Zaloguj się, aby obserwować  
DamianPL

SUPREME COMMANDER WYMAGANIA!!!!

11 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2007 o 17:30, DamianPL napisał:

2 GB ramu!! kto tyle ma? Czy to naprawdę będzie tak dobijało kompa? piszcie co wiecie każda
informacja się przyda


Watek o Supreme Commander znajdziesz tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4206&u=157

2GB ramu to raczej ilość zalecana, podobno grę da się uruchomić na 512mb (opinie beta testerów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 17:35, wip_01 napisał:

1) Pisząc temat nie musisz używać Caps Locka, co jest równoznacze z krzykiem
2) poczytaj sobie ten wątek i dopisz sie tam
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4206&u=157
3) używaj na wstępie wyszukiwarki, aby looknąć czy nie istnieje już temat do tej gry
To na przyszłość abys wiedział


sprawdzałem i nie znalazłem tematu o wymaganiach..ok spoko rozumiem
ale nikt nie pisał caps lockiem
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno shift działa tak samo jak Caps... Tak słyszałem. A co do RAM-u... BF2142 wymaga 1,5 GB, ja spokoajne gram w maksymalnych ustawieniach na moich 512 MB. Tak więc podane wymagania mogą być trochę na wyrost...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze tyle ze gra uruchamia sie na kartach graficznych od gf6 wzwysz, jak masz gf5x to zapomnij o tym, ze chociarz menu poogladasz :/ co do radkow to nie wiem jak wyglada sprawa, oficjalne wymagania tak sie prezentuja:

SYSTEM REQUIREMENTS

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:
Microsoft® Windows® XP Service Pack 2, Vista
1.8 GHz processor
512 MB RAM
8 GB available hard drive space
128 MB video RAM or greater, with DirectX 9 Vertex Shader / Pixel Shader 2.0 support (Nvidia 6x00 or better)
Sound card, speakers or headphones
Broadband internet connection (DSL/Cable).

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:
3.0 GHz Intel or equivalent AMD processor or better
1 GB RAM or better
8 GB available hard drive space
256 MB video RAM, with DirectX 9 Vertex Shader / Pixel Shader 2.0 support (Nvidia 6800 or better)
Internet connection with Cable/DSL speeds

Note: recommended specifications provide optimal experience for single player and up to 4 player/medium size map multiplayer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez paniki, panowie :) U mnie śmiga w 1280x1024, cienie na low, a reszta na high/medium. Komp:
Athlon X2 3600, 1GB DDR2@800MHz i GF7600GT.

Myślę, że wynik bardzo dobry jak na taki middle-end sprzęt :) Pewnie troche zwolini, jak drugi monitor podłącze, ale wtedy ze szczegółów się zjedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tutaj nowy to moj 1 pst mam procka 3.2,karteGeFORCE 7600GT256MB DDr3 ale mam tylko 512ddr dualki ramu zaraz zaczne grac ciekawe jak bedzie szo na tym co mam wydaje mi sie ze bedzie mulic z powodu ramu:(:((:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez 2 GB ram to raczej się ciężko gra na 1280x1024 przy średnim kompie....przy dużych starciach widok strategiczny jest bardziej niż zalecany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy wątek techniczny przypięty, link to tematu ogólnego podany, wiec po co kolejny?? Wymagania są jakie są, przy takim stopniu skomplikowania, nie dziwię się że gra jest ramożerna...

Kłódeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować