Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2007 o 12:43, ProChaoS napisał:

> a jakie jest IP tego "meczu z pentagramem" ??? oczywiście w zwykłym CS ???

Hmm... raczej, żeby z nimi zagrać musiałbyś być w jakimś bardzo, ale to bardzo dobrym klanem
który gra w lidze CAL. Normalnie to nie zagrasz z nimi :-)

szkoda. ale jak można się dostać do klanu? jest jakaś strona czy coś?
p.s. mam jeszcze jedną fotkę, tam byłem jeszcze słaby

20070113125209

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś godne polecenia polskie (lub niekoniecznie polskie) serwery do CS:S, gdzie można pograc w dobrym towarzystwie (tzn możliwie jak najmniej l33t boyów, cheaterów czy niemiłych adminów sprzedających nieuzasadnione kicki) ? :) Ewentualnie do Half Life 2: Deathmatch - w obie gierki dopiero zaczynam grac, wiec jestem niemal kompletnie zielony ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 12:52, sinir napisał:

szkoda. ale jak można się dostać do klanu? jest jakaś strona czy coś?
p.s. mam jeszcze jedną fotkę, tam byłem jeszcze słaby


Parę lat grania na scenie CS:S, świetne wyniki i Pentagram sam się do Ciebie zgłosi. Chyba nie jesteś na tyle nawiny, że sądzisz, że można dostać się do ścisłej czołówki po paru tygodniach bytowania na scenie.

Sth'' Devilish-> To jest mój ulubiony serwer 193.42.218.26:27019 Wściekłe Psy. Czasem można wpaść na naprawdę dobrych graczy. Aha tylko odrazu jak wbijesz na serwer wpisz sound. Ilość szmirowatego dipolo jakimi częstuje admin może zabić. 193.42.218.21:27015- straszne loty , 81.219.18.21:27015 - pukawka , 81.171.96.71:27015- tu gram gdy mi się nudzi- 30 vs 30 robi niezłą zadymę:P 82.96.112.31:27015- niemiecki serwer z aimami. Niemcy grają stosunkowo słabo więc można poćwiczyć sobie z trochę lepszymi "botami" Jedyny minus to że serwer przyciąga straszne ilości cheaterów. Tutaj pierwszy raz zobaczyłem jak w praniu wygląda granie z kimś, kto używa comba: wallhack+speedhack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2007 o 17:30, shinian napisał:

Sth'' Devilish-> To jest mój ulubiony serwer 193.42.218.26:27019 Wściekłe Psy. Czasem
można wpaść na naprawdę dobrych graczy. Aha tylko odrazu jak wbijesz na serwer wpisz sound.
Ilość szmirowatego dipolo jakimi częstuje admin może zabić.


E tam disco polo na Psach może byc :P Ale musze przyznac server świetny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 18:00, sinir napisał:

mam jeszcze pytanie: co jest trudniejsze: cs: condition zero _ czy_ cs:source ?????


Source jest łatwiejszy od cs 1.6 i cs:cz. Łatwiej wszystko wchodzi, łatwiej trafić. CS 1.6 jest bardziej wymagający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 17:30, shinian napisał:

To jest mój ulubiony serwer 193.42.218.26:27019 Wściekłe Psy. Czasem
można wpaść na naprawdę dobrych graczy. Aha tylko odrazu jak wbijesz na serwer wpisz sound.
Ilość szmirowatego dipolo jakimi częstuje admin może zabić.


Mam nadzieje, że pisząc "naprawdę dobrych graczy" nie miałeś na myśli ich skilla ;) Ja co prawda w CS:S niegdyś grywałem, ale raz że nie zupełnie legalnie, a dwa, że od ładnego roku nie ruszałem żadnego sieciowego fps-a (powód - znany wszędzie WoW ;]). A, jeszcze jedno - mogę gdzieś obejrzec spis wszystkich komend do konsoli w CS:S?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

shinian. zawsze i wszedzie uzywam tego samego nicka:P Jeżeli gdzieś w internecie znajdziesz shinian''a to będę to ja albo pracownik microsoftu albo japońska gwiazda popu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale po każdym ponownym uruchomieniu CS:S mam wyczyszczone "Favorities" i "History" :/ Dośc irytujące... Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 02:25, Sth`Devilish napisał:

Nie wiem dlaczego, ale po każdym ponownym uruchomieniu CS:S mam wyczyszczone "Favorities" i
"History" :/ Dośc irytujące... Też tak macie?


Ostatnio też tak miałem. Pewnie znowu trwają prace konserwowe na serwerach steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 02:25, Sth`Devilish napisał:

Nie wiem dlaczego, ale po każdym ponownym uruchomieniu CS:S mam wyczyszczone "Favorities" i
"History" :/ Dośc irytujące... Też tak macie?

Dokładnie tak mam ! (W grze bo w steamie jest wszystko cacy). Aby się tego pozbyć muszę jeszcze raz steama włączyć, zazwyczaj działa ... A ja jestem De ReJF (wnerwiało mnie jak co chwilę do mnie wraith mówił , to se spolszczyłem ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 19:30, ProChaoS napisał:

> mam jeszcze pytanie: co jest trudniejsze: cs: condition zero _ czy_ cs:source ?????


Source jest łatwiejszy od cs 1.6 i cs:cz. Łatwiej wszystko wchodzi, łatwiej trafić. CS 1.6
jest bardziej wymagający.

to znaczy że mogę się szkolić tylko z cs 1.6 i będe miał lepsze umiejętności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 11:40, sinir napisał:

> Source jest łatwiejszy od cs 1.6 i cs:cz. Łatwiej wszystko wchodzi, łatwiej trafić. CS
1.6
> jest bardziej wymagający.
to znaczy że mogę się szkolić tylko z cs 1.6 i będe miał lepsze umiejętności ?


To znaczyć może tyle co, nauczysz się grać w CSa na 1.6 to i tak później będziesz musiał od nowa uczyć się grać na CS:S. Są za duże różnice między jedną a drugą wersją aby grać na tym samym poziomie w 1.6 i CS:S Graj w to co bardziej Ci podpadło do gustu - grafika i gra wyłącznie na necie to CS:S, progamer''zy, tradycja i gra z kumplami na LAN to wybierz CS1.6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2007 o 12:05, s2nto napisał:

To znaczyć może tyle co, nauczysz się grać w CSa na 1.6 to i tak później będziesz musiał od
nowa uczyć się grać na CS:S.


Nie prawda. Jeśli umiesz grać bardzo dobrze w cs 1.6 to w CS:Source będziesz również dobrze grał. W moim przypadku tak jest. 5 miejsce w ESL 1on1css to potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 10:30, Sand Wraith napisał:

> Nie wiem dlaczego, ale po każdym ponownym uruchomieniu CS:S mam wyczyszczone "Favorities"
i
> "History" :/ Dośc irytujące... Też tak macie?
Dokładnie tak mam ! (W grze bo w steamie jest wszystko cacy). Aby się tego pozbyć muszę jeszcze
raz steama włączyć, zazwyczaj działa ... A ja jestem De ReJF (wnerwiało mnie jak co chwilę
do mnie wraith mówił , to se spolszczyłem ;] )


Zabawne, że rozwiązanie udało mi się znaleźc jeszcze przed tym jak otrzymałem pierwszą odpowiedź :) Wystarczyło poszukac w FAQ strony Steam: http://tinyurl.com/tcgp2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 16:07, Lucas016 napisał:

powiesz mi jak zrobić własnego grafa w CS 1.6


Masz ta opcje zbindowana pod jakimś klawiszem nie pamietam dokładnie, którym sprawdz w ustawieniach klawiszy. Ja mam cały konfig zmieniony i nie pamiętam który to był przycisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować