Zaloguj się, aby obserwować  
kriss86bel

Plemiona gra ktoś?

2290 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2011 o 12:43, Shelazar napisał:

Gra ktoś na 49 świecie? Moja siostra gra w plemiona, ale jakiś facet z wysoko-rozwinięta
osadą najeżdża ją wielką armią co kilka godzin, jak z kimś takim walczyć?


Żadne dobre plemie nie przyjmie kogoś, kto już na starcie prosi o pomoc. Prawdopodobnie twoja siostra stała się farmą, i na walkę jest już za późno. Może spróbować uprzykrzać mu życie, ale wygrać nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 14:57, rob006 napisał:

Żadne dobre plemie nie przyjmie kogoś, kto już na starcie prosi o pomoc. Prawdopodobnie
twoja siostra stała się farmą, i na walkę jest już za późno. Może spróbować uprzykrzać
mu życie, ale wygrać nie ma szans.


Zawsze są szanse, że plemię po przyjęciu udzieli pomocy. Ale jest kilka cennych rad aby nie być farmą.
1. Wydawać wszystkie surowce
2. Posiadać max schowek
3. Wszelką armię wysłać do innych wiosek ( tych barbarzyńskich i innych graczy ) aby nie stracić wojska
4. Czekać aż naszemu farmerowi się znudzi. Brak sukcesów i praktycznie 0 zarobku z rabunku demotywuje do dalszego farmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 15:54, Darkliberty napisał:

Zawsze są szanse, że plemię po przyjęciu udzieli pomocy.

Tylko że to wtedy nie jest dobre plemie - dobre plemie nie rekrutuje farm. ;]

Dnia 04.06.2011 o 15:54, Darkliberty napisał:

4. Czekać aż naszemu farmerowi się znudzi. Brak sukcesów i praktycznie 0 zarobku z rabunku
demotywuje do dalszego farmienia.

A kolei farmiący może zburzyć zagrodę, a jeśli wioska jest trochę bardziej rozbudowana, praktycznie unieruchamia to farmę, a po zburzeniu rynku już nawet nie można uciekać surowcami. Poza tym żadna z tych rad nie zmieni faktu, że jak już ktoś ma obok siebie silniejszego gracza i jest farmą, to prędzej czy później zostanie przez niego przejęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 18:20, rob006 napisał:

A kolei farmiący może zburzyć zagrodę, a jeśli wioska jest trochę bardziej rozbudowana,
praktycznie unieruchamia to farmę, a po zburzeniu rynku już nawet nie można uciekać surowcami.
Poza tym żadna z tych rad nie zmieni faktu, że jak już ktoś ma obok siebie silniejszego
gracza i jest farmą, to prędzej czy później zostanie przez niego przejęty.


Jeśli faktycznie sytuacja jest na tyle beznadziejna to można zawsze od początku zacząć, ale zawsze pozostaje mieć nadzieje, że ten nasz "farmer" nie wie( albo mu się nie chce) o wyżej wymienionych opcjach niszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 12:43, Shelazar napisał:

Gra ktoś na 49 świecie? Moja siostra gra w plemiona, ale jakiś facet z wysoko-rozwinięta
osadą najeżdża ją wielką armią co kilka godzin, jak z kimś takim walczyć?


To jest stracona, bo dobre plemiona nie przyjmują graczy którzy się tylko chowają.
Najlepiej na starcie gry od samego początku robić wojsko a nie czekać nie wiadomo ile i mieć sojusze z innymi graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z forumowiczów zechciałby mnie wesprzeć gliną i drewnem na S48? :p
Jeśli tak, to niech do mnie napisze :)
ID: AlexAndD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę odkopię ale mam pytanie - gra ktoś z forumowiczów jeszcze w plemiona i może całkiem nie przypadkowo na świecie 63?
Ja powróciłem kilka dni temu do gry po dość długiej przerwie i widzę, że się trochę pozmieniało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przestałem grać właśnie przez te zmiany już prawie nie ma dostępnej gry na serwerach bez tych wieśniaków itp rzeczy co dodali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować