Zaloguj się, aby obserwować  
master_matrox

Act of War

63 postów w tym temacie

Act of War to dynamiczna strategia, w której wcielamy się w dowódcę walcząc z terrorystami. W grze będziemy rozgrywać bitwy w wielkich miastach - San Francisco, Waszyngton, Egipt, Londyn, Moskwa, Tokio. W dodatku do gry który nosi tytuł "High Treason" przenosimy się na tereny morskie i nadmorskie.

Gra zostanie wydana przez CD Projekt w serii Fajna Cena za jedyne 49,90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2007 o 19:27, master matrox napisał:

Gra zostanie wydana przez CD Projekt w serii Fajna Cena za jedyne 49,90 zł.

Naprawdę ? Skąd masz takie informacje ? Jeżeli to prawda to grę będe musiał zakupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 11:21, PAPISHON napisał:


> Gra zostanie wydana przez CD Projekt w serii Fajna Cena za jedyne 49,90 zł.
Naprawdę ? Skąd masz takie informacje ? Jeżeli to prawda to grę będe musiał zakupić :)



CD Action > CD Projekt Insider (strona 4)

>

Dnia 29.01.2007 o 11:21, PAPISHON napisał:

> privateer


Tak, w skład pakietu wchodzi podstawka i dodatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam!
ja mam pytanie jak wybudować stocznie bo ja nie potrafie jest co prawda drzewko rozwoju w pdfie ale nie potrafie znaleźć na niej stoczni. Gram sobie na potyczce i mapke sobie z wodą wybrałem ale stoczni wybudować nie moge pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 21:33, outcast211983 napisał:

witam!
ja mam pytanie jak wybudować stocznie bo ja nie potrafie jest co prawda drzewko rozwoju w pdfie
ale nie potrafie znaleźć na niej stoczni. Gram sobie na potyczce i mapke sobie z wodą wybrałem
ale stoczni wybudować nie moge pomóżcie proszę


w potyczce nie da sie statków budować tylko na multi jak chcesz pograć z kompem to ściągnij moda stąd http://actofwar.filefront.com/file/Navy_Invaders_Mod;61275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:26, Laczus napisał:

> witam!
> ja mam pytanie jak wybudować stocznie bo ja nie potrafie jest co prawda drzewko rozwoju
w pdfie
> ale nie potrafie znaleźć na niej stoczni. Gram sobie na potyczce i mapke sobie z wodą
wybrałem
> ale stoczni wybudować nie moge pomóżcie proszę

w potyczce nie da sie statków budować tylko na multi jak chcesz pograć z kompem to ściągnij
moda stąd http://actofwar.filefront.com/file/Navy_Invaders_Mod;61275

thx
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh gra jest wspaniała jednakże, mam z nią spore problemy. Direct Action instaluje się bezproblemowo i działa tak samo. Podczas instalacji High Treason napotykam na problemy. Mianowicie błędy CRC w archiwach. Błędy te wyskakują losowo w różnych miejsach instalacji. Koniec końców daje radę zainstalować dodatek, który również działa. Ale... no właśnie ale jak juz dodatek mam zainstalowany nie moge odpalić Direct Action. Komunikat wyskakuje z błędem i czy nie chce wysłać raportu do microsoftu. Za nic nie da się włączyć direct action, a high treason śmiga ładnie. Próbowałem uruchamiać podstawkę na wspak i po rumuńsku ale nic z tego. Może ktoś z was miał lub ma podobne problemy? Bo wydaje mi się, że bez jakiegoś dodatkowe patcha sie nie obejdzie. Dodam że spełniam wszelkie wymagania dotyczące gry. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 10:01, Ryco2 napisał:

Heh gra jest wspaniała jednakże, mam z nią spore problemy. Direct Action instaluje się bezproblemowo
i działa tak samo. Podczas instalacji High Treason napotykam na problemy. Mianowicie błędy
CRC w archiwach. Błędy te wyskakują losowo w różnych miejsach instalacji. Koniec końców daje
radę zainstalować dodatek, który również działa. Ale... no właśnie ale jak juz dodatek mam
zainstalowany nie moge odpalić Direct Action. Komunikat wyskakuje z błędem i czy nie chce wysłać
raportu do microsoftu. Za nic nie da się włączyć direct action, a high treason śmiga ładnie.
Próbowałem uruchamiać podstawkę na wspak i po rumuńsku ale nic z tego. Może ktoś z was miał
lub ma podobne problemy? Bo wydaje mi się, że bez jakiegoś dodatkowe patcha sie nie obejdzie.
Dodam że spełniam wszelkie wymagania dotyczące gry. Pozdrawiam.


Błędy CRC? Takie same miałem jak chciałem zainstalować Toca Race Driver 2. Po prostu wymieniłem grę w kiosku (wydanie Extra Gra), ale może napisz coś do Pomocy Technicznej CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh teraz mam inny problem po zainstalowaniu samego Direct Action, gra śmiga, ale po ponownym włączeniu kompa już za nic nie wystartuje. Wyczyściłem rejestr usunąłem wszelki wpisy i bawie się dalej z instalacją. Na forum Atari dotyczącym tej gry niestety dużo nie znalazłem. Jedno wynika z tamtego forum - gra ma trochę kiepski support i sporo błędów natury czysto technicznej. Trochę to przykre szczególnie, że to oryginał i gra niezła. Załamka normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, 2 dni temu również kupiłem Act Of War Złota Edycja i także mam problem z instalacją tej gry. Przy próbie instalacji lub kopiowania mam błąd odczytu CRC. Gre wymieniłem w sklepie, ale nadal jest to samo. DVD rom nie może odczytać pliku data 6. Z innymi płytami nie mam takiego problemu.
Co może być tego przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest grymaśna i dziwna, poelcam pierw zainstalowac samo direct action, potem probowac high treason za 3 razem mi sie udalo. Niestety potem dziala mi tylko dodatek a podstawowa wersja nie raczy sie odpalic. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można odhaczasz tylko podczas instalacjii high treason, tak aby tylko "odfajkowane" bylo direct action. Chociaz i tak gra nie bedzie chciala działac przy drugiej probie jej odpalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 21:33, Klaus Barbie napisał:

Podstawowa gra dała się zainstalować, ale dodatek mimo 3 prób już nie. Ciągle wyskakują błędy
CRC.

z tego co tu piszecie zaczynam rozumiec dlaczego daja taka w miare swieza gierka za male pieniadze, szkoda bo mialem ja juz na celowniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie ciekawi co twoim zdaniem znaczy dziwna konfiguracja sprzętowa. Twój post okazał się bardzo pomocny...
Na pewnym zagranicznym forum trafiłem na podobny temat z problemem, jednak pytający nie otrzymał konkretnej odpowiedzi. Ktoś stwierdził, że to może być wina systemu, albo SP2. Gdybym tylko wiedział, że format windowsa, albo brak service packa 2 pomoże, to bym przeinstalował już ten system, ale jakoś nie wydaje mi się, żeby to coś zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zagranicznym forum znalazłem posty na temat reinstalacji windowsa. Nadmienię że to nie pomogło. Niektórzy dawali sugestie, że to wina nowszych sterowników. Czuje się maksymalnie oszukany i żałuję wydanych pieniędzy. To drugi niewypał z jakim się spotkałem tutaj ( pierwszy to Soldner). No nic przełknę gorzką pigułę, może CD Projekt będzie jakoś w stanie pomóc.... Heh a mogłem kupic Maxa Payne''a 2 albo MOH Pacific Assault....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam Celerona 1.8
768 ram
geforca 5700 z najnowszymi sterami
windowsa xp ze sp2
dvd nieznanej marki :)
i nie mam żadnych problemów z instalacją ani z grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować