• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
MacoRIP

Sims problem !

Pytanie

Mam brata w angli. Na urodziny przesłał mi grę (oryginalną zebyście się nie czepiali) ale nie chce mi się zainstalować. Daje instaluj i nic . A mojemu koledze zainstalowalo sie bez problemu.Mówi mi że to może być przez to że może nie mam service packa 2 ale nie jest pewien.Pomocy ! Z góry dzięki.
P.S. Jeśli to przez service packa to prosze o link (bez wirusów) skąd go można ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

To nie przez service pack 2 a która to część simsów 1 czy 2 ?
I co ci wyskakuje jak chcesz zainstalować jaki komunikat masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.01.2007 o 12:40, Gothic 12 napisał:

Mam brata w angli. Na urodziny przesłał mi grę (oryginalną zebyście się nie czepiali) ale nie
chce mi się zainstalować. Daje instaluj i nic . A mojemu koledze zainstalowalo sie bez problemu.Mówi
mi że to może być przez to że może nie mam service packa 2 ale nie jest pewien.Pomocy ! Z góry
dzięki.
P.S. Jeśli to przez service packa to prosze o link (bez wirusów) skąd go można ściągnąć.


Service Pack''a możesz pobrać stąd: http://www.microsoft.com/poland/windowsxp/sp2/default.mspx (z prawej strony masz przycisk pobierania).
Jest niejakie prawdopodobieństwo, że to on może być winny - jeśli dobrze pamiętam zawierał nowszą wersję Instalatora, bez której niektóre rzeczy nie chcą się instalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.01.2007 o 13:04, Gothic 12 napisał:

Mam jedynke i jak klikam INSTALUJ to nic się nie dzieje i nic nie pisze.


To nie może być wina service packa gdyż jak ja grałem w The sims część pierwszą to grałem na windowsie XP Professional z service pack 1 i bez tego dodatku no ale spróbuj zainstalować ten service pack może cos pomoże linka podał kolega wyżej ;)
Moze masz płytę uszkodzona porysowaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.01.2007 o 13:04, Gothic 12 napisał:

Mam jedynke i jak klikam INSTALUJ to nic się nie dzieje i nic nie pisze.

witamy kolege pirata SP ściąga się sam w ramach aktualizacji jeśli go nie pobiera to znaczy że albo masz wyłączoną aktualizację automatyczną lub masz nie legalną kopie Wingrozy co możesz sprawdzić na stronce Live Update

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

NIe. Płyta jest nowa.Ej Rafał G ta stronka to na niej są wskazówki?Ja robie co tam pisze i daje ściągnij aktualizacje. Dobrze zrobiłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.01.2007 o 13:13, Gothic 12 napisał:

NIe. Płyta jest nowa.Ej Rafał G ta stronka to na niej są wskazówki?Ja robie co tam pisze i
daje ściągnij aktualizacje. Dobrze zrobiłem ?


Jeśli ściąga to tak dobrze zrobiłeś ;))

L33T ---->

Może ma wyłączona aktualizacje ponieważ ma za słabe łącze z internetem? Musisz żucać odrazu oskarżenia?? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

super tylko że kto ma teraz kompa z SP1 jak nowe zestawy mają albo SP2 albo MC z SP2. I bez kitu aż tak dużo up-y wina nie ciągną :/ Po zakupie lapa ściągałem łatki na zatłoczonej Wifce i jakoś koszmarnie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.01.2007 o 13:20, L33T napisał:

super tylko że kto ma teraz kompa z SP1 jak nowe zestawy mają albo SP2 albo MC z SP2. I bez
kitu aż tak dużo up-y wina nie ciągną :/ Po zakupie lapa ściągałem łatki na zatłoczonej Wifce
i jakoś koszmarnie nie było.


Mój kuzyn naprzykład kupował dawno komputer i nie ma service packa 2 to odrazu ma pirata, nie osądzaj jak na 100% nie jesteś tego pewny ;)
Ale to nie wątek o tym jak coś chcesz to zapraszam do odpowiedniego wątku ;))
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.01.2007 o 13:32, Gothic 12 napisał:

Właśnie nie wiem czy mi sie sciaga :/ nic nie pisze


Wejdź tam jeszcze raz i spróbuj ponownie ;)
A jeśli się nie da to udaj się do sklepu gdzie kupowałeś windowsa może oni maja service pack 2 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.05.2007 o 15:22, Baluk25 napisał:

Czy ma ktos kod seryjny do sims 2 bo zgubiła mi sie instrukcja

Heh, nawet (w co wątpie) by była to prawda, że nie masz kodu to nikt ci go TUTAJ nie poda. Musisz się skontaktować z pracownikiem działu sprzedaży, tam gdzie tą grę kupiłeś. Zakładam, że na gramie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.05.2007 o 15:22, Baluk25 napisał:

Czy ma ktos kod seryjny do sims 2 bo zgubiła mi sie instrukcja


haha to było sprytne ;p

a do problemu tego tematu próbowałeś zrobić reinstalację systemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować