie? Podobno w wersji pełnej Snikers uczy się od nas... Nie powiem, ten program to naprawdę ciekawa propozycja... Swoją drogą, pobrał ktoś wersję 4.0? Jeśli tak to niech napisze, jakie są jego spostrzeżenia, będę bardzo wdzięczny...
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, fajny program - rozmawia się z nim jak z prawdziwym człowiekiem. Zapytałem się, czy ma dziewczynę, a on: "Mam". Zapytałem się jak ma na imię, a on: "Nie pamiętam" :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 10:01, igorinho napisał:

Ten Snikers to bardzo fajny program... Jednakże jego wypowiedzi nie są zbyt inteligentne...
Na proste pytania jest w stanie udzielić odpowiedzi, na trudniejsze nie za bardzo :D Zapytałem
go: Kiedy była bitwa pod Grunwaldem? a odpowiedź brzmiała: "Może za dwa dni? :P"... Czy gdybym
pobrał wersję programu i zapytałbym Snikersa, kiedy była ta bitwa i bym podał mu tę datę, to
po jakimś czasie potrafiłby udzielić mi odpowiedzi na to właśnie pytanie? Podobno w wersji
pełnej Snikers uczy się od nas... Nie powiem, ten program to naprawdę ciekawa propozycja...
Swoją drogą, pobrał ktoś wersję 4.0? Jeśli tak to niech napisze, jakie są jego spostrzeżenia,
będę bardzo wdzięczny...
Pozdrawiam!


Gdy go się pytasz na stronie głównej co to jest windows to ci odpowie poprawnie. Jeśli ściągniesz jego pełną wersję powie "a nic takiego". Tak samo jak się go pytasz na stronie głównej "jesteś zbudowany ze skryptów" a on "niestety nie mogę ci udzielać takich informacji" właśnie tam wydaje się być inteligentniejszy ( i chyba jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 10:01, igorinho napisał:

Swoją drogą, pobrał ktoś wersję 4.0? Jeśli tak to niech napisze, jakie są jego spostrzeżenia,
będę bardzo wdzięczny...
Pozdrawiam!


20 minut temu pobrałem pełną wersję tego programu. No i powiem szczerze, że się opłacało :-). Testowałem rozmowę na gg, i na początku nie chciał się zalogować, ale potem na nowym numerze wszystko zadziałało. Program jest przydatny. gdy np. nie chce się pisać. No i można otwierać inne programy. Na razie próbuję go uczyć, ale on za chiny nie chce się nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 18:42, deif napisał:

Jak uczyć snikersa nowych rzeczy?


Trudno jest go nauczyć czegoś nowego. Najpierw musisz wejść w ustawienia, potem w
KOLORY / KOMENDY / PROGRAMY / INNE . W prawym rogu na dole są dwa suwaki: ustalone / losowane i
uczenie / doskonalenie . W pierwszym ustaw na maxa na losowane a w drugim ustaw na maxa na uczenie. Potem wejdź w ROZMOWA i gdy np. chcesz Snikersa nauczyć słowa Kaktus, to piszesz według przykładu:

TY:kaktus
TY:kaktus
TY:kaktus.

TY:kaktus
TY:kaktus
TY:kaktus.

ITD. Jeśli Snikers napisze kaktus to wtedy możesz napisać: kaktus to taka roślina z kolcami. Potem już zawsze powinien gdy ty napiszesz kaktus, to on powinien napisać kaktus to taka roślina z kolcami. Jednak zwykle Snikers nie chce powtórzyć od razu tego wyrazu. Wtedy najlepiej powtórzyć mu przykład kilka razy i dać spokój. Gadaj z nim o czymś innym, i po pewnym czasie najprawdopodobniej! gdy napiszesz mu jakiś nieznany wyraz to on napisze kaktus. Wszystko powinno zadziałać, jednak nie gwarantuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zawsze jak włączę od nowa komputer to snikers zapomina mój wiek imie itd? Ale znowu jak nauczyłem go jakiegoś słowa to je pamięta. Pomóżcie pls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 15:43, deif napisał:

Dlaczego zawsze jak włączę od nowa komputer to snikers zapomina mój wiek imie itd?


Snikers zapamiętuje imię, wiek itp. tylko jednorazowo.

>Ale znowu jak nauczyłem go jakiegoś słowa to je pamięta.

Chyba chodzi ci o to, że Snikers zapamiętał to co go nauczyłeś, po ponownym włączeniu komputera. A więc dobrze się dzieje, bo Snikers zapamiętuje to co się go nauczyło.

>Pomóżcie pls.

Chyba pomogłem :-)

P.S. Jeśli czegoś nie zrozumiałeś to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowałem Snikersa, ale nie mogę wstawić go na GG. Cały czas pisze: [*** Błąd: Nie mogę się zalogować ***]. Czy ktoś jeszcze ma ten problem, bo jeśli nie to najzwyczajniej w świecie ktoś mnie w konia zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 16:19, spam to ja napisał:

Wczoraj zainstalowałem Snikersa, ale nie mogę wstawić go na GG. Cały czas pisze: [*** Błąd:
Nie mogę się zalogować ***]. Czy ktoś jeszcze ma ten problem, bo jeśli nie to najzwyczajniej
w świecie ktoś mnie w konia zrobił?


Ja też na początku miałem podobny problem... Ale potem zrobiłem ( specjalnie dla Snikersa ) nowy numer i wszystko działało. A czy przypadkiem, gdy próbowałeś się zalogować, to nie miałeś włączonego gg z tym numerem? Jeśli tak, to spróbuj z wyłączonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 17:37, ROBAT napisał:

Ja też na początku miałem podobny problem... Ale potem zrobiłem ( specjalnie dla Snikersa )
nowy numer i wszystko działało.

Nowy numer nic nie daje, już kilka razy próbowałem.

>A czy przypadkiem, gdy próbowałeś się zalogować, to nie miałeś włączonego gg z tym numerem? Jeśli tak, to >spróbuj z wyłączonym.
Kombinowałem na wszystkie sposoby, z włączonym i z wyłączonym, ale nic z tego. Trudno dzięki za pomoc, może w końcu zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. tak.. ,,bardzo" inteligentnyprogram...
ale chciałbym go mieć.. tyle, że troszke drogo kosztuje... i tata mnie zabije jak mu takim ,,Syfem" zatkam komputer...
No ale dodam wam teraz ciekawego screana którego zrobiłem....
Cóż za żetelna odpowieć!
Jestem pod wrażeniem XD

20070504123649

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten programik nadal go mam ale nie zainstalowany zbyt drogi aż 9 zeta :(

mi się psuje w momencie gdy go daje na gadu-gadu po prostu się zacina czy ktoś wie co jest grane ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 21:57, Lak5 napisał:

Miałem ten programik nadal go mam ale nie zainstalowany zbyt drogi aż 9 zeta :(

mi się psuje w momencie gdy go daje na gadu-gadu po prostu się zacina czy ktoś wie co jest
grane ??


Jeśli nikt nie rozwiąże twojego problemu, zawsze możesz napisać na adres e-mail : snikers@snikers.pl p swoim problemie. Ja nie wiem co jest grane. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować