Zaloguj się, aby obserwować  
Byl

Lord of the Rings Figurki - malowanie i gry strategiczne

447 postów w tym temacie

<udaje że płacze> a są strasznie przestarzałe rte zsasady? Da się jakoś grać z nimi? ile kosztuje?
PS. Dlaczego tak żadko odwiedzacie mój temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 15:33, Byl napisał:

<udaje że płacze> a są strasznie przestarzałe rte zsasady? Da się jakoś grać z nimi?
ile kosztuje?
PS. Dlaczego tak żadko odwiedzacie mój temat?

Grać się da. Ja kupiłem za 75zł. Do domowych rozgrywek ok a na zawody...po kilku potyczkach zauważysz różnicę(niektóre statystki i poprzednie zasady)
Ja odwiedzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ja się miom konwertem pochwalę:P
Niestety nie mam zdjęć, ale coś tam naskrobac mogę...
Otóż, z Kinder Niespodzianki wziąłem figurkę Panoramixa. Pomalowałem ja podkładem - Chaos Black, potem płaszcz na mieszankę Skull White i Dwarf Flesh w ilościach 4:1, spodnie na mieszankę Skull White i shadow Grey też w ilościach 4:1. Twarz na Dwarf Flesh, rozjaśniona Elf Flesh. A i jeszcze pod Dwarf Flesh dałem Bestial Brown. Włosy i brodę zrobiłem na mieszankę Skull White i Chaos Black w ilości 1:1 i rozjasniłem na biało. Następnie zostały do zrobienia szczegóły, typu pas, czy sierp. Osadziłam go na skalnej podstawce, by rogoz, pomalowałem ją, dałej piasek, trawkę el. i mamy Gandalfa, jak się patrzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 21:28, Mariusz57 napisał:

W najnowszym numerze będzie figurka Hasharima, zabójcy-asasyna, super wygląda, polecam

Ej ale IMO asasyn=zabojca więc nie rozumiem po co ten myślnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miw,i ale jak to jestnp. pierwszy poradnikm który został zrobiony to musi mieć więcej statów. Zresztą nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do rogoz94(piąty post od dołu): Ja uważam że lepiej powinieneś z niego zrobić krasnoluda ale to jaest tylko moje zdanie.

Do fatatem(trzecii od dołu):Może pisała tak jakby anglicy to forum przeglądali. Pozatym jak w sfanie patrzyłem to nie ewidzniałem tej figurki.

Poprawka początku mojego poprzedniego posta: Mówi, ale jak to jest np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktokolwiek odwiedza jeszcze ten temat?
Jak tak to odpowiedzcie na to pytanko:Ile jest wersji Gimliego i kto jest najsilniejszym bohaterem Rochanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 17:56, Byl napisał:

Czy ktokolwiek odwiedza jeszcze ten temat?
Jak tak to odpowiedzcie na to pytanko:Ile jest wersji Gimliego i kto jest najsilniejszym bohaterem
Rochanu?

Gdyby tak pomyśleć to Aragorn w wersji Helmowy Jar byłby najsilnijeszy... 4 wersje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 07:49, Byl napisał:

Do rogoz94(piąty post od dołu): Ja uważam że lepiej powinieneś z niego zrobić krasnoluda ale
to jaest tylko moje zdanie.

Możliwe, ale ten Panoramix jest i tak dwa centymetry wyższy od każdej przeciętnej figurki (pieszej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 13:22, fataem napisał:

To chyba Eomer, albo Eorl Młody.

Wg mnie najsilniejszy jest Erknebrant. Posiada róg, który działa jak sztandar, ma dwa ataki, z tarczą 6 obrony, 7 potegi, 3 While.
Później dałbym Eomera, ponieważ ma 3 życia, 6 obrony, 6 potęgi i 2 ataki.
Następnie Eorl The Young, który może rzucać włócznią, ma dwa ataki, 6 potęgi i 18 cm ruchu.

Gram Rohanem (przez "h"), więc nieco się znam. Jak dorwę się do aparatu to dam mego nowego Erknebranta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować