Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Dark Messiah of Might and Magic - dzień szósty

38 postów w tym temacie

Świetny artykuł, aż chcałbym aby pojawił się nr. 7 Faktów z Gościńca. Mam taką ochote na artykół z Nauki i magii o Liczach i Nekromantach.

Gram.pl Rulez!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 20:54, Huksi napisał:

Tylko nie zapomnijcie go dokarmiać, bo szkoda stracić takiego recenzenta :)

Czasem udaje nam się go w weekendy dokarmić i napoić, o ile korporacja nie każe mu się i wtedy odmeldować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ze spamuje, ale juz nie moge! KIEDY (wreszcie) ukaze się JAKIKOLWIEK patch do NWN2 PL ?! Moze jakies info od pracownikow CDP czy jakis newsik na ten temat od gram.pl , bo pod kiniec lutego wyjezdzam na pol roku za granice, a przerwalem gre w NWN2 PL zeby uaktualnic tlumaczenie! Mamy 22 stycznia! Jak juz pisalem, jak nie mozecie wydac CALEGO patch w PL wersji, to czemu nie mozecie wydac poprawki, naprawiajacej jeno spolszczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 12:00, Brudny Jack napisał:

To redakcja gram.pl pije, je i śpi?! Jesteście ludźmi?! Myślałem, że jesteście wysoko rozwiniętą
cywilizacją z obcej planety?! :P

CICHO!!! Bo jeszcze się wyda i Majestic12 się nami zainteresuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 12:06, slipcio napisał:

Wybaczcie ze spamuje, ale juz nie moge! KIEDY (wreszcie) ukaze się JAKIKOLWIEK patch do NWN2
PL ?! Moze jakies info od pracownikow CDP czy jakis newsik na ten temat od gram.pl , bo pod
kiniec lutego wyjezdzam na pol roku za granice, a przerwalem gre w NWN2 PL zeby uaktualnic
tlumaczenie! Mamy 22 stycznia! Jak juz pisalem, jak nie mozecie wydac CALEGO patch w PL wersji,
to czemu nie mozecie wydac poprawki, naprawiajacej jeno spolszczenie?

Nie mamy na razie żadnej informacji z CDP, naprawdę szczerze obiecuję, że gdy tylko CDP udzieli nam jakichkolwiek informacji, natychmiast się nimi podzielimy. Nie mam nic więcej do powiedzenia, bo nic więcej nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info Lucas the Great, i przepraszam za spam na temat NWN2... Zeby nie bylo tak "spamianiscie", to napisze, ze Dark Messiah to swietna gra, tylko strsznie krotka (mam ją ze STEMA)... ale multi! Multi to poezja, bedziecie w niego duzo i dluuuugo grywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie do wydawcy. CZy przewidujecie jakiegos patcha poprawiajacego spolszczenie w DM? sporo tekstu wyjezdza przez co nieraz nie rozumie sie o co chodzi :/ wiecie, nieraz tekst jest uciety, bo np. nie zmeiscil sie w ramce. jest szansa ze to zostanie poprawione? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, premiera oficjalna jest jutro, a gre juz dzisiaj widzialem w bialostockim empiku. To tak mialo byc, czy Kononowicz cos namieszal? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto kody z CDA 02/2007 :

"Uruchom grę z parametrem -console , a następnie w trakcie gry naciśnij [~], by włączyć konsolę i wpisz dowolny z poniższych kodów. Uwaga : czasami trzeba jako pierwszy wprowadzić cheat sv_cheats 1:
god - God Mode
notarget - wrogowie będą ciebie ignorować
noclip - przechodzenie przez ściany
mm_player_add_skillpoints # - dostajesz # punktów umiejętności
mm_player_add_adrenaline 100 - adrenalina na maksa
mm_player_add_gold # - dostajesz # złota
give [przedmiot] - dostajesz przedmiot "
Listy przedmiotów nie napisze , ponieważ jest za długa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 14:47, ja33no napisał:

Oto kody z CDA 02/2007 :

Naród nie pytał o kody do gry - akurat trwała beta stroblonów/gramsajtów i kody do ich zakładania były czasem ukrywane białą czcionką (widoczną przy zaznaczeniu treści newsa) w newsach na gram.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś doradzić co zrobić?Uruchamiam gierę i Mi wywala komunikat:Can''t find materials/console/background01.vtf.Oryginał wersja polska przez gram zamówiona.W pomocy technicznej nic nie ma o tym.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować