Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Jest jakis sposob na szybkie wprowadzenie configa? Tzn mam jakis i nie widze innego sposobu niz copy and paste do kazdej linijki. Ktoś moglby wskazac i objasnic jakis sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś kiedyś z takim problemem? Nie mogę zmienić absolutnie żadnych ustawień gry (a chodzi mi konkretnie o jedno, przez które strasznie trzeszczy jak coś mówię przez mikrofon - "Microphone gain boost"), bo kiedy coś zmieniam, klikam na "zastosuj" i "ok" wszystko wraca do poprzednich ustawień (w rezultacie nic się nie zmienia). Konsola pokazuje tylko takie coś (na zamieszczonym obrazku widać dokładniej):

"couldn''t exec userconfig.cfg
Host_WriteConfiguration: Wrote cfg/config.cfg
couldn''t exec userconfig.cfg
Host_WriteConfiguration: Wrote cfg/config.cfg"

Zna ktoś rozwiązanie?

20070820001801

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 00:18, Sth`Devilish napisał:

Spotkał się ktoś kiedyś z takim problemem? Nie mogę zmienić...



chodzi ci o wyłączenie "microphon gain boost" ? Jeśli tak, sprawdzę to i spróbuję ci pomóc, ale niczego nie obiecuję, bo na razie mojego kompa okupują bracia (5,5 i 12 lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że właściwie to nie mogę ŻADNEJ opcji zmienić, absolutnie niczego. W cytacie jest to, co pokazuje konsola w chwili zastosowania nowych ustawień (czyli klikania na "Zastosuj" lub "Ok"). Wyraźnie z resztą pisze, że nie może otworzyć pliku userconfig.cfg - ale ja przecież nigdy takiego pliku nie miałem w instalce Steama :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 17:15, Sth`Devilish napisał:

Chodzi o to, że właściwie to nie mogę ŻADNEJ opcji zmienić, absolutnie niczego. W cytacie jest
to, co pokazuje konsola w chwili zastosowania nowych ustawień (czyli klikania na "Zastosuj"
lub "Ok"). Wyraźnie z resztą pisze, że nie może otworzyć pliku userconfig.cfg - ale ja przecież
nigdy takiego pliku nie miałem w instalce Steama :/


C:\Program Files\Valve\Steam(czy gdziekolwiek masz steama)\SteamApps\użytkownik\counter-strike source\cstrike\cfg

Spróbuj skasować z tego folderu plik config.cfg (lub otworzyć go i skasowac wszystko w środku). Oczywiście skasuje to wszystkie ustawienia w grze:P. Możesz też sprawdzić czy nie jest zaznaczony jako plik "tylko do odczytu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak też zrobiłem, no i cóż - pomimo tego, że nadal pojawiają mi się te same 2 linijki w konsoli, opcje mogę zmieniać. Jednak tej jednej, jedynej opcji na której mi zależy nadal nie mogę wyłączyć... Od wczoraj próbuję całkowicie wyłączyć "Microphone Gain Boost", które jak przypuszczam jest przyczyną tego, że jak coś mówię to strasznie treszczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 18:39, Sth`Devilish napisał:

Tak też zrobiłem, no i cóż - pomimo tego, że nadal pojawiają mi się te same 2 linijki w konsoli,
opcje mogę zmieniać. Jednak tej jednej, jedynej opcji na której mi zależy nadal nie mogę wyłączyć...
Od wczoraj próbuję całkowicie wyłączyć "Microphone Gain Boost", które jak przypuszczam jest
przyczyną tego, że jak coś mówię to strasznie treszczy...



nadal masz ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 19:12, Silveren napisał:

nadal masz ten problem?


No raczej... Inaczej bym napisał coś. Znasz rozwiązanie, czy tylko tak pytasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 19:35, Sth`Devilish napisał:

> nadal masz ten problem?

No raczej... Inaczej bym napisał coś. Znasz rozwiązanie, czy tylko tak pytasz?:)


dzisiaj grałem w CSS''a, ale zapomniałem o Tobie. Sorka, teraz nie mogę tego sprawdzić, bo foramtuję kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 19:35, Sth`Devilish napisał:

> nadal masz ten problem?

No raczej... Inaczej bym napisał coś. Znasz rozwiązanie, czy tylko tak pytasz?:)


Powiedz jakie pliki znajdują się w twoim folderze z cfg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory ten post przypadkowo się dodał sory za spam.
Mam pytanko czy jest możliwość zrobienia własnego serwera na internecie bo CSS jest tylko funkcja serwera na lanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 12:08, Carl92 napisał:

Sory ten post przypadkowo się dodał sory za spam.
Mam pytanko czy jest możliwość zrobienia własnego serwera na internecie bo CSS jest tylko funkcja
serwera na lanie.


Oficjalnie mozliwosci takiej nie ma, mozesz jedynie wykupic jakis serwer, ale nieoficjalnie jest mozliwosc zrobienia serwa przez programik ktory nazywa sie Hamachi, ale osobiscie tego nie polecam chyba ze masz naprawde potezne lacze, poza tym serwer zrobiony w ten sposob dziala tylko wtedy gdy masz zalaczony ten programik... Jest to dobre tylko wtedy gdy chcesz sobie pograc z kumplami jakis krotki meczyk sparingowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 12:08, Carl92 napisał:

Sory ten post przypadkowo się dodał sory za spam.
Mam pytanko czy jest możliwość zrobienia własnego serwera na internecie bo CSS jest tylko funkcja
serwera na lanie.


Możesz założyć serwer, wystarczy że w steamie w zakładce tools ściągniesz Source Dedicated Server, skonfigurujesz i odpalisz. Ale potrzebujesz mocnego łącza i PC''ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 19:35, Sth`Devilish napisał:

> nadal masz ten problem?

No raczej... Inaczej bym napisał coś. Znasz rozwiązanie, czy tylko tak pytasz?:)



Ja cię w końcu nie rozumiem, już kilka dni minęło od twojego ostatniego posta i nie odpowiedziałeś mi.
Jak coś to nie nalegam...
Ale problem jest problemem, a ja MÓGŁBYM Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF, próbuje włączyć CS:S i zamiast gry wyświetla mi homepage Steama... Ostatni raz grałem dosłownie 10 minut temu, wyłączyłem tylko żeby zjeść kolacje... :P Wie ktoś co to za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje w trybie natychmiastowym , jesli to nie klopot liste podstawowych komend dla administratora servera
P.S Takie jak set map , puszczenie muzyki , vote na mapy i komenda na napis plugin i slapy i takie tam.
P.S Bradzo ulatwilo by mi prace przejrzystosc listy komend z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 20:36, Konrad512 napisał:

WTF, próbuje włączyć CS:S i zamiast gry wyświetla mi homepage Steama... Ostatni raz grałem
dosłownie 10 minut temu, wyłączyłem tylko żeby zjeść kolacje... :P Wie ktoś co to za problem?


Jeśli założyłeś 2 konta, to z tego drugiego nie możesz korzystać, ponieważ regulamin mówi że można posiadac tylko 1 konto na steamie.
Ale jesli to nie to...to nie mogę ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować