Zaloguj się, aby obserwować  
Ari_Zmc

Broken Sword:Anioł Śmierci - temat ogólny

98 postów w tym temacie

Właśnie skończyłem, recka w drodze. Tymczasem na gorąca gra dobra. Solidna przygodówka. Z chodzeniem rzeczywiście bywa rożnie, ale grafika z pewnością nie na poziomie Worms 4 (pomijam fakt oceniania gry jako "totalny syf" po chwili "grania u kolegi" :/ ). Fabuła dość typowa dla BS, chociaż zakończenie... cóż wolę to z BS3. No i wersję angielską. Ogólnie mocne 8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 00:06, rogal123 napisał:

Wlasnie gralem u kolegii w ta gre... eh mojim zdanie to jest totalny syff nie wime jak z fabula
ale chodzenie ta postacia jest bez sensu..... grafa tez bardzo slaba chyb worms 4 ma lepsza...
jak narazie zniechecilem sie do kupna tej gry.....


Niezłe, oceniać poziom przygodówki po tym jak się porusza postać :-P Nie wiesz o co chodzi w przygodówkach to nie komentuj - bo jeszcze ktoś weźmie sobie ten komentarz do serca i odpuści naprawdę dobrą grę (chociaż wątpię, żeby po takim "umotywowaniu" opinii ktoś się nią chciał kierować). Na pewno nie chodzi o to, żeby była odlotowa grafa - mnie osobiście najbardziej podobała się ta z pierwszej i drugiej części BS. Ale po co ja to piszę, przecież i tak tego nie zrozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh wiem ze grafa sie nie liczy wezmy taekigo runawayeja grafa 2d a jakos ladniej wyglada niz w broken swordze..... W ranayawejuz juz w pierszej misi mialem klopoty :P a tu ehh moja 3 letnia siostra by ja zrobila.... ehh sry niestesy by jej nie zrobila bo by na drabine wejsc niepotrafia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 15:38, rogal123 napisał:

Heh wiem ze grafa sie nie liczy wezmy taekigo runawayeja grafa 2d a jakos ladniej wyglada niz
w broken swordze..... W ranayawejuz juz w pierszej misi mialem klopoty :P a tu ehh moja 3 letnia
siostra by ja zrobila.... ehh sry niestesy by jej nie zrobila bo by na drabine wejsc niepotrafia....

@.@ @.@ @.@
Taaaa.... przygodówki i misje.... no to żeś się stary popisał znajomością gier, hohoho!!!

tjagiel -> Racja, racja... To właśnie dzięki BS1 pokochałem Paryż... piękne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, gra jest niewiarygodnie ciemna niema prawie żadnych kolorów oprócz czarnego, prawdopodobnie to wina mego kompa. Zmieniałem barwe w sterowniku do kary grafiki i żadnej poprawy prosiłbym o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 08:24, Ewa czasu napisał:

Miałam ten sam problem. Po wgraniu i uruchomieniu Power Strip i rozjaśnieniu ekranu pomoglo.


Rozjaśniłem ekran, uruchamiam grę, w menu dobrze jaśniej ale jak wczytuję to dalej jest ciemno Może żle rozjaśniłem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 21:57, Abok napisał:

Mam pewien problem, gra jest niewiarygodnie ciemna niema prawie żadnych kolorów oprócz czarnego,
prawdopodobnie to wina mego kompa. Zmieniałem barwe w sterowniku do kary grafiki i żadnej poprawy
prosiłbym o pomoc.


www.broken-sword.com -> Downloads -> Patches - tam znajdziesz m.in. informację nt. co zrobić, jeśli "Game is too dark, even with monitor settings turned up".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 15:31, tjagiel napisał:

www.broken-sword.com -> Downloads -> Patches - tam znajdziesz m.in. informację
nt. co zrobić, jeśli "Game is too dark, even with monitor settings turned up".


Jam mam polską wersję i patch nie chce się zainstalować, zmieniłem wartość w dokumencie i tak jak poprzednio menu jaśniejsze a jak wczytuję to tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam,czekam,czekam,czekam bo dzisiaj wyślą mi Bs-a nie moge sie doczekać powiem wam jakie mam wrażenia. Chociaż nie wiem czy zagram bo może mi nie pójść na laptopie bo komp sie zwalił i nie wiem czy jutro będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówię wam gra jest zajebista (sory za słówko :D) , grałem 3.5 godziny.A do tego jeszcze część 3 w którą zagram jak przejdę 4. Każdemu kto zastanawia się czy warto kupić to POLECAM. POzdROwiENia!! ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za trzeciego posta ale prosze o pomoc.

Nie moge (w Instambule) zrobić z tym zdjęciem i identyfikatorem - nie moge ich złączyć.PROSZE POMÓŻCIE.

POZDRAWIAM :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 12:46, Ari Zmc napisał:

Sory za trzeciego posta ale prosze o pomoc.

Nie moge (w Instambule) zrobić z tym zdjęciem i identyfikatorem - nie moge ich złączyć.PROSZE
POMÓŻCIE.

POZDRAWIAM :(


Potrzebujesz noża, który leży na jednym ze stołów w hotelowej restauracji. Wycinasz swoje zdjęcie ze swojego identyfikatora i wklejasz je (łączysz) z identyfikatorem dziennikarza. O ile dobrze pamiętam - tak to było :-P Jakby coś nieprecyzyjnie - to daj znać, wczytam sejwa z Istambułu i sprawdzę dokładnie.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 23:03, tjagiel napisał:

> Sory za trzeciego posta ale prosze o pomoc.
>
> Nie moge (w Instambule) zrobić z tym zdjęciem i identyfikatorem - nie moge ich złączyć.PROSZE

> POMÓŻCIE.
>
> POZDRAWIAM :(

Potrzebujesz noża, który leży na jednym ze stołów w hotelowej restauracji. Wycinasz swoje zdjęcie
ze swojego identyfikatora i wklejasz je (łączysz) z identyfikatorem dziennikarza. O ile dobrze
pamiętam - tak to było :-P Jakby coś nieprecyzyjnie - to daj znać, wczytam sejwa z Istambułu
i sprawdzę dokładnie.

Pozdrawiam!

zrobiłem to już dawno :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem The Sleeping Dragon i zabieram się za Anioła Śmierci. Dlaczego w napisach końcowych trzeciej części widniał napis- Polska Lokalizacja: LEM? Wiem, że na początku program wydał Licomp (posiadam dwie trzecie części) i z tego wynika, że CDP nie ingerował w spolszczenie tylko w instrukcję i opakowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja też mam problemy z dźwiękiem w grze, ale jednak inne, niż Wy. Jak wracam do gry po zapisywaniu (bądź wogóle po wizycie w menu), to przez długi czas słyszę uciążliwy szum, który wszystko zagłusza. Stery do dźwięku mam najnowsze, DX-a także sobie przeinstalowałem.

W angielskojęzycznej demówce było to samo...

Ktoś wie, co z tym zrobić?

Pozdrawiam,

d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 12:46, Ari Zmc napisał:

Sory za trzeciego posta ale prosze o pomoc.

Nie moge (w Instambule) zrobić z tym zdjęciem i identyfikatorem - nie moge ich złączyć.PROSZE
POMÓŻCIE.

POZDRAWIAM :(


Musisz je złączyć spinaczem (przynajmniej tak mi się zdaje, mogę się mylić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować