Zaloguj się, aby obserwować  
kriss86bel

Plemiona gra ktoś?

2290 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2009 o 22:18, 143872 napisał:

Dzięki, nie wiem czemu nie zauważyłem opcji wyboru budynku. BTW gram na 30 świecie.

To tak jak ja :P...
Jaki masz nick? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnego dzieciaczka mieliśmy w naszym plemieniu :>
Wypowiedział się w zakładce ogólnej, dlatego admin go odesłał do innego działu.

Dzieciaczek: Możecie mi pomuc atakuj mnie Morigan
Admin:jest do tego odpowiedni dział... zasady obowiązują każdego
Dzieciaczek:a co ja jakiś Pedał jestem żeby w plemieniu dyskutować o dziewczynach a nie wiem jaki dział jak tu tylko tematy są dla debili nara Pojebane plemie odchodze

I dla jasności, tak, w moim plemieniu dyskutuje się o dziewczynach, z tym że dziwne, że z tego powodu nazwał nas pedałami ;D.
lol ha ha ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dzieciaczek :D Po pierwsze "pomuc" piszę się pomóc . A po drugie jak kogoś można nazwać "pedałem" jak rozmawia się o dziewczynach O_o !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 18:20, Mateusz Matys I napisał:

widze ten temat i mam pytanko ... jakies silne plemie polecacie??? mam 1.300 ptk

Po pierwsze, musiałbyś najpierw napisać na jakim świecie (i kontynencie) grasz.
Po drugie, mając 1,3 k punktów możesz szukać co najwyżej plemienia, które nie jest zbyt silne, ewentualnie przyjmuje nowicjuszy.
Po trzecie, napisz pm do ludzi, z okolicznych plemion, którzy zajmują się rekrutacją i zapytaj czy cię przymną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz na który świecie . Boi tak to nie pogadamy :P. Ale polecam plemienia na swoim kontynencie . Jak mam 4k diw wioski i jestem w plemieniu pierwszym na swoim kontynencie. A jeszcze mamy sojusznika na na kontynencie obok a to plemię ma gdzieś ok. 2 miliony :D Więc radzę Plemienia ze swoich kontynentów najlepiej jakby były w pierwszej 5 plemion na twoim kontynentów .

@confident --->
>mając 1,3 k punktów możesz szukać co najwyżej plemienia, które nie jest zbyt silne ...
Nie zawsze, można trafić do plemienia silnego pod względem pkt. do tak zwanej masówki :D Ale długo to w tym plemieniu byś nie posiedział bo się takie plemienia rozpadają . Znam na własnym przykładzie byłem w plemieniu które miało 400 tys. i 200 ludu z czego 10 miało 0 O_o!? Odeszłem i na następnego dnia już to plemię miało 289 tys. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 19:27, Assax napisał:

Nie zawsze, można trafić do plemienia silnego pod względem pkt. do tak zwanej masówki


"ewentualnie przyjmuje nowicjuszy"- m.in. o masówki mi chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się stanie ze wsparciem wysłanym do wioski która została przejęta? Wojsko wraca automatycznie, atakuje czy coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 21:11, 143872 napisał:

Co się stanie ze wsparciem wysłanym do wioski która została przejęta? Wojsko wraca automatycznie,
atakuje czy coś innego?


Jeśli wysyłasz wsparcie z wioski A do wioski B, i wioska A zostanie przejęta - wsparcie znika. Jeśli wioska B zostanie przejęta, nic się nie dzieje, wsparcie zwyczajnie dochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 22:48, lama123 napisał:

Zapomniałeś dodać, że wtedy przeciwnik korzysta z tego wsparcia ;)


No jak dojdzie do niego, to chyba logiczne że korzysta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla takiego pro jak ja, czy takiego nooba jak ty może tak, ale wiesz, niekoniecznie każdy tak maniaczy w plemiona (maniaczył w odniesieniu do mnie :s) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 00:37, lama123 napisał:

Dla takiego pro jak ja, czy takiego nooba jak ty może tak, ale wiesz, niekoniecznie każdy
tak maniaczy w plemiona (maniaczył w odniesieniu do mnie :s) :P


W sumie fakt - taki cwany pr0, jak ty, może wycofać defa, który ktoś mu przysłał do przed chwilą przejętej wioski. Taki element zaskoczenia... ;]

Swoją drogą dzisiaj zostałem zbluzgany za to, że przejąłem wioskę jakiemuś 11-letniemu pr0-plejerowi, który "k**** gra na clasiku ma 84 rangę". Moje życie straciło sens" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yay, jakbym pisał na tym forum każdą obraźliwą wiadomość jaką kiedykolwiek dostałem na plemionach, miałbym WT :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 00:53, lama123 napisał:

Yay, jakbym pisał na tym forum każdą obraźliwą wiadomość jaką kiedykolwiek dostałem na
plemionach, miałbym WT :D


Jakbym ja wklejał tu każdą obraźliwą wiadomość jaką dostałem, miałbym więcej banów niż ty postów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować