Zaloguj się, aby obserwować  
vauxhall

Skutery - temat ogólny

409 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2007 o 16:34, Mateusz9214 napisał:

mi mowil ze skutery na moj wiek (15lat mam) sa badziewiaste (chyba o osiagi i glosnosci mu


Człowieku! U mnie na wsi jest prawie 20 skuterów. Każdy kto ma skuter, ma powyżej, bądź równo, 15 lat! Kymco (modelu nie pamiętam) koledze ciągnie 70km/h, a Aprilla SR50 jedzie prawie 100km/h! Do tego kopa ma niesamowitego. I to 50ccm. Tyle, że nowa kosztuje 11 tys. zł, a używana 4 tys. zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczace pewnego skutera. Mianwicie chodzi o KINGWAY COLIBER 50 (na zdjeciu). Czy jest dobry na krotkie przejazdzki i nie sprawia zadnych klopotow w uzytkowaniu (glownie chodz mi o zywotnosc skrzyni biegow, ktora w tym modelu jest autmatyczna), albo jaki skuter (w miare tani) moglibyscie mi polecic?

20070630212246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 21:23, gismo42 napisał:

Mam pytanie dotyczace pewnego skutera. Mianwicie chodzi o KINGWAY COLIBER 50 (na zdjeciu).
Czy jest dobry na krotkie przejazdzki i nie sprawia zadnych klopotow w uzytkowaniu (glownie
chodz mi o zywotnosc skrzyni biegow, ktora w tym modelu jest autmatyczna), albo jaki skuter
(w miare tani) moglibyscie mi polecic?



proponuje motorynke....tania...zywotna.....jak sie cos zepsuje to sam naprawisz...tylko ze to nie skuter...ale polecem...sam miałem i smigałme ostro...teraz mam juz pozadny sqter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 08:26, Union Pacific napisał:

Chyba widzisz, na czyj post dał odpowiedź, no nie?

BuuBuu - Z 2005.



przepraszam szanowny panie...nie zauwazyłem....;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję tutaj Keewey Hurricane, czy jakoś tak. Kosztuje 3 500 zł, szybki, dobre przyspieszenie, ładny, nie za duży. Dwóch kolegów go ma i sie nie skarżą na to, by sie psuł im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 08:26, Union Pacific napisał:


BuuBuu - Z 2005.


to jeśli dobrze pamiętam w 2005 firma zipp dopiero weszła na rynek i zacząła produkcje więc możliwe, że te mankamenty są związane z brakiem jakiegokolwiek doświadczenia w produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha Ha :P
Jak zobaczyłem ten temat to odrazu mi sie przypomniało jak to patrzyłem jak mój kolega jeździł koło "Biedronki" na deskorolce i przyjechał taki gang skuterowy xD
Mówie wam puścili jakieś burackie techno i tylko na gume, a z głośników w skuterku "łucu pucu łucu pucu bum cykcyk ync ync ync" :P
No to mój kolega podchodzi do niego i mówi:
"Wyłącz to gów**"
Na to jeden ze "skuterowców" :PP
"Bo co? Nas jest więcej"
To kolega mu na to, że walną deską w skuter i jakaś część mu odpadła.
Koleś sie nieźle wqrzył ale wyłączył -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mamy taki gang :D, ale tacy żałośni nie jesteśmy. Jak widzimy takiego gościa szpanującego skuterem to sie z niego śmiejemy, bo skuter to żaden szpan. Motor (ścigacz, choper tak), ale nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:51, El Cascador napisał:

Też mamy taki gang :D, ale tacy żałośni nie jesteśmy. Jak widzimy takiego gościa szpanującego
skuterem to sie z niego śmiejemy, bo skuter to żaden szpan. Motor (ścigacz, choper tak), ale
nie to.


Hehe dokładnie. Czym tu szpanować? Rozumiem- gdyby się miało 50ccm potwora to można śmiało drzeć opony ale skuterkiem? Do skuterów nic nie mam, ale do takich frędzli co kozaczą bo skuter mają to coś by się znalazło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie!
zamierzam sobie kupic skuter w przystępnnej cenie.
zastanawiam się nad
kingway ibis i nad kingway coliber. co polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 13:00, k101 napisał:

mam pytanie!
zamierzam sobie kupic skuter w przystępnnej cenie.
zastanawiam się nad
kingway ibis i nad kingway coliber. co polecacie??

Ja polecam kingway coliber sam takiego mam i jestem z niego zaowolony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować