Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedź Hellgate: London

60 postów w tym temacie

heh, na gre jestem już napalony od miesiąca;] po obejrzeniu wszytkich filmików i przeczytaniu wszytkiego co można nie moge się doczekać Hellgeta:D Chciałbym jeszcze tylko powiedzieć że mi osobiście bardzo sie podoba pomysł z widokiem z 1 osoby i z 3 dzięki temu będzie można sobie pograć w hack&slascha albo FPS zależnie od humorku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie podniecam za bardzo, bo się boję, że mi komp nie pociągnie tej gry.Mój kumpel za to mówił o tym chyba z rok temu i mówił, że super zarąbista gierka będzie!To samo mówił o Guild Warsie, ale do dziś go nie ma...Poczekamy zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka zapowiada się ciekawie, a sam tekst jest napisany bardzo przystępnie :). Świetny pomysł z pisaniem takich artykułów o grach- taka fabularyzacja zawsze pomaga w czytaniu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam...
Jesli nie będzie wymagało VISTULI i nie wiadomo jakiego sprzętu to moje PIV ,X800GT, 1024MB w końcu ząbki pokaże :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

S.V.P.A.M CZYM TY SIE TAK PODNIECASZ??? tWOJ KOMP TO MOZE JESZCZE TERAZ DOBRZE TRYBI NA PRAWIE WSZYSTKICH GRACH ALE W HELLGATE RACZEJ NA DETALACH NA MAX NIE POGRASZ HEHEEH. JA SAM SIE ZASTANAWIAM ZEBY DOKUPIC JESZCZE 1 RAMU BO GOTHIC 3 NA MAXA I MAX ROZDZIELCZOSC MI SIE CZASAMI PRZYCINA.

AAAA..... GRA JEST ROBIONA POD DIRECT 10 ALE NA 9 TEZ BEDZIE CHODZILA TYLKO BEDZIE WYGLADAC TROSZECZKE BRZYDZEJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2007 o 21:13, Sveno napisał:

AAAA..... GRA JEST ROBIONA POD DIRECT 10 ALE NA 9 TEZ BEDZIE CHODZILA TYLKO BEDZIE WYGLADAC
TROSZECZKE BRZYDZEJ...



Po pierwsze wyłącz CAPSLOCK-a
Po drugie dokupię najwyżej ramu, grafe się wymieni na równie coś dobrego jak to co mam i będzie gitara :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no zdaje się być zajefajnie. Cóż w końcu to gra części twórców doskonałego Diablo więc można się spodziewać ostrej gry, która przykuje do monitora na baardzo długo jak wyjdzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się fajnie... niezły filmik do tej gry widziałem ;]

P.S. Jakby ludzkość miała do dyspozycji oddziały Deamonhunter''ów ze Świętej Inkwizycji (Warhammer 40k) to demony miałyby problem i cała ta kabała szybko by się zakończyła na kożyść ludzkości ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do płatności na zgodnie z informacjami z płatne ma być tylko MULTI i będzie w stylu guild wars czyli CORPG.
Pomimo składników FPS zapowiada się ciekawie. Prawda że stare gameplay''e były takie sobie, ale w tamtym momencie ważny był silnik (losowe podziemia:)) a nie wygląd gry. Ostatnie gameplay''a to już inna gra. Niech dopracują ten tytuł, nie mam zaufania do NAMCO po tym co zrobiłą z MARK OF CHAOS. Tyle bugów to to dawno nie widziałem. Lepiej później, niż żeby była niedorobiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 08:33, namassa napisał:

Co do płatności na zgodnie z informacjami z płatne ma być tylko MULTI i będzie w stylu guild
wars czyli CORPG.
Pomimo składników FPS zapowiada się ciekawie. Prawda że stare gameplay''e były takie sobie,
ale w tamtym momencie ważny był silnik (losowe podziemia:)) a nie wygląd gry. Ostatnie gameplay''a
to już inna gra. Niech dopracują ten tytuł, nie mam zaufania do NAMCO po tym co zrobiłą z MARK
OF CHAOS. Tyle bugów to to dawno nie widziałem. Lepiej później, niż żeby była niedorobiona.

Multi będzie też za free, 2gi tryb multi ma przynosić dochody, w jaki sposób narazie nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacieram rączki...

Robię drewnianą, oszklona gablotę. Wkładam do niej Diablo II. Przekręcam mechanizm kłudki a klucz wyrzucam.

Umarł Diablo, niech żyje...sorx, żyją i niech nam krulują jak najdłurzej, Hellgates!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować