Zaloguj się, aby obserwować  
ReWelot

Snoop Dogg

51 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2007 o 14:55, wdowiakm napisał:

Ps. Wierzę, że nie jesteś rasistą ;) Tak tylko zapytałem ;)


To dobrze że w to wierzysz gdyż czułbum sie obrażony gdyby mnie ktoś nazwał rasistą. A jeżeli chodzi o słowo czarnuch to oni sami tak na siebie wołają wiec dla mnie to nie jest słowo obrażliwe:)

Offtopu koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo. Rozgryzłeś mnie. Ale jakbyś zdążył zauważyć, to te późniejsze cytaty były odpowiedzią na "moją starą". A jakbyś mógł to weź z półki i odkurz taką rzecz co się "Słownik Ortograficzny" (zakładam, iż masz coś takiego w domku) nazywa, bo nie lubię kalecznenia profesji Miodka. 16 lat...Nom. Kiedy to było. Chyba jak K44 zaczynał swoją działalność... Mam spojrzenie gangstera? Hmmm. Nie no dzięki, wiesz nauczyłem się tego od Snoopa, bo z nim "bansuję" (n/c). Aha i pozdruw swuj muzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Snoop jest taki naprawdę (przynajmniej tak mi się wydaje) A ogólnie on, 50 cent i eminem rządzą. Praktycznie słucham tylko ich muzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:29, Amphibian napisał:

Brawo. Rozgryzłeś mnie. Ale jakbyś zdążył zauważyć, to te późniejsze cytaty były odpowiedzią
na "moją starą". A jakbyś mógł to weź z półki i odkurz taką rzecz co się "Słownik Ortograficzny"
(zakładam, iż masz coś takiego w domku) nazywa, bo nie lubię kalecznenia profesji Miodka. 16
lat...Nom. Kiedy to było. Chyba jak K44 zaczynał swoją działalność... Mam spojrzenie gangstera?
Hmmm. Nie no dzięki, wiesz nauczyłem się tego od Snoopa, bo z nim "bansuję" (n/c). Aha i pozdruw
swuj muzg.

KONIEC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:29, Amphibian napisał:

Brawo. Rozgryzłeś mnie. Ale jakbyś zdążył zauważyć, to te późniejsze cytaty były odpowiedzią
na "moją starą"


I co to za wytłumaczenie? Chyba dziecka z przedszkola :/ Pozatym ja nie urzyłem żadnego z bluzgów w twoim kierunku i nie marudź, że to obrona...

Dnia 16.01.2007 o 15:29, Amphibian napisał:

A jakbyś mógł to weź z półki i odkurz taką rzecz co się "Słownik Ortograficzny"


Ten wiem gdzie jest. Wolałbym abyś podał mi słownik aktualnego" ziomala 2007", bo widzisz, że nierozumiem co wy do mnie mówicei i nie potrafie kogoś finezyjnie jechać.

Dnia 16.01.2007 o 15:29, Amphibian napisał:

16
lat...Nom. Kiedy to było. Chyba jak K44 zaczynał swoją działalność...


Hahaha. Wiesz potrafie jeszcze rozpoznać zachowanie/styl łebasa niż kogoś kto miał 16 lat w tamtych czasach. Taki ktoś napewno by już nie był takim zagożalym ziomalem, przejżałby na oczy, był mądrzejszy i niemaił jakiegoś pozerskiego nygasa w awatarze.

Dnia 16.01.2007 o 15:29, Amphibian napisał:

Mam spojrzenie gangstera?


Opissuje to co widze, teraz na ulich u "zimaliii"

Dnia 16.01.2007 o 15:29, Amphibian napisał:

Hmmm. Nie no dzięki, wiesz nauczyłem się tego od Snoopa, bo z nim "bansuję" (n/c).

Dnia 16.01.2007 o 15:29, Amphibian napisał:

Aha i pozdruw
swuj muzg.


"mufzg postraffia pozera"

(Zobaczymy, ile jeszcze lat minie zanim spjrzysz na to co mówisz, z mojego punktu widzenia, ehhh...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:37, Larry Laffer napisał:

> Brawo. Rozgryzłeś mnie. Ale jakbyś zdążył zauważyć, to te późniejsze cytaty były odpowiedzią

> na "moją starą"

I co to za wytłumaczenie? Chyba dziecka z przedszkola :/ Pozatym ja nie urzyłem żadnego z bluzgów
w twoim kierunku i nie marudź, że to obrona...

> A jakbyś mógł to weź z półki i odkurz taką rzecz co się "Słownik Ortograficzny"

Ten wiem gdzie jest. Wolałbym abyś podał mi słownik aktualnego" ziomala 2007", bo widzisz,
że nierozumiem co wy do mnie mówicei i nie potrafie kogoś finezyjnie jechać.

> 16
> lat...Nom. Kiedy to było. Chyba jak K44 zaczynał swoją działalność...

Hahaha. Wiesz potrafie jeszcze rozpoznać zachowanie/styl łebasa niż kogoś kto miał 16 lat w
tamtych czasach. Taki ktoś napewno by już nie był takim zagożalym ziomalem, przejżałby na oczy,
był mądrzejszy i niemaił jakiegoś pozerskiego nygasa w awatarze.

> Mam spojrzenie gangstera?

Opissuje to co widze, teraz na ulich u "zimaliii"
> Hmmm. Nie no dzięki, wiesz nauczyłem się tego od Snoopa, bo z nim "bansuję" (n/c).

> Aha i pozdruw
> swuj muzg.

"mufzg postraffia pozera"

(Zobaczymy, ile jeszcze lat minie zanim spjrzysz na to co mówisz, z mojego punktu widzenia,
ehhh...)

Skończcie bo Moderatorzy wkroczą do akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie:
klosu = spam
nekromanta7 - za wdawanie się w dyskusje spamerskie,
wdowiakm - za wdawanie się w dyskusje spamerskie a jako że moderatorzy zwracali Ci już uwagę to kolejne ostrzeżenie = degrad
Kary drobne:
Ksi?że Pólkrwi - Spamujesz i wydaje Ci się, że jesteś moderatorem. Wyleczę Ciebie z tego złudzenia -1.
TigerXP - Słowo "czarnuchy" jest obraźliwe -1.

Kary poważne:
Larry Laffer - spam, obraźliwe wypowiedzi, pyskówki, propagowanie narkomani -3
Amphibian - Zachowanie niegodne usera gram.pl brak kultury wypowiedzi, spam, propagowanie narkomanii jednym słowem kumulacja = BAN.

Temat zamykam i nie otworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować