Zaloguj się, aby obserwować  
kamell5

Star Wars Jedi Knight Jedi Academy [M]

143 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2007 o 17:52, kamell5 napisał:

> Jak mam przejsc poczatek misji jestem w lesie przy zniszczonym statku co mam zrobic prosze

> o pomoc
JUZ PRZESZŁEM

Jeśli nie znasz angielskiego ściągnij sobie spolszczenie. Wystarczy w google wpisać "Star Wars Jedi Knight Jedi Academy spolszczenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 17:43, Master Miroy napisał:

> > Jak mam przejsc poczatek misji jestem w lesie przy zniszczonym statku co mam zrobic
prosze
>
> > o pomoc
> JUZ PRZESZŁEM
Jeśli nie znasz angielskiego ściągnij sobie spolszczenie. Wystarczy w google wpisać "Star Wars
Jedi Knight Jedi Academy spolszczenie"

Mam problem.Gram swoja ulubiona postacia w multiplayer przeciwko innym.Po kilku minutach zaczynaja te postacie znikac ze na polu walki tylko ja zostaje.Dlaczego tak jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny problem ale dlatego że grałem z bootami. Grasz z bootami ? Jeśli tak to w ustawieniach musisz zmienić czas gry na dłuższy wtedy nie będą znikać aż do wyzerowania czasu. A jak grasz z ludźmi to nie wiem , może po prostu im się znudziło i odchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 17:25, leszek1czesław napisał:

Ja miałem podobny problem ale dlatego że grałem z bootami. Grasz z bootami ? Jeśli tak to w
ustawieniach musisz zmienić czas gry na dłuższy wtedy nie będą znikać aż do wyzerowania czasu.
A jak grasz z ludźmi to nie wiem , może po prostu im się znudziło i odchodzą.

co to sa te booty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 21:10, Darth Moul napisał:

A jak przejsc ta pierwsza misje w singleplayer??Rozbity statek,nie wiem gdzie isc,sa jakies
dzwi ale nie da sie przez nie przejsc.Bron nie moge wlaczyc.Pomocy!!


LOL.
Naprawdę nie wiesz musisz iść w prawo (chyba) a potem przeskoczyć rzeczkę i uciąć jakieś drzewko (albo może odwrotnie). Główny cel to żeby uratować tego gościa co stoi na klifie. Puźniej to już jakoś powinno iść gładko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 09:55, micol napisał:

> A jak przejsc ta pierwsza misje w singleplayer??Rozbity statek,nie wiem gdzie isc,sa jakies

> dzwi ale nie da sie przez nie przejsc.Bron nie moge wlaczyc.Pomocy!!

LOL.
Naprawdę nie wiesz musisz iść w prawo (chyba) a potem przeskoczyć rzeczkę i uciąć jakieś drzewko
(albo może odwrotnie). Główny cel to żeby uratować tego gościa co stoi na klifie. Puźniej to
już jakoś powinno iść gładko

a jak wlaczyc miecz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2007 o 10:30, Darth Moul napisał:

a jak wlaczyc miecz??


Normalnie wszystko piszę w opcjach z tego co pamiętam nie zgubiło się micza w pierwszej misji
Jeśli nie wiesz to klawiszem 1 obok tyldy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:30, Darth Moul napisał:

> > A jak przejsc ta pierwsza misje w singleplayer??Rozbity statek,nie wiem gdzie isc,sa
jakies
>
> > dzwi ale nie da sie przez nie przejsc.Bron nie moge wlaczyc.Pomocy!!
>
> LOL.
> Naprawdę nie wiesz musisz iść w prawo (chyba) a potem przeskoczyć rzeczkę i uciąć jakieś
drzewko
> (albo może odwrotnie). Główny cel to żeby uratować tego gościa co stoi na klifie. Puźniej
to
> już jakoś powinno iść gładko
>
a jak wlaczyc miecz??

Naciśnij klawisz ataku (Miecz włączy ci sie automatycznie) Jeśli nie zainstaluj ponownie gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 17:10, Darth Moul napisał:

> > > Jak mam przejsc poczatek misji jestem w lesie przy zniszczonym statku
co mam zrobic
> prosze
> >
> > > o pomoc
> > JUZ PRZESZŁEM
> Jeśli nie znasz angielskiego ściągnij sobie spolszczenie. Wystarczy w google wpisać
"Star Wars
> Jedi Knight Jedi Academy spolszczenie"
Mam problem.Gram swoja ulubiona postacia w multiplayer przeciwko innym.Po kilku minutach
zaczynaja te postacie znikac ze na polu walki tylko ja zostaje.Dlaczego tak jest??

Może net ci się rozłącza, lub server zostaje zamknięty, miałem podobny problem tylko z grą Helikopter w Ogniu.
Po prostu internet mi się rozłączał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy próbuje uruchomić następna misje wyskakuje jakiś błąd. Coś tam models/player has more than 1000 a surface coś takiego i wywala mnie do głównego menu :/ Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 14:32, Ecko09 napisał:

Gdy próbuje uruchomić następna misje wyskakuje jakiś błąd. Coś tam models/player has
more than 1000 a surface coś takiego i wywala mnie do głównego menu :/ Co robić?


W Jedi Academy często takie błędy się zdarzają. Możliwe że jest to spowodowane jakimś dodatkiem. Wywal wszystkie dodatki do JA i wtedy spróbuj, może pomoże :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 14:52, Skywalker560 napisał:

> Gdy próbuje uruchomić następna misje wyskakuje jakiś błąd. Coś tam models/player
has
> more than 1000 a surface coś takiego i wywala mnie do głównego menu :/ Co robić?


W Jedi Academy często takie błędy się zdarzają. Możliwe że jest to spowodowane jakimś
dodatkiem. Wywal wszystkie dodatki do JA i wtedy spróbuj, może pomoże :P.


Nie mam żadnych dodatków. Sama podstawka. Instalowałem jedynie spolszczenie, ale to chyba nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 15:51, Skywalker560 napisał:

Na pewno? A zobacz bez spolszczenia, bo to może być to.


O, wczytała sie, wyłączyłem kompa, nie było mnie przez jakiś czas, po powrocie już sie misja wczytała. Na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. A tak właściwie to w jaki sposób Boba Fett żyje i walczy z Jadenem na Ord Mantel? Przecież ten łowca nagród zginą. Sarlak(czy jak mu tam) go zeżarł w Powrocie Jedi. Niemożliwe by przeżył... A może, tylko ciekawe jak?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 17:33, Desann235 napisał:

Hmmm. A tak właściwie to w jaki sposób Boba Fett żyje i walczy z Jadenem na Ord Mantel? Przecież ten łowca
nagród zginą. Sarlak(czy jak mu tam) go zeżarł w Powrocie Jedi.Niemożliwe by przeżył A może, tylko ciekawe jak?

Spoiler!

Sarlacc go tylko połknął - nie "zeżarł". Tak więc, jak to łowca nagród - znalazł sposób na uratowanie się. Nie pamiętam niestety, w której było to opisane.

Koniec spoilera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Pobrałem sobie ten mod Star Wars Movie Duels do Jedi Academy. W wersji 1.01. Instaluje go, dochodzi do 17% po czym instalator sie wiesza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować