Zaloguj się, aby obserwować  
Byl

Lord of the Rings Figurki - malowanie i gry strategiczne

447 postów w tym temacie

Pomyliło mi się! Z asterixa by był fajny krasnolud.
Pozatym wiem że przez samo h tylko mi się często yli. Niewiem dlacxzego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że kiedyś interesowałem się figurkami władcy pierścieni, ale jednak wybrałem robienie makiet oraz wszelakiego typu budowli:P Zamieszczam zdjęcie, a na nim...Rohańska chata(wykonana z drewna, można zauważyć sporo szczegółów oraz dach kryty...:) obok domek strażniczy zrobiony z tego samego materiału. Obydwa domki nie są pomalowane - i bez tego ładnie się prezentują. Troszeczkę niżej po lewej stronie są dwie wieżyczki wraz z bramą - tutaj widzicie je prawie złączone w całość(prawie gdyż można dostrzec niepomalowane miejsca co w rzeczywistości[w czasie gry] nie może mieć miejsca:)) zaś po prawej, zrujnowana wieża wraz z niepomalowanymi posągami(nie mogę się zdecydować na jaki kolor:P) oczywiście również wykonane z drewna(balsa:P 6mm 100x10 12.90 zł). W wolnym czasie robię jeszcze makiety, ale że przed skończeniem pierwszej zaczynam drugą sprawiło, że...żadne nie jest jeszcze dokończona:), może kiedyś dam fotkę.

20070511151408

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne makietki.
Czy ktoś poda mi listę WSZYSTKICH sklepów z figurkiami LotR w Krakowie ? Mogą to być też kluby gdzie można kupować figurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o 2 nowych dodatkach?
Bardzo ciekawie się zapowiasdają. Szczególnie fajnie wygląda Książe Imarhil i Pikinierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj Strażnika Khazadów, 4 Ciężkich Goblińskich Piechrów, 3 Wojowników z Dunlandu, 4 farbki i pędzelek.
Jak zwykle proszę o ich zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby na jednym turnieju zagrać krasnalami, drugim raz goblinami, trzeciim elfami, cczwartym isengardem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O właśnie!
Ja lubię malować i postawić na półeczce i oglądać jakie są brzydkie albo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak trudno samemu sobie to znaleźć? Poza tym od czego masz wyobraźnię? Rozumiem, że chcesz, aby topic przetrwał, ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden Goblinek pomalowany.
Znalazłem zdjęcia goblinskiej ciężkiej, teraz proszę już tylko o Dunlandczyklów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest JEDYNY temat o figurkach LotR.
Jak chcecie żeby został skasowany to proszę bardzo, ale jak n ie chcecie to dajcie MI LINK DO ZDJĘCIA DUNLANDCZYKA!!!!!!!
Błagam....
Nie porozmawiacie na gram.pl o figurkach jak nie będnie tego tematu, więc piszcie tu kilka postów dziennie.
PLEASE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łojezusiemaryjo...

skoro nikt tutaj nie pisze, to znaczy, że nikogo nie interesują figurki. za takie idiotyczne, podbijające posty możesz dostać tylko degrad...

a co do Dunlandczyków - nikt Cię nie będzie wyręczał. poszukaj sobie sam, chociażby tutaj:
http://us.games-workshop.com/games/lotr/default.htm
świetna strona, masa porad, instrukcje robienia makiet, podstawek i wiele, wieeeeele innego stuffu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że ja jestem OKROPNIE BEZNADZIEJNY Z ANGIELSKIEGO.
Tyle co wiem co znaczą nazwy farbek itp.
To jeszcze wysilcie się i napiszcie czy poprosić modków o skasowanie tego tematu(ja bym wolał żeby nie, ale nie ma co zostawaić na forum tematów w których nikt nie pisze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież takie nabijanie postów to jest spam, który nie liczy się do awansu. A pamietaj na forum nie pisz kilku postów pod rząd, na forach toczą się dyskusje z kilkoma osobami a nie z samym sobą.
Co do figurek masz tu linki do najlepszych stron o figsach po Polsku:
www.twierdzalotr.pl
www.srodziemie.sfan.pl
A anglojęzyczne to :
http://www.thelastalliance.com/
http://www.games-workshop.com/

I na tych stronach szukaj zdjęć figurek, a nie pytaj się za każdym razem. Gdyby każdy tak robił zrobiłby się ogromny bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 19:40, Byl napisał:

Tyle że ja jestem OKROPNIE BEZNADZIEJNY Z ANGIELSKIEGO.

a to już nie mój problem. podałem Ci link do IMO najlepszej stronki o figurkach - reszta to twoja sprawa.

Dnia 21.05.2007 o 19:40, Byl napisał:

To jeszcze wysilcie się i napiszcie czy poprosić modków o skasowanie tego tematu(ja bym wolał
żeby nie, ale nie ma co zostawaić na forum tematów w których nikt nie pisze).

a po co? to, że przez kilka dni ktoś nie napisał w temacie posta, nie oznacza, że od razu trzeba temat zamykać... nie rób z siebie męczennika, bo na nikim to wrażenia nie robi.

nie odpowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować