Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

Dragonball AF

57 postów w tym temacie

Tak tak... wiem ze nie ma i prawdopodobnie nie bedzie DB AF (chodz w to wieze)i chciał bym przeprosci z kolegów z którymi sie kłuciłem, a teraz przejdzmy do rzeczy w tym temacie mozecie pisac swoje pomysły na główny watek wabularny nowego DB a takze pojedycze przygody swojich ulubionych bohaterów albo wymyslec całkiem nowych ;]mozecie tez wymyslac tez te złe postaci :) nie miał bym nic przeciwko temu zebyscie sie pochwalili np. rysunkami swoich nowych bohaterów.Ale mozecie tez pisac tu czy chcielibyście nowa serie dragonball''a :P no to na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, to ja powiem tylko tyle, że jestem fanem dragona i AF byłby u mnie mile widziany. A jeśli chodzi o rysunki może narysuje na poniedziałek jakąś postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geeezzz... To jeszcze ktos w to wierzy? :P Tez kiedys czekalem na AF, ale bylo to...hm...ok. 6lat temu. :) Przestalem w to wierzyc, kiedy okazalo sie, ze to po prostu sciema wpuszczona w internet, ktora nawet zajela dosc wysokie meijsce w rankingu plotek, ktore nie maja wspolnego nic z rzeczywistoscia, a ludzie w to gleboko uwierzyli. :) Szkoda, ale nie ma co sie ludzic. Kolejnym dowodem na to, ze nic z AF moze byc jeden z filmow DB, a dokladnie "A Hero''s Legacy", gdzie widzimy, ze moc wojownikow poteznie spadla, a prawnuka Goku bija w szkole. ;) Co do rysunkow bohaterow, to wlasnie ok. 6 lat temu bylo duzo fake''ow conceptow postaci, ktore maja sie pojawic w AF i wersji kolejnych poziomow SSJ. Pojawialy sie tez takie postacie, jak np. Trunks SSJ4, albo Gohan SSJ4. Jaralem sie takimi obrazkami, bo czesto byly bardzo ciekawe i dobrze wykonane. Wygladaly na prawdziwe. Szkoda, ze to fake''i. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 19:14, Wiadroman napisał:

Geeezzz...

a najlepsze jest to że Tien i Krilan mają osiągnąć stopień SSJ2, albo fuzja Piccolo z Krilanem, czy też Krilan z Goku. Hehehehe, to jest śmiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze, już późne odcinki Z bywały słabe, nielogiczne i wręcz naciągane do bólu. Czy tego chcemy czy nie, DB osiągnął swój szczyt i następne serię mogą jedynie zachwiać jego legendą. Ja tam więc nie czekam na żadne AF, XL czy WC, wolę po prostu raz na jakiś czas ponacieszyć się swoimi ulubionymi odcinkami serii ze świadomością, że w tej materii już nic lepszego nie wymyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh
DB AF... Afrter Future... Alternative Future...
wymysl stary jak sam Akira Toryjama (czy jak sie tam pisze jego nazwisko... nie pamietam)
ale jak bylem mlodszy czytalm to z rozdziabiona geba ;]
poza tym podobal mi sie fan-art przedstawiajacy Goku SSJ5 :P
piekne, dlugie szare wlosy ;P
szkoda, ze to tylko wymysl byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Dragon Ball GT to ja mam już szczerą nadzieję, że nikt, kto nie nazywa się Akira Toryiama nie będzie dotykać się za serię Smoczych Kul...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 21:37, Nazca napisał:

AT wogóle nie brał udziału w tworzeniu GT :]

No przecież mówię, bo GT to jakaś śmieszna, stylizowana na amerykańską bajkę, komedia była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 21:44, Nazca napisał:

To mnie załamało . .. .


Lol, już widzę walkę z taką szopą. xD No chyba, że i włosy przepełnione są energią ki. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 21:44, Nazca napisał:

To mnie załamało . .. .



Tak mi się wydaje, że w tych włosach on skupia energie...
Im dłuższe tym więcej energi, a jak zaczyna atakować to ma jak na ssj 3 albo i 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować