Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Breakpoint rozpoczął produkcję gry “Wiedźmin” na telefony komórkowe

83 postów w tym temacie

CD Projekt RED

Premierze gry „Wiedźmin”, która zostanie wydana na komputery PC (wiosna 2007), towarzyszyć będzie gra na telefony komórkowe stworzona przez firmę Breakpoint. Będzie to gra platformowa 2D z elementami RPG. Główny nacisk zostanie położony na nowatorski system walki.

Przeczytaj cały tekst "Breakpoint rozpoczął produkcję gry “Wiedźmin” na telefony komórkowe" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na telefony komórkowe jest kolejnym etapem budowania światowej marki "Wiedźmina".


- heh, juz wystarczajaco "markę" o_O Wiedzmina sponiewieral film/serial Wiedzmin...
moze jeszcze plastikowy Wiedzmin w zestawac HappyMeal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepszym newsem było by info o porcie Wiedzmina na X360 i PS3 a to tylko na komórki. Nigdy nie byłem i zapewne nię bedę fanem komórkowych gierek. {wyjąthek stanowi nieśmiertelny więzyk}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie są prawa rynku i czy tego chcemy czy nie z takimi "gadżetami" Wiedźmin będzie miał większą siłę przebicia.... Ach oby tylko oczekiwania w stosunku do gry na PC zostały spełnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...kto wie, może szykuje się nam hit na miarę...powiedzmy...eee...aaaa...

...ej, czy są w ogóle warte grzechu gry na telefony komórkowe??!! Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bardzo fajnie tylko skoro będzie na PC i komy to dlaczego nie zrobicie portu na konsole (zyski chyba były by dużo większe niż na PC?) Bo w tym wypadku Wiedźmin będzie pierwszą grą (oprócz FM) od ładnych paru lat, w którą zagram na PC a nie na konsoli;)... a chyba był jeszcze F.E.A.R. po drodze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działania związane z podpisaniem licencji na grę komórkową powinny być interpretowane właśnie tak, że zbliża się czas premiery. To będzie rok Wiedźmina, bez obawe :)

Co do "weźcie się za port na konsole". Przypominam, że grą na komórki nie zajmujemy się my, tylko inna firma. Gra jest tworzona przy naszym udziale na zasadzie takiej, że scenariusz i rodzaj rozgrywki są konsultowane z nami, animacje i wygląd postaci pochodzą od nas itd. To będzie produkt na maksa kojarzony z naszą grą. Jesli chodzi o CD Projekt RED to Wiedzmin jest naszym debiutem developerskim i koncentrujemy sie przede wszystkim na zrobieniu swietnej gry na wybrana platforme (PC). Zapewniam jednak, że pracują tu inteligentne i odpowiedzialne osoby, które śledzą rynek gier i w przyszłości, kto wie, może stworzymy gry na inne platformy ;>

I na koniec bez urazy, ale gry na komórki są na świecie: raz, niezłym interesem, dwa - mega popularną formą relaksu. Współpraca z Breakpoint nie kierowana jest na nasz rynek, a raczej nie koncentruje się na naszym rynku i w naszym przekonaniu ma przybliżyć Wiedźmina osobom nieznającym tego settingu za granicą. Co nie znaczy, że nie zachęcam do spróbowania gry na komórki. Z pierwszych naszych styków z projektem wynika, że będzie to świetna zabawa, gdy nie będziesz mieć dostępu do pecetowej wersji gry. Chyba nie zdradzę, żadnego sekretu, jeśli wyjawię, że zastanawiamy się z Breakpoint na wydanie dema gry komórkowej, aby każdy mógł sprawdzić "jak to się je" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem że jesteście teraz pochłonięci pracą nad wersją PC ale czy po jej zakończeniu i wydaniu gry będzie jakaś szansa na port na konsole? ...Stać Was na devkity?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 15:21, Benitokks napisał:

Ok rozumiem że jesteście teraz pochłonięci pracą nad wersją PC ale czy po jej zakończeniu i
wydaniu gry będzie jakaś szansa na port na konsole? ...Stać Was na devkity?;)


Nie wiem, czy będzie port Wiedźka na konsole. Zdradzić mogę jedynie tyle, że przyglądamy się tworzeniu gry na konsole... dość blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave!

Powiem tak: o ile zakupu Wiedźmina "właściwego" z mojej strony nie jestem pewien, o tyle tę grę na komórkę kupię na 120% :) .
Breakpoint popełniło m.in. Pasjansa 2 ( :P ), w którego z chęcią pogrywałem.

Tylko apeluję. Błagam. Proszę...

Niech ta gra będzie długa (bierzcie przykład z Doom RPG Jamdatu). A poza byciem długą, to... niech ma jakiś ciekawy tryb pozwalający nanieskończoną rozgrywkę. Może to być np. siekanie przeciwników na kolejnych, coraz bardziej "zawrogowionych", trudniejszych Arenach (i High Score''y). Jeszcze lepiej: możliwość śrubowania statystyk swojej postaci w nieskończoność, z coraz lepszymi przedmiotami dlań (vide MU Black Knight*).

Poza tym... czy planujecie możliwość gry multi (albo chociaż wysyłania swoich wyników)?

Jakieś betatesty może ;> ?

Jakieś dodatki?

Byłbym baaardzo wdzięczny za odpowiedzi na moje powyższe pytania, bardzo mnie to interesuje :) .

Ach, i na koniec jedna sprawa dotycząca Normalnego, PCtowego Wiedźmina. Być może kiedyś, gdzieś, w jakimś wywiadzie takie zagadnienie zostało poruszone (a odpowiedź-uzyskana :) ). Otóż...

Czy do Wiedźmina wyjdzie dodatek (dodatki)? Czy jakieś prace są już toczone nad tego typu projektem (projektami)? Bo wiem, że często np. tworząc część pierwszą jakiejś gry jednocześnie trwają prace nad sequelem :) .

Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 15:30, MonkOfWar napisał:

(vide MU Black Knight*).


Ech... jak zawsze: zapomniałem objaśnić gwiazdkę :) .

Ta gra mimo beznadziejnego angielskiego ("Black Knight", "Rorencia" i inne takie) i prymitywizmu rozgrywki ma jednak coś, czego znaleźć gdzie indziej nie można. Umożliwia bowiem nieskończoną rozgrywkę (teoretycznie), gdyż fabuła ogranicza się do kilku questów a po nich jesteśmy swobodni. Następnie bawimy się w farm :) . Tłuczemy kolejne potwory dla satysfakcji ze zdobywania kolejnych poziomów i rozwijania dwóch (sic! :P ) statystyk. Przedmioty w grze występują w naprawdę wieeelkiej ilości (a te wszystkie kombinacje opcji itp.) i często mają taaakie wymogi :) .

Więc jeśli ma się kilka minut, które by się zmarnowało (gapiąc w okno autobusu) to nic nie stoi na przeszkodzie, by sobie ten poziomik "nabić" :P . Jak by tak jeszcze wprowadzili opcję wysyłania swych statystyk.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować