Zaloguj się, aby obserwować  
Leoniadas

Empire Earth - problemy techniczne, czy CDP zapomniał o grze?

14 postów w tym temacie

Założyłem ten temat, bo myślę, że czas przypomnieć CDP o jego obietnicy. W sierpniu ubiegłego roku CDP obiecał nam patch do Empire Earth Złota Edycja PL. Do tej pory nic. Możliwe, że są pewne problemy z patchem, dlatego sugeruje aby gracze, którzy zakupili EE pisali wszystkie swoje problemy, tu na forum. Pomoże to w przyspieszeniu prac nad patchem, a jeżeli takie nie są prowadzone to przypomnimy się CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 20:15, Smok Europejski napisał:

Założyłem ten temat, bo myślę, że czas przypomnieć CDP o jego obietnicy. W sierpniu ubiegłego
roku CDP obiecał nam patch do Empire Earth Złota Edycja PL. Do tej pory nic. Możliwe, że są
pewne problemy z patchem, dlatego sugeruje aby gracze, którzy zakupili EE pisali wszystkie
swoje problemy, tu na forum. Pomoże to w przyspieszeniu prac nad patchem, a jeżeli takie nie
są prowadzone to przypomnimy się CDP.


tak samo jak z NWN2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh, od sierpnia nie ma patcha? Mam nadzieję, że nie będziemy musieli tyle czekać na patcha do NwN2... A może ten patch gdzieś jest? Na pewno szukałeś :>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 18:56, kuchi14 napisał:

Huh, od sierpnia nie ma patcha? Mam nadzieję, że nie będziemy musieli tyle czekać na patcha
do NwN2... A może ten patch gdzieś jest? Na pewno szukałeś :>?

No, śa ale tylko do zachodniej wersji gry i niestety nie współpracują z polska wersja CDP:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w ogóle istnieje możliwość grania przez internet??

Oczywiście mówię o grze w sieci, przez lobby a nie znając czyjś adres IP.

Może jest jakiś inny sposób, że tak powiem okrężny, skoro i tak mam oryginała.

gg10462572

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki jeden maly problem z gra. chodzi o to ze jak wpisze jakis polski znak, lub wogole napisne alt''a to nie moge juz nic wpisywac. skroty klawiaturowe dzialaja ale nie moge wpisac kodow, czy nazwac save

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 18:44, Łukasz Guzik napisał:

ja mam taki jeden maly problem z gra. chodzi o to ze jak wpisze jakis polski znak, lub
wogole napisne alt''a to nie moge juz nic wpisywac. skroty klawiaturowe dzialaja ale
nie moge wpisac kodow, czy nazwac save

Naciśnij ctrl ;]
Co do tematu to ja opiszę mój problem w single :
W dodatku w kampanii kosmiecznej w 2 czy 3 misji wywala mnie przy wczytywaniu do Windows. To jest problem, który miał rozwiązać ten patch :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 13:29, Jacek-1000 napisał:

> ja mam taki jeden maly problem z gra. chodzi o to ze jak wpisze jakis polski znak,
lub
> wogole napisne alt''a to nie moge juz nic wpisywac. skroty klawiaturowe dzialaja
ale
> nie moge wpisac kodow, czy nazwac save
Naciśnij ctrl ;]
Co do tematu to ja opiszę mój problem w single :
W dodatku w kampanii kosmiecznej w 2 czy 3 misji wywala mnie przy wczytywaniu do Windows.
To jest problem, który miał rozwiązać ten patch :/

ja tez. to w aoc (dodatek) dlugo szukalem patcha i nie znalazlem. i wywala mnie w podst w kampanii rosyjskiej 7 czy 6 misja. gada ten robot i gdy tylko zaczyna to mnie wywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Jako przedstawiciel CDP ( choć nie zajmuję się ani jedną ani drugą grą...) chciałbym poinformować, że pracujemy nad patchem do NWN2. Przyznaję, były z tym pewne trudności ... ale ostatnio praca wreszcie ruszyła z kopyta.

Co do Empire Earth - nic nie wiem na temat tego patcha, ale skoro są takie problemy to odszukam właściwą osobę i przekażę informacje od Was.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 13:48, Aken H Bosch napisał:

Hej!

Jako przedstawiciel CDP ( choć nie zajmuję się ani jedną ani drugą grą...) chciałbym
poinformować, że pracujemy nad patchem do NWN2. Przyznaję, były z tym pewne trudności
... ale ostatnio praca wreszcie ruszyła z kopyta.

Co do Empire Earth - nic nie wiem na temat tego patcha, ale skoro są takie problemy to
odszukam właściwą osobę i przekażę informacje od Was.

Pozdrawiam!


Przekaz jak najszybciej :) u mnie również klawiatura z ta grą absolutnie nie chce współpracować - ani save nazwać, ani nazwy gracza.
nigdy nie przeszedłem kampanii greckiej bo komp mi się wiesza na filmiku rozpoczynajacym misję Aleksander - reinstalki gry nic nie dały
co jeszcze...na multi nawet nie próbuję, bo mnie do windowsa wywala...
to chyba na razie tyle i az tyle, a szkoda bo gra jest naprawdę świetna. moim zzdaniem chyba nawet lepsza od AoE
a cdp mogłoby dupsko ruszyć bo te bugi podobno z łatką polonizujaca się wiążą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 13:37, Zakrzysiunio napisał:

> > ja mam taki jeden maly problem z gra. chodzi o to ze jak wpisze jakis polski
znak,
> lub
> > wogole napisne alt''a to nie moge juz nic wpisywac. skroty klawiaturowe dzialaja

> ale
> > nie moge wpisac kodow, czy nazwac save
> Naciśnij ctrl ;]
> Co do tematu to ja opiszę mój problem w single :
> W dodatku w kampanii kosmiecznej w 2 czy 3 misji wywala mnie przy wczytywaniu do
Windows.
> To jest problem, który miał rozwiązać ten patch :/
ja tez. to w aoc (dodatek) dlugo szukalem patcha i nie znalazlem. i wywala mnie w podst
w kampanii rosyjskiej 7 czy 6 misja. gada ten robot i gdy tylko zaczyna to mnie wywala.

czes mam ten sam problem w kampani ruskich wywalamnie do windowsa ktos zna jakieś rozwięzanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować