Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

Król Szamanów(Shaman King)

41 postów w tym temacie

Hmmm.... Zdizwiło mnie to że, na forum nie ma takiego tematu(a przynajmiej ja nie znalazłem;))a przeciez na tym forum jest nie jeden znawca i fan mangi i anime, ale do żeczy krótki wstęp do całego świata szmanów;)Czyli tak główny bohater nazywa sie Yoh (ma 13 lat) Jest szmanem i od dzieciństwa był trenowany do turnieju szamanów (odbywa sie co 500lat) Jego nazeczona Anna(chyba w wieku Yoh;))Jest jego nażeczona tak wiem to dziwne :] i jego trenerką wydaje sie bardzo zimna i obojetna wobec wyszystkich ale w dramatycznych sytułacjach troszczy sie o swojich bliskich i przyjaciuł u szczegulnie o Yoh (to jako ciekawostka zanim wszyscy wyruszyli na turniej szamanów Anna rostawiała wszystkich po kontach kazac zrobic to i tamto)Morty mały człowieczek w wieku Yoh zakolegowal sie z Yoh jest jego najpliszym przyjacielem ;]Anna miał skłonosci do wykorzystywania go w roli gosposi (to tez jako ciekawostka Anna mowiła na Morty''ego zreszta nie tylko ona Shorty bardzo mi sie to podabało) i opisze teraz tylko jeden z wielu czarnych charakterów w SK a mianowicie Zik jest jaak by sie wydawało najpotezniejszym z szamanów zyl przed 1ooo lat i odradzał sie co 500 lat (czyli akurat na turniej)i stawał sie coraz silniejszy ale zawsze ktoś z rodziny Asacurów(nie wiem czy tak sie to pisze;) wystepował przeciwko niemu ;]Zik(Hao) tym razem jest on bratem... nie powiem wam :P oglodajcie a zapomniał bym napisac dlaczego jest zły ;]Chce on wyeliminowac wszystkich ludzi i zostawic tylko silnych szamanów ;]
Oczywiscie jest jescze masa innych postaci ale wymieniłem te najwazniejcsze mojim zdaniem sa jeszcze Treay,Richo,Len,Chocko,June,Vaust, i wiele innych zapraszam do oglodania codzenie na Jetix i 19:50 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa Zig jest bratem Yoh, a mi się podoba Zig, Yoh(też mam 13 lat:) , Len, ci bracia, June, Sharona i jej towarzyszki:), Paylong June (nie wiem jak to sie pisze) i oczywiście wujek Ann(albo Enn nie wiem jak to sie pisze), i jego zombiaki:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że inna strona ma forum o Szamanie? Może niektórzy chca sobie pogadać na forum gram.pl?

Szczerze mówiąc mi sie bajka wydawała srednia. Do momentu walki z Faustem VII było ciekawie, a potem nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 14:20, Alamut napisał:

No i co z tego, że inna strona ma forum o Szamanie? Może niektórzy chca sobie pogadać na forum
gram.pl?

Szczerze mówiąc mi sie bajka wydawała srednia. Do momentu walki z Faustem VII było ciekawie,
a potem nuda.

>lOL to jak chce sobie pogadac o skladzie herbaty to moge zalozyc temat a jak bedzie chcial ktos zamknac to powiem ze na gram.pl chce se pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc. Czytałem mangę i oglądałem anime( są kompletnie różne od siebie, ale wyjaśniają wiele spraw).
Yoh na początku ma 13 lat, lecz potem ma 14(co nie jest powiedziane w anime). Jego brat Zick (bo tak powinno się to pisać) występuję też pod imieniem Hao. Co do polskiego dubbingu, to rzeczywiście jest mało orginalny, bo występują ci sami aktorzy podkładający głos w większości tego typu produkcji, ale trzeba przyznać, że dobrane są nie najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 22:23, JogaTv napisał:

Bo jakos Anime kojarzy mi sie z ksiarzka :/ a jesli ci nie pasuje nie piszz po pewnie nawet
nie wiesz co to anime i managa


Anime to film, a nie książka. "Książka" to manga.
A, takimi jak wyżej, to się nie przejmuj. Zawsze trafi się ktoś taki ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 11:15, czarek.k napisał:

będzie trzecia seria?


Nie, nie będzie trzeciej serii. Co ewentualnie to zrobią anime z "Funbari no uta" - czyli mangi o przygodach Yoh i innych po 6 latach od końca Shaman Kinga. Manga tego jest fajna, ale jeszcze nie pełna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 14:01, skydragon napisał:

> będzie trzecia seria?

Nie, nie będzie trzeciej serii. Co ewentualnie to zrobią anime z "Funbari no uta" - czyli mangi
o przygodach Yoh i innych po 6 latach od końca Shaman Kinga. Manga tego jest fajna, ale jeszcze
nie pełna.

ale turniej nie zostal dokończony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 23:56, barteksar napisał:

P.S fajny avatar z tego Vegety. Oglądałem wszystkie odcinki Króla Szamanów:)

Ja tez oglądałem ,,WSZYSTKIE''''i najfajniejszy jest momęt kiedy Joh (czy jak mu tam)mniał podwujne medium.
ALE OSTRO...BOMBA(w telewizjiiiiiii):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować