Zaloguj się, aby obserwować  
Songohan1986

Quiz - Legacy of Kain

220 postów w tym temacie

Ehh..nikt nie wie?

Rasę wampirów przeklęli Hyldeni.
A najgorszy skutek klątwy? Musieli się żywić krwią tych, których chronili, czyli ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Co do drugiego się nie zgodzę (nie odpowiadałem, bo nie byłem pewny pierwszego). Najgorszym skutkiem klątwy była... nieśmiertelność. Niby dlaczego wampiry popełniały masowo samobójstwa? Było to powiedziane w Defiance (jak Raziel komenrował jedno z malowideł w świątyni wampirów.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało tego. Przez to że stali się nieśmiertelni, odwrócił się od nich "Elder God", ponieważ zostali odcięci od oczyszczającego cyklu "koła przeznaczenia". To doprowadzało niektórych do szaleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 19:43, tajgun92 napisał:

Skoro nikt nie zadaje pytania to ja zadam: Co powiedział Raziel do Moebiusa, gdy zabił go Kain
(pod koniec Defiance)


Dosyć długa była to wypowiedź, ale najlepszy fragment to: "Go, feed him. I release you to the wheel.".
Swoją drogą to biedny ten Moebius... Najpierw zabity w materialnym, potem w spektralnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że się możesz przyłączyć, to przecież ogólnodostępny temat.

Eeee, nie było trumny Maleka? Hmmm, mi się zdaje, że była...
No, ale dobra...pewnie chodzi o to, że z Maleka została tylko zbroja, tzn. Mortanius go tak załatwił, że "przelał" jego duszę w zbroję. No i jak go załatwił Vorador (tu nie jestem pewien) to nie było czego zbierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować