Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2007 o 13:36, Sth`Devilish napisał:

A to, że Silveren pytał, czy można uruchomić CS:S *BEZ* Steama... A CS:S w Steamie Offline
to nadal CS:S w Steamie -.-


Trzeba się było inaczej wyrazić:P
A co do Silveren''a, jeśli nie masz neta, zakładam że wcześniej miałeś, to znaczy że powinno Ci się udać odpalić steam offline (bo CS:S non-steam z tego co wiem jest uznawany za piracki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 13:39, Ufo2 napisał:

> A to, że Silveren pytał, czy można uruchomić CS:S *BEZ* Steama... A CS:S w Steamie Offline

> to nadal CS:S w Steamie -.-

Trzeba się było inaczej wyrazić:P
A co do Silveren''a, jeśli nie masz neta, zakładam że wcześniej miałeś, to znaczy że powinno
Ci się udać odpalić steam offline (bo CS:S non-steam z tego co wiem jest uznawany za piracki).


Ermh....Chyba źle mnie zrozumieliście...Xantes pytał się czy można uruchomić CSa bez steam''a. Sth`Devilish powiedział że nie, no więc pozostał Steam: Offline. Jeszcze nigdy nie próbowałem tego i chyba nie spróbuję. Ufo2, przecież nie mówiłem że nie mam dostępu do neta :P

Ps. Jeżeli dalej nie rozumiecie, to porozumujcie nad czymś innym ^^
Ps.2 Coś miałem jeszcze napisać ale zapomniałem.
Ps.3 Nie miałem żadnych problemów ze steamem, ani z CS''em NIGDY. Odinstalowałem (steam też) i któregoś razu znowu zainstalowałem. Teraz w opcjach nie ukazują mi się obrazki podstawowych sprayów, a co gorsze nie mogę zaimportować swojego choć wcześniej mogłem. Bardzo proszę o pomoc.
Ps.4 Powyżej wymieniłem wszystkie konsole Playstation ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 17:23, Sand Wraith napisał:


> Ps.4 Powyżej wymieniłem wszystkie konsole Playstation ^^
Nie wymieniłeś PSXa ;]
http://en.wikipedia.org/wiki/PSX_%28DVR%29


Mniejsza o to, wolałbym żebyś się nie wypowiadał jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia. A jak masz to możesz się wypowiedziec z humorem jak teraz to zrobiłeś, tylko że nie odpowiedziałeś na moje pytanie, dlatego takie coś powszechnie jest uznawane za offtop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz grać w css bez neta? Nie da sie - proste. A z tymi obrazkami to poślij wiadomość do valve wiele osób to robiło (w tym ja) i błędy zostały bardzo szybko wyeliminowane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:48, konarion napisał:

gram od dwóch dni i mógłby mi ktoś jakiś wskazówek udzielić bo mi nie idzie troche...zanim
kogoś trafie to już mnie zabijają:)


1) nie celuj do swoich, uważaj gdzie rzucasz granaty (szczególnie flashe)
2) nie baw się w Rambo
3) celuj, a dopiero potem strzelaj, nie na odwrót :)

Jednak nie mogłem się powstrzymać... LOL, porady do zwykłej strzelanki fpp, no rozwaliłes mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:55, Sth`Devilish napisał:

Jednak nie mogłem się powstrzymać... LOL, porady do zwykłej strzelanki fpp, no rozwaliłes mnie
:D

Szczerze mówiąc to każda gra sieciowa ma pewne kruczki, których nie każdy by znalazł sam (bieganie z nożem jest szybsze - niby proste, ale jak ktoś pierwszy raz gra, albo choćby zmiana broni przez podwójne "Q" po strzale z AWP, by szybciej oddać następny strzał). Jest jeszcze obniżanie celownika, gdy jedzie się serią itp. itd.

Ja bym radził Ci (konarion) poszukać jakiegoś servera albo z botami, albo z nazwą "begginers", "newbies only" itp, albo choćby Deathmatch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To z botami już lepiej samemu stworzyć grę i potrenować ;] Bo na części serwerów boty są trudne - strzelają bardzo celnie i jak tylko ciebie zobaczą, w dodatku działają jakby widzieli przez ściany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 20:43, Sth`Devilish napisał:

To z botami już lepiej samemu stworzyć grę i potrenować ;] Bo na części serwerów boty są trudne
- strzelają bardzo celnie i jak tylko ciebie zobaczą, w dodatku działają jakby widzieli przez
ściany...

Zależy od nicka (naprawdę!), taki Xavier/Xander ładnie z M4 walą, za to Dave/Reed potrafi strzelić heada z Ak, jak skaczesz, reszta jest znośna. Na easy boty są imo 1) głupie, 2) zatrzymują się i celują 3 sekundy do gracza, 3) jeśli są grupą, a ty załatwisz jednego, to momentalnie odzyskują świadomość i walą z celnością botów hard (wszystkie naraz). A do tego trzeba mieć mocny komp, by uciągnąć boty (moje 2Ghz starczają na max 7 czy 9 na hard), a do tego ładuje się "cennik" z sieci (DEagle za 10k+, lol).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 20:54, DragonLord napisał:

> To z botami już lepiej samemu stworzyć grę i potrenować ;] Bo na części serwerów boty
są trudne
> - strzelają bardzo celnie i jak tylko ciebie zobaczą, w dodatku działają jakby widzieli
przez
> ściany...
Zależy od nicka (naprawdę!), taki Xavier/Xander ładnie z M4 walą, za to Dave/Reed potrafi strzelić
heada z Ak, jak skaczesz, reszta jest znośna. Na easy boty są imo 1) głupie, 2) zatrzymują
się i celują 3 sekundy do gracza, 3) jeśli są grupą, a ty załatwisz jednego, to momentalnie
odzyskują świadomość i walą z celnością botów hard (wszystkie naraz). A do tego trzeba mieć
mocny komp, by uciągnąć boty (moje 2Ghz starczają na max 7 czy 9 na hard), a do tego ładuje
się "cennik" z sieci (DEagle za 10k+, lol).


Że co? Jak mógł ci się załadować cennik z sieci (jak wiesz dlaczego to proszę, wytłumacz mi bo jestem bardzo ciekawy) ?

Już któryś raz słyszę takie coś ale na własne oczy nie widziałem żeby Deagle był za 10k+...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 11:18, Silveren napisał:

Już któryś raz słyszę takie coś ale na własne oczy nie widziałem żeby Deagle był za 10k+...


Nie tak dawno temu ktoś w Valve wpadł na głupi pomysł z cenami do broni. Im więcej kupujesz tym są droższe. Przez jakiś czas były właśnie takie śmieszne sytuacje jak deagle za 10k. Na szczęście jużj od dłuższego czasu się z tym nie spotakełem. Nie wiem czy zrezygnowano z tego pomysłu czy tylko wyłączają to na serwerach :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatni raz grałem sobie z botami (a na serwerach już tego nie było widać), to miałem takie chore ceny, jak jest teraz to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem żadnych problemów ze steamem, ani z CS''em NIGDY. Odinstalowałem (steam też) i któregoś razu znowu zainstalowałem. Teraz w opcjach nie ukazują mi się obrazki podstawowych sprayów, a co gorsze nie mogę zaimportować swojego choć wcześniej mogłem. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 04:05, hehe napisał:

Nie tak dawno temu ktoś w Valve wpadł na głupi pomysł z cenami do broni. Im więcej kupujesz
tym są droższe. Przez jakiś czas były właśnie takie śmieszne sytuacje jak deagle za 10k. Na
szczęście jużj od dłuższego czasu się z tym nie spotakełem. Nie wiem czy zrezygnowano z tego
pomysłu czy tylko wyłączają to na serwerach :?


Chyba zrezygnowali - nie mam żadnych modów poinstalowanych czy niczego takiego, a mimo to przy tworzeniu zwykłej gry z botami mam już normalne ceny, tzn D.Eagle po 650 $ itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:48, konarion napisał:

gram od dwóch dni i mógłby mi ktoś jakiś wskazówek udzielić bo mi nie idzie troche...zanim
kogoś trafie to już mnie zabijają:)


jak grasz 2 dni to sie przywyczaj do takiego obrotu spraw. Minimum 2 tygodnie musisz grac aby nie by ctylko miesem armatnim. Ja gram juz ponad pol roku i staty w Fabryce Fragow w slabszym teamie to ok. 60-20. ale tylko w dni kiedy chec do grania.

Zna ktos jakis dobre klan ?? najlepiej aby nie bylo tam skladek na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 18:07, Zauri napisał:

czy z takimi statami moge poszukac dobrego klanu ??


Haha..Zauri! Teraz sie skapnalem ze to ty ;)Raz przyfarciles i juz szukasz dobrego klanu?;) Wszycy na bunkrze wiedza ze jestes lamka wiec ze znalezieniem klanu bedziesz mial ciezko :P:P <joke taki Zauri nie jest taki zly ;)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 18:07, Zauri napisał:

czy z takimi statami moge poszukac dobrego klanu ??

na pierwszy rzut oka wyglądają całkiem całkiem ale nigdy nie grałem na tym serwerze więc nie wiem jaki tam poziom jest reprezentowany lub czy wogóle jest tam jakiś poziom :P jeśli nie grają tam same lamki to masz szanse się gdzieś załampać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom na tym serwie z reguly jest dosyc wysoki. Korzystajac z okazji zapraszam na ten serwer wszystkich ktorzy lubia pograc sobie w wesolej i milej atmosferze. Tylko jedna przestroga: na serwie jest rygor co do przeklinania.

IP - 195.114.0.28:27069

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować