Zaloguj się, aby obserwować  
zdjuna

Chirurdzy - serial na Polsacie

21 postów w tym temacie

Musiał kiedyś znaleźć się taki temat:) Oglądałem rok temu chyba na Polsacie.Teraz druga seria chyba leci, ale niestety koliduje z 4400 więc sry, a może są jakieś powtórki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 13:49, Lucas016 napisał:

Musiał kiedyś znaleźć się taki temat:) Oglądałem rok temu chyba na Polsacie.Teraz druga seria
chyba leci, ale niestety koliduje z 4400 więc sry, a może są jakieś powtórki?


Powtórek nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 13:49, Lucas016 napisał:

Musiał kiedyś znaleźć się taki temat:) Oglądałem rok temu chyba na Polsacie.Teraz druga seria
chyba leci, ale niestety koliduje z 4400 więc sry, a może są jakieś powtórki?


Jak oglądałeś rok temu to narazie niczego nie tracisz bo znowu leci pierwszy sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2007 o 15:02, shinian napisał:

Jak oglądałeś rok temu to narazie niczego nie tracisz bo znowu leci pierwszy sezon.

a ktoś mówił że drugi, to juz chyba trzeci raz lecą te same odcinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może coś o wydaniu tego serialu na DVD? Otóż widziałem " Grey''s Anatomy: Season 1 " oraz " Grey''s Anatomy: Season 2 Uncut", w pewnym sklepie we Francji. Jestem tego bardzo ciekaw, ponieważ jest to mój ulubiony serial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 17:56, LuQeMaStEr napisał:

Wiadomo może coś o wydaniu tego serialu na DVD? Otóż widziałem " Grey''s Anatomy: Season 1
" oraz " Grey''s Anatomy: Season 2 Uncut", w pewnym sklepie we Francji. Jestem tego bardzo
ciekaw, ponieważ jest to mój ulubiony serial :D

Mogę podesłać z Anglii:
http://amazon.co.uk/dp/B000EMGHCY/ref=s9_asin_title_2-1966_p/202-2197105-2728661?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center -6&pf_rd_r=1TKG4TJ8GCXF81V9YZHK&pf_rd_t=101&pf_rd_p=142678291&pf_rd_i=468294
http://www.amazon.co.uk/Greys-Anatomy-2-Ellen-Pompeo/dp/B000O3HG0U/ref=pd_bxgy_d_h__text_b/202-2197105-2728661
Ja jednak na House''a stawiam. Plakaty z GA mnie trochę odrzuciły: Love can''t be healed i takie tam. No, ale musze przyznać, że cztery rzeczy są fajne:
1. duże sale,
2. Nazi,
3. tytuł (odniesienie do najważniejszego obecnie podręcznika anatomii),
4. pokazanie jak bardzo beznadziejna to robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego czasu zdążyłem pojechać do Kanady i tam zakupić sobie Chirurgów :) Ale dzięki za propozycję. Gdybym nie wybrał się do Kanady, to napewno skorzystałbym z Twojej "oferty" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 23:18, LuQeMaStEr napisał:

Do tego czasu zdążyłem pojechać do Kanady i tam zakupić sobie Chirurgów :) Ale dzięki za propozycję.
Gdybym nie wybrał się do Kanady, to napewno skorzystałbym z Twojej "oferty" :D

Nom, nie wiem kiedy i jak wydadzą sezon 3. No i teaser 4 też niezły ;) Za to z zapowiedzi nowej serii House''a wynika jasno - takiego sadyzmu psychicznego na studentach medycyny jeszcze nie było. Yang numeruje podlegających jej stażystów, House ma im przyczepiać kartki z numerami do ubrań, a potem wywalić z roboty poza jedną laską (a ona zostanie, bo jest sexy). WIN!!! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 23:52, Blantman napisał:

ja juz czekam na 4 sezon pierwszy odcinek już w tym tygodniu :)

Obejrzałem wczoraj... ZOMG!!! Reanimacja sarny?! Ckliwa i słodkawa Yang?! Cały odcinek bez klimatu, bez polotu i tak dobrze znanego w Grey''s Anatomy ''''wessania'' w akcję. Po prostu nijaki. Imho najgorszy epizod do tej pory... wielka szkoda. Mi pozostaje się cieszyć z tego, że Gregory House trzyma formę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 20:32, Graffis napisał:

> ja juz czekam na 4 sezon pierwszy odcinek już w tym tygodniu :)
Obejrzałem wczoraj... ZOMG!!! Reanimacja sarny?! Ckliwa i słodkawa Yang?! Cały odcinek bez
klimatu, bez polotu i tak dobrze znanego w Grey''s Anatomy ''''wessania'' w akcję. Po prostu
nijaki. Imho najgorszy epizod do tej pory... wielka szkoda. Mi pozostaje się cieszyć z tego,
że Gregory House trzyma formę :)


Fakt House się nie zmienił ale co do Grey''s Anatomy ja bym dął jeszcze chwilkę na rozkręcenie :) Narzekać będę po 3 odcinku :) Chociaż ten był starsznie przewidywalny a już na końcu George mówiący I love You do Izzi to już w ciemno wiedziałem . Szkoda że ci nowi stażyści to takie nijakie towarzystwo w House jest barwniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 18:39, Blantman napisał:

Fakt House się nie zmienił ale co do Grey''s Anatomy ja bym dął jeszcze chwilkę na rozkręcenie :) Narzekać będę
po 3 odcinku :)

Ja już mogę narzekać i jestem niemal pewien, że w tym roku GA nie ma szans z Housem. Na razie dwa świetne odcinki House''a kontra jeden słabiutki GA. Owszem drugi dopiero dzisiaj, ale szczerze mówiąc nie wiem co musieli by w nim dać by przebić efekt serialu FOX''a. Zmiana scenarzystów i skandal z I.Washingtonem nie wyszły GA na dobre, oj nie.

Dnia 02.10.2007 o 18:39, Blantman napisał:

Chociaż ten był starsznie przewidywalny a już na końcu George
mówiący I love You do Izzi to już w ciemno wiedziałem .

Że przewidywalny to pół biedy, bo taki był zawsze. O wiele gorsze jest to, że cały klimat gdzieś uszedł. Po prostu serial nie porywa, jest nijaki, szary i płaski. Heh... gdzie te wspaniałe odcinki trzymające tak długo w ciągłym napięciu ;]

Dnia 02.10.2007 o 18:39, Blantman napisał:

Szkoda że ci nowi stażyści to takie nijakie towarzystwo w House jest barwniej :P

Bah - imigranci, ''rodzinne kaleki'', udawani lekarze, walące się budynki, loty kosmiczne, piękna ''13'' - coś sie dzieje przynajmniej ;] No i ten charakterystyczny humor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest! Obejrzałem właśnie drugi odcinek czwartej serii!!! Grey''s Anatomy wraca do poprzedniej formy. Wraca tak wiele elementów, których brakowało w otwarciu sezonu i wraz z nimi wraca nadzieja na dobry sezon. Wątek Izzy i George''a nadal mętny co prawda, ale nadrabia to kontynuacja historii Burke''a bardzo ciekawie oparty o pojawienie się w szpitalu jego matki. No i do tego humor, Bailey wraca w pełni złośliwości, a Karev dostaje po gębie... nice ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 22:16, Graffis napisał:

Jest! Obejrzałem właśnie drugi odcinek czwartej serii!!! Grey''s Anatomy wraca do poprzedniej
formy. Wraca tak wiele elementów, których brakowało w otwarciu sezonu i wraz z nimi wraca nadzieja
na dobry sezon. Wątek Izzy i George''a nadal mętny co prawda, ale nadrabia to kontynuacja historii
Burke''a bardzo ciekawie oparty o pojawienie się w szpitalu jego matki. No i do tego humor,
Bailey wraca w pełni złośliwości, a Karev dostaje po gębie... nice ;]


no ostatnie 2 odcinki też mi się podobały :) Jedyne co mnie wkurza to ten wątek Izzy i George''a już w 3 odcinku przesadzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 23:42, Blantman napisał:

no ostatnie 2 odcinki też mi się podobały :) Jedyne co mnie wkurza to ten wątek Izzy i George''a
już w 3 odcinku przesadzają :)

Hmm... dla mnie ten trzeci to był jednak jakiś krok w tył. Nie wiem dlaczego, ale znowu czegoś brakuje. Coś nie tak bardzo ten sezon pociąga w porównaniu z poprzednimi. Ech... po co oni ten nowy serial robili i po co odesłali do niego scenarzystów z GA... po prostu czuć brak pomysłu, brak ukierunkowania fabuły. Motyw z siostrą Meredith... ok, wreszcie coś sensownego zaczyna się dziać. Natomiast wątek George''a i Izzy... cóż, mnie tam takie historie niespecjalnie bawią i raczej jestem przeciwny łażeniu za głosem serca od jednej kobiety do drugiej. Dla serialu może to jednak być ciekawe z jednego względu - zwykle źle się kończy, a tu źle = ciekawie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meeeh... George''owi i Izzy jednak się nie udaje być razem tak jak chcieli, co za szkoda.
[G. nie ukrywa sarkazmu i satysfakcji z tego jak wyszło z tą ''parą idealną'']
No ok, to serial jest, bardzo możliwe, że scenarzystom się odwidzi i nadadzą temu związkowi kluczowe znaczenie dla całej fabuły. Uważam, ze byłoby bardzo szkoda, chociaż patrząc na to jak denny stał się główny ''romansik''... Może by tak Burke wrócił? Może z powrotem ciekawe interakcje na jeszcze ciekawszym tle medycznym? Czy raczej wszystko co pozostaje to romansidło ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię oglądać ten serial, choć nie zawsze mam na to czas. Jest nawet klika fajnych stronek, gdzie mogę prześledzić sobie losy bohaterów, poczytac jakieś NEWSy :D http://[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować