Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niższe ceny w sklepie gram.pl!

64 postów w tym temacie

Chyba pokuszę się na Most Wanted :>

Btw. Faktycznie, niektóre promocje w gram.pl są z cyklu "rotfl" :D. No, ale patrząc od drugiej strony medalu, to zawsze dostaje się troche WP na inne zakupy itp, prawda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklep gram.pl jest miejscem gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie... jedynie troche mnie denerwuje wyszukiwanie kategorii alfabetycznie typu a-f, f-h itp. ale pozatym świetnie można zorganizowac sobie zakupy i nawet paczki przychodzą w terminie ;) Dużym luksusem są wPLN... można sobie upuścić cenę z danego produktu pożądania i nawet jeśli przekroczymy daną cenę dostawa jest za darmo... wg mnie to duże usprawnienie pomocne dla graczy i tych co dbaja o grubość portfela, ale dla prawdziwego gracza cena nie gra roli... jeśli czegoś pragnie to musi to mieć

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy płyty z EA są objęte dożywotnią gwarancją??
hmmm może na battlefield 2 się skusze :D
no widać że gram.pl się rozwija
niedługo nie będzie po co chodzić do media marktu :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 15:51, mcnitrox napisał:

Moglibyście obniżyć cenę Flight Simulator X.


Wo to chyba jedna z najdroższych gier na rynku na PC, zawsze na poczatku kiedy wyjdzie cena ok 400 zł nawet, ale nic dziwnego to oczko w głowie Microsoftu gra, baaa symulator lotu z prawdziwego zdarzenia, która jako jedna z nielicznych robiona jest przez sam Microsoft, a nie jakies tam studnio podlegające jemu, więc szybko nie ztanieje, a w klasyce to zobaczymy prędzej w klasyce cenegi bo ona wydaje gry z ubisoftu któremu Microsoft daje starsze gierki zeby rozprowadzał po Europie, ale pewny nie jestem z tą klasyką, bo to naprawde zawiła sytuacja, sam jestem ciekaw... ;p

Niżej odpowiedz do postów ze środka strony ;p

Odnosnie BoŚ moze warto poczekać aż dadzą w klasyce obie części podstawke + dodatek ;p hehe, no w kazdym bądz razie mi sie na razie nie spieszy bo ta gra raczej u mnie nie pójdzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z tej promocji nie skorzystam. Skorzystam być może z promocji styczniowej i kupię TOCA 3.

Gdzie są te czasy, gdy można było kupić wyznaczoną grę prawie w całości za wPLNy?
A tak, co ja mam zrobić z wPLNami? Wydaję na grę 20 wPLN a dostaję z grą 26wPLN...
Mam ponad 600wPLN i co mi z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

600 wPLN - w takim razie możesz pobawić się w Robin Hooda :D. A tak poważnie CD Projekt powinien dać promocję, że jak ktoś uzbiera określoną liczbę wPLN, to moze sobie kupić chociaz jedną grę w całości za wPLN co nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Most Wanted? Totalna klapa. Zaawansowany tuning pojazdów i dynamiczne sceny policyjnych pościgów. Nie słyszałem większego kłamstwa. Gra na góra 2 dni, później przychodzi czas na nudę.
Może się skusze na Battlefield2 i Bitwę o Śródziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiem nad Bitwą o śródziemie...Dawniej raziłacena...a tu proszę ---> kilka miesięcy po premierze taka obniżka ;]...No i może Nost Wanted wreszcie sobie sprawię...A Battlefield to nie dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować