Zaloguj się, aby obserwować  
barteg

Guild Wars: Utopia - Jaki będzie?

15 postów w tym temacie

Jak sie dowiedziełem potwierdzono że wyjdzie czwarty rozdział GW pt. Utopia.
Jak narazie zbyt dużo o tym dodatku nie wiemy ale..
Jestem bardzo ciekawa jakie dojdą klasy postaci i jaki będzie świat.= ,,Antarktyda,,
Ps. Chciałbym żeby doszedł Druid i jakiś Potwór lub cóś ,a wy ?
No wiec myslicie ze to bedzie hit czy niewypał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozesz podac zrodlo tych informacji ? Od kogo sie dowiedzialas ? ;P

Jeszcze nic oficjalnie nie potwierdzono jesli chodzi i czwarta odslone GW.
Tytul Utopia i informacje o tym ze ze w tym roku wyjdzie tylko jeden dodatek to
czyste spekulacje.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NCSoft zarejestrował domenę guildwarsutopia.net.
W ten sposób dowiadywaliśmy się też o tytułach wcześniejszych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 23:28, Diddle napisał:

Myslę, że będzie hitem :D


Stwierdzenie na wyrost, bo na razie prócz nazwy nie wiemy praktycznie nic. Ale liczba graczy GW się od jakiegoś czasu ciągle zwiększa, więc kto wie czy i po premierze nowego rozdziału nie będzie ich więcej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 08:00, Diddle napisał:

Napisałem Myślę nic nie stwierdziłem. Napisałem tak obserwując reakcję graczy na 3 poprzednie odsłony :)


O rany, stwierdziłeś, że myślisz. Nie wdawajmy sie w jezykowe szczegóły.
Trzy poprzednie części cieszyły ise i nadal ciesza popularnością. Zobaczymy co nowego będzie w czwartym rozdziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 07:50, HumanGhost napisał:

Stwierdzenie na wyrost, bo na razie prócz nazwy nie wiemy praktycznie nic.

Wiemy, że robi go ekipa od Factions. ;)
I to obniża nieco poziom mojego entuzjazmu, no ale nie mówmy hop, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

narazie możęmy spekulować ale z samego tytułu można zgadywać że możemy mieć do czynienia z jakimś rajem?? lub ogólnie pięknymi lokacjami, takimi cukierkowatymi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. No bo kto powiedział, że to ma byc utopia dla graczy? ;-)
Równie dobrze moze przyjśc nam się zmierzyć z wizją utopii w rozumieniu mursatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie to lepiej poszukac wskazówek, tak jak było z factions i nightfall tzn handel z elona. Chociaz, to bylo jedna wzmianka przy ktoryms z pobocznym questow, wiec wskazówki pewnie też bedzie ciezko znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie tytułu, niezamkniętych wątków z poprzednich 3 kampanii oraz jedynego przecieku z ANet (Gaile Gray has hinted at the fact that campaign four may take place on a frigid continent) można sobie trochę pospekulować. ;)
Na Guru dominują 3 główne "szkoły":
1. [mało prawdopodobne] Akcja będzie miała miejsce w zatopionych ruinach Orr (porównanie do mitycznej utopii - Atlantydy).
2. [możliwe] Kampania czwarta odsłoni przed nami tajemnice Mursaat i rasy Seerów oraz konfliktu między nimi.
3. [prawdopodobne] Odwiedzimy kolejne królestwo krasnoludów (lodowy kontynent, o którym wspomina Gaile), może coś w rodzaju Himalajów, co nie wyklucza również kolejnej utopii - Shangri-La. Oczywiśce w tle mogą pojawić się Mursaat, pewnych wskazówek dostarcza nam również ten pan: http://gw.gamewikis.org/wiki/Bahltek

Oczywiście może być tak, że Nightfall kończy trylogię. A Utopia potraktuje nas zupełnie nowym śwatem, tabula rasa, zrywamy z niedokończonymi wątkami i zaczynamy nowy rozdział. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem to w przypadku Factions oraz Nightfall - tak powiem to i teraz. Jeżeli do gry nie zostaną wprowadzone jakieś prawdziwe nowości, zmieniające obraz rozgrywki czy nadające jej nowy tor, ja podziękuje.

Ja już czuje w kościach jak będzie wyglądał dodatek - nowy kontynent, nowa linia fabularna i dwie nowe klasy. Tyle...

Miałem nadzieję, że wprowadzone w Factions wojny nacji wprowadzą do gry coś świeżego, pomyliłem się... Bo to były zwykłe H&S''ki, a przesuwanie granicy to nic nie znacząca bujda :\. Twórcy gry chyba popełnili błąd przy początku developingu - bo co nowego można dodać do tej gry, nie zmieniając obecnej mechaniki...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować