Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Czy zna ktoś jakiś dobry polski serwer? Zależy mi na takim co ma około 20 graczy naraz(przeciętnie), ze względu na moje dość słabe łącze internetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 19:08, shinian napisał:

Wystarczyło przeczytać poprzednie posty:) http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=185&pid=603


Tak btw, zauważyłem że ostatnio serwer "Wsciekłe psy" jest ciągle zamknięty, obiło mi się też o uszy, że zmienili IP czy coś. Wiesz może coś więcej na ten temat? :) Bo póki co to był jeden z lepszych serwerów do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 16:21, Ludvic napisał:

Ludzie pomocy !!! Wyskakuje mi błąd " Platform Error : module failed to initialize"
Co mam zrobić?


Upewnić się, że komputer spełnia minimalne wymagania (heh, nawet nie raczyłeś napisać czegokolwiek o twojej konfiguracji komputera :) to nie forum jasnowidzów :]) i przeszukać dział pomocy technicznej na stronie Steamu (w Steamie klikasz na zakładce Help i wybierasz Technical Support Page) - można tam znaleźć całkiem spory zbiór problemów i możliwych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 16:30, Sth`Devilish napisał:

Upewnić się, że komputer spełnia minimalne wymagania (heh, nawet nie raczyłeś napisać czegokolwiek
o twojej konfiguracji komputera :) to nie forum jasnowidzów :]) i przeszukać dział pomocy technicznej
na stronie Steamu (w Steamie klikasz na zakładce Help i wybierasz Technical Support Page) -
można tam znaleźć całkiem spory zbiór problemów i możliwych rozwiązań.


Moj komp to :
athlon 1.8 GHz
GeForce 6600 GT
768 ddr ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 18:11, Abomek napisał:

Czy zna ktoś jakiś dobry polski serwer? Zależy mi na takim co ma około 20 graczy naraz(przeciętnie),
ze względu na moje dość słabe łącze internetowe.


- 193.42.218.22:27015 - Ciemna Strona Sourca bardzo dobry serwer

Ludvic
a prubowałeś restart kompa ;p raz mi się cos takiego pokazało zrestarowałem i juz nie było oO''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry za drugiego posta, ale co trzeba wpisać na ciemniej stronie(wsciekle psy[od shiniana] sa non stop pelnexD), by można się było respawnować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 22:08, Abomek napisał:

Sry za drugiego posta, ale co trzeba wpisać na ciemniej stronie(wsciekle psy[od shiniana] sa
non stop pelnexD), by można się było respawnować?


jak ci sie uruchomi gra, wlacz konsole, i wpisz cl_restrict_command 0 (czy jakos tak)
mozesz tylko wpisac cl_rest i poszukac recznie <------ szybsza metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 22:08, Abomek napisał:

Sry za drugiego posta, ale co trzeba wpisać na ciemniej stronie(wsciekle psy[od shiniana] sa
non stop pelnexD), by można się było respawnować?


Otwierasz konsole wpisujesz:
cl_restrick...

wystarczy ze wpiszesz cl_rest to powinny sie pokazac mozliwe komendy i wybierasz tą dłuższą i na końcu za miast 1 ma być 0, potem wpisujesz restry i grasz...
hl hf
-nabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 22:08, Abomek napisał:

co trzeba wpisać (...) by można się było respawnować?


Ekhm? W CS:S jak zginiesz to ... giniesz i czekasz na następną rundę :) To nie jest gra typu Quake czy Battlefield ;P Wyjątek stanowią niektóre serwery, na których toczona jest gra typu Deathmatch, jednak tryb ten jest nieoficjalny, a co za tym idzie można się tam napotkać na sporo bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie polecam tego serwa:

bluzgi leca ze uszy wiedna, admin (ten zaznaczony, arriva) bluzga na innych graczy jak go ktos zabije, a w dodatku to cziter!!!!! serio, przyklad ?? prosze bardzo. Gram na tym serwie na mapce de_cbble w druzynie CT, kupuje bron, ekwipunek, po okolo 5 sekundach od respawnu pada strzal, gine, a awlasnie arriva wybiega z za moim (martwych) plecow. Na pewno wlaczyl jakiegos czita bo w 5 sek. z respa T nie dobieglby do respa CT.


STANOWCZO NIE POLECAM

20070223222713

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 20:50, n4bi napisał:

Ludvic
a prubowałeś restart kompa ;p raz mi się cos takiego pokazało zrestarowałem i juz nie było
oO''


Probowałem ,nawet od nowa zainstalowałem i nic specjalnie wgrałem service 2 pack , bo myslalem ze to pomoze a jaednak nie pomoglo =/ juz od środy z tym błędem próbuje sobie poradzic i mi nie wychodzi =/ Moze przypone ze chodzi mi o błąd " Platform Error : module failed to initialize" Ludzie pomóżcie bo juz niedlugo wyjde z siebie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Otóż posiadam cs 1.6, nie wiem czy opłacało by mi się kupić CS:S, czy lepiej byłoby zaoszczędzić kaske na Team Fortress 2? Ewentualnie, ile kosztuje nowy cs:source, albo Half-Life 2 wraz z Sourcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Otóż posiadam cs 1.6, nie wiem czy opłacało by mi się kupić CS:S, czy lepiej byłoby zaoszczędzić kaske na Team Fortress 2? Ewentualnie, ile kosztuje nowy cs:source, albo Half-Life 2 wraz z Sourcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować