Zaloguj się, aby obserwować  
Fang

Hellgate: London płatną grą MMO

6 postów w tym temacie

Sam Bill Roper z Flagship Studios powiedział serwisowi Shacknews, że multiplayer Hellgate: London czerpie gaściami z pozycji MMO, a żeby pograć przez Sieć z innymi... trzeba będzie co miesiąc płacić. Na szczęście będzie można też grać tylko w tryb Single Player i nie ponosić miesięcznych opłat. Multiplayer jednak będzie o wiele bogatszy, ponieważ często aktualizowany.


No to teraz się wkurzyłem. A pokładałem w tym tytule nadzieję. Teraz to mnie zawiedli z tymi opłatami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 16:56, Fang napisał:

Ciach!


Mądra jest twa wypowiedź i komentarz do tego newsa... Co do samej gry to powiem tyle: przeczytajcie jeden koment pod newsem na temat: nie da się zrobić lepszej gry od Diablo ... troszkę racji w tym jest, ale się zawiodłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 17:11, syriusz.b napisał:

Mądra jest twa wypowiedź i komentarz do tego newsa... Co do samej gry to powiem tyle: przeczytajcie
jeden koment pod newsem na temat: nie da się zrobić lepszej gry od Diablo ... troszkę racji
w tym jest, ale się zawiodłem...


Masz racie ze napisałem „odrobinkę” wieśniacko, ale po prostu czuje się z deka oszukany, ponieważ od paru lat czeka się na grę by niedługo przed premiera dowiedzieć się ze będzie to cos innego niż zapowiadano. Po za tym najważniejszy jest tutaj akurat sam news a nie wypowiedź do niego :) Przepraszam za offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie ostatnio dowaiduje sie ze premiera zostala przesunieta a teraz ze multi bedzie bogatszy niz singiel to bedzie trzeba za niego placic chyba sie wsciekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować