Zaloguj się, aby obserwować  
Kubus7741

Problem...

5 postów w tym temacie

Mam problem i chce się dowiedzieć czy ktoś też ma albo miał podobny problem a mianowicie chodzi o to że nie mogę nosić krawatów a dokłdniej to jak mam np sweter blisko czyi to się dławie i tak samo jest z krawatem jak założe koszule i zapne na ostatni guzik przy szyi to się dławie.Denerwuje mnie to strasznie bo jestem 17 latnim chłopakiem i garnitur a tym samym koszyla krawat to obowiązkowy strój mężczyzny.Pisze to z zapytaniem czy ktoś miał taki problem albo ma.Wiem że jest nietypowy i może śmieszny dla niektórych ale ja mam poważny problem bo właśnie idę dzisiaj kupowac garnitur bo szykuje mi się taka okoliczność że musze mieć garnitur i krawat tylko jak ja w nim wytrzymam chybe prędzej wymiotuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 13:12, Kubus7741 napisał:

Mam problem i chce się dowiedzieć czy ktoś też ma albo miał podobny problem a mianowicie chodzi
o to że nie mogę nosić krawatów a dokłdniej to jak mam np sweter blisko czyi to się dławie
i tak samo jest z krawatem jak założe koszule i zapne na ostatni guzik przy szyi to się dławie.Denerwuje
mnie to strasznie bo jestem 17 latnim chłopakiem i garnitur a tym samym koszyla krawat to obowiązkowy
strój mężczyzny.Pisze to z zapytaniem czy ktoś miał taki problem albo ma.Wiem że jest nietypowy
i może śmieszny dla niektórych ale ja mam poważny problem bo właśnie idę dzisiaj kupowac garnitur
bo szykuje mi się taka okoliczność że musze mieć garnitur i krawat tylko jak ja w nim wytrzymam
chybe prędzej wymiotuje...

a moze muszka zamiast krawala, a jak krawat to kup sobie taki zapinany a nie wiazany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować