Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

Świadek Korony

14 postów w tym temacie

Miłośc silniejsza niż mafja- Takimi słowami jest reklamowany nowy polski film sam jeszcze na nim nie bylem, ale pojade wiec zwracam sie do was szczególnie do tych którzy juz na nim byli ;] zebyscie napisali co onim sodzicie i jakie wrazenia, bo jest niezły szum o ten film co chwila kulisy powstawania filmu itp. ale ja mysle ze tvn pewnie ma udziały.Wyraźcie swoja opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie trzeba obejrzeć film, podobno w Dzień dobry TVN zrobili akcje na dziesięcioleciu, kupili film ŚK i to nie to, że nie warto kupować piratów, lepiej iść do kina --- mają rację!!

P.S.
Nie ściągajcie filmów tylko chodźcie do kina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupota!Reklamują i reklamują a nie puszczają! Nie podoba mi się to ale film może będzie fajny.Nie wiem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też wole chodzic do kina na filmy ten wielki ekran, ta muzyka i oczywiscie popkorn i jest fajnie bo raczej w domu nikt takiego telewizora nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobry film, choć Małaszyński kreowany na jego największą gwiazdę zawodzi na całej linii. Co innego Więcek i Grabowski. Są genialni. I chociażby dla tych 2 kreacji warto się na ten film wybrać. Wątek fabularny jako taki, choć wplątane losy głównego bohatera są naciągane. Natomiast mafijne życie "Blachy" - majstersztyk :D Polecam.

P.S. Warto też zaznajomić się z filmem i książką "Alfabet Mafii" Ewy Ornackiej i Piotra Pytlakowskiego, gdyż postać "Blachy" wzorowana jest na "Masie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem 2 recki w gazetach. W GW i Dz. Obydwie miażdżące. Podobno ten film to gniot, jakich mało. Nie zamierzam go nigdy oglądać.
Wnerwiają mnie te produkcje TVN, ta stacja leci tylko na kase, a nie patrzy na poziom artystyczny swoich produkcji. Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zdecydowanie odradzam. Gra aktorska stoi na naprawdę dobrym poziomie, ale scenariusz jest tragiczny. Przez półtorej godziny napięcie narasta, człowiek czeka co się za chwilę wydarzy, może będzie jakieś drugie dno, a tu nagle napisy końcowe.
Życie mafii pokazane jest z początku ciekawie, ale później zaczęło mi coraz bardziej przypominać "Chłopaki nie płaczą" - "zaj... silna psychika", "od razu Cię nie zabiję" itp.
A scena kulminacyjna, choć powinna być bardzo dramatyczna i pewnie wzruszająca, wywołała wybuchy śmiechu na sali.
Jeśli ktoś oczekuje dramatu sensacyjnego - chyba lepiej iść na "Artur i Minimki":)
Za to jeśli ktoś szuka poradnika szpanowania na imprezie w remizie - ten film będzie dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na film zamierzam się wybrać do kina i sam go ocenić. Gdy już obejrzę napiszę recenzję. :)

P.S.
TVN zapewnił mu taką reklamę, że każdy tytuł chyba zna - "Świadek Koronny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemanko!!film ten jest reklamowany jak zaden inny a przynajmniej przez tvn...i chyba tylko przez tvn:/obsada jest doborowa nie mozna w to watpic ale mam mieszane odczucia co do tego filmu:/bede sie musial na niego wybrac choc nie wiem jak bede stal z czasem...mam nadzieje ze sie nie zawiode:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie film świetny... Nie zgadzam się z userem zardzel, ponieważ Małaszyński gra świetnie, trzeba tylko to dostrzec, bo nie łatwo pokazuje się uczucia, a jemu to świetnie wyszło. Super gra Szymon Bobrowski. I jak ja byłem to ostatnia scena wzruszyła, nie tak jak u Ksiemka. Na prawde polecam!

P.S - W nazwie tematu bład jest:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wróciłem z kina z tego filmu (ogrom ludzi było) Ale film był bardzo dobry, dobrze opowiedziana historia, non stop akcja i trzyma w napięci co się stanie później. Bardzo mi się film podoba, tylko jakby zakończył się w połowie nie do końca została opowiedziana cała historia, ale ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować