Zaloguj się, aby obserwować  
kamell5

Star Wars Jedi Knight Jedi Academy [M]

143 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2009 o 19:14, mlynar911 napisał:

Aha i jeszcze coś wybrałem styl "strong" zamiast "fast" który wybrałem wcześniej. I powiem tak Strong potrafi
przełamać obronę tego słabego reborna i go od razu zabić. Fast natomiast potrzebuje kilku uderzeń. A jaka jest
Twoja opinia na ten temat? ;]


Moja opinia jest podobna. Fast najlepiej sprawdza się na "szeregowych" przeciwników, którzy giną od jednego machnięcia mieczem. Z kolei storng przebija się przez naprawdę silne bloki. Gram, za każdym razem wybierając inny styl, aczkolwiek "Force attack" w wykonaniu stylu fast jakoś tak bardziej mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z botami w trybie multi.
Gram na LAN z kilkoma kumplami i chciałem boty dołożyć. Zakładam więc serwer dobieram liczbę graczy itd. oraz wybieram boty. No to włączam serwer i po jakimś czasie jeden bot za drugim są wyrzucani z serwera. W trybie gry tylko z botami jest to samo.
Co zrobić żeby nie wyrzucało botów z serwera na LAN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś fajne mody do tej gry bo pamiętam jak kiedyś grałem w takiego moda co zajmował kilka GB i były tam chyba wszystkie postacie z filmów i misje jednak nie było tych misji wszystkich dostępnych no i ten mod był chyba zawirusowany i czy wyszła już jego pełna wersja ?
No i czy znacie tej jakiś inne dobre mody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 18:52, Lolnik1 napisał:

Gra ktoś jeszcze w tę grę na multi? Bo pamiętam, że fajnie mi się grało w multi.


Ja bym może i zagrał, ale zdecydowanie nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 23:50, Daronn_Darker napisał:

Jak można wybrać coś innego niż miecz świetlny na początku gry?


Tzn.? Na początku gry tworzysz tylko miecz świetlny. Później dopiero, przed misjami możesz dobierać sobie broń i jeden z trzech typów ładunków wybuchowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 00:07, Revanchist napisał:

> Jak można wybrać coś innego niż miecz świetlny na początku gry?

Tzn.? Na początku gry tworzysz tylko miecz świetlny. Później dopiero, przed misjami możesz
dobierać sobie broń i jeden z trzech typów ładunków wybuchowych.

No, ale w demie miałem możliwość grania np. 2 mieczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiekolwiek pojęcie z wykorzystaniem jakich programów został zrobiony ten film: http://www.youtube.com/watch?v=kq4Ej9KpQhg ? Bo sam bym coś takiego wykonał, zwłaszcza że całkiem nieźle posługuję się kijem, ale niestety nie jestem specem od grafiki komputerowej. Możecie nazwać to słomianym zapałem ale przecież trzeba coś robić w wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adobe After Effects, ale to kupa pracy.

Kiedyś widziałem NIESAMOWITY Lightsaber Duel, ale już nigdzie go nie ma. Wiem, bo spędziłem miesiąc na poszukiwaniach.
A szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi pomóc i zalogowac sie do mojego hamachi a potem wejsc na serwer ?:)

Nazwa sieci hamachi: Dżedi akademy
hasło: haha

Wystarczy zobaczyc czy serwer jest widocznie w Local i czy da sie wejsc ;) byłbym wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktora czesc jedi knight, jedi academy czy jedi outcast jest lepsze ? chodzi mi tutaj o wiecej nawalanki mieczami swietlnymi bo tylko to mi sie podobalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 22:46, Malevyn napisał:

ktora czesc jedi knight, jedi academy czy jedi outcast jest lepsze ? chodzi mi tutaj
o wiecej nawalanki mieczami swietlnymi bo tylko to mi sie podobalo.


No to więcej walki mieczami i bardziej urozmaicona (różne typy) jest zdecydowanie w Jedi Academy. Natomiast klimacik i ogólnie historia jest domeną Jedi Knight II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy to jakis blad czy jedi academy jest starsze od jedi outcast ktore jest zanumerowane dwojka ? przynajmniej tak jest napisane na gry-online.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 19:09, Demagol napisał:

Jedi Outcast w 2002, a Jedi Academy w 2003.


no czyli to jest to co mowilem. przeciez jedi outcast to dwojka, to jak moze byc wczesniejsza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować