Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Liga mistrzów - rozstrzygnięcie konkursu

111 postów w tym temacie

Spayki

Pierwsza część rozgrywek ligowych w większości europejskich krajów została zakończona lub właśnie dobiega końca. Najwyższa więc pora także na gram.pl rozstrzygnąć ostatnie piłkarskie zmagania. Przed Wami długo oczekiwane wyniki Ligi mistrzów.

Przeczytaj cały tekst "Liga mistrzów - rozstrzygnięcie konkursu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzę cinus`, że się wyczekałeś na te wyniki, ale było warto. :) Żałuje, że nie brałem udziału w I etapie, bo spokojnie byłbym w "10", a tak to potem już motywacji nie miałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jestem w pierwszej dziesiątce! :D Nawet nie wiecie jak się cieszę, nareście poprawił mi się humor, bo wczoraj FC Barcelona doznała porażki w derbach miasta, ale zasłużenie przegrała. Espanyol był lepszy i zasłużył na zwycięstwo. Miałem złe samopoczucie, ale teraz jest wszystko ok! Supcio, a mam pytanie do organizatorów: gratulacje zostaną przysłane emailem? i czy w odp. będę musiał podać rozmiary co do bluzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JUPI :) :) :) :)
Wygrałem bluzę i piłkę :)
I takie pytanko...
Dostaliście jakąś wiadomość już na maila? Bo ja na razie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 20:55, wilkas napisał:

Spoko, jestem w pierwszej dziesiątce! :D Nawet nie wiecie jak się cieszę, nareście poprawił
mi się humor, bo wczoraj FC Barcelona doznała porażki w derbach miasta, ale zasłużenie przegrała.
Espanyol był lepszy i zasłużył na zwycięstwo. Miałem złe samopoczucie, ale teraz jest wszystko
ok! Supcio, a mam pytanie do organizatorów: gratulacje zostaną przysłane emailem? i czy w odp.
będę musiał podać rozmiary co do bluzy?


Tak, będą gratulacje drogą mailową :) Co do bluz, to są one w jednym rozmiarze, takim, hmm... normalnym :)

Kukowsky> "Dodatkowo najszybsze udzielenie poprawnych odpowiedzi na największą ilość pytań zostanie nagrodzone trzema punktami ekstra! Osoba, która zajmie drugie miejsce dostanie dwa punkty, natomiast uczestnicy zajmujący miejsca od trzeciego do piątego po jednym specjalnym oczku" - wyciągnięte z zasad konkursu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 21:59, Ari Zmc napisał:

a mam pytanie :
1.Czy mógłbyś powiedzieć ile miałem punktów


Tak, pytałeś o to pierwszy, także nie będzie problemu (proszę tylko hurtowo nie pytać o swoje wyniki ;p). Podaj tylko maila w formie nick@.

Dnia 14.01.2007 o 21:59, Ari Zmc napisał:

2.Kiedy będą jakieś konkursy nowe łatwiejsze od Benq


Hmm, tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą ;) I tak tytułem dygresji - konkursu BenQ Ci się nie podobał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować