Zaloguj się, aby obserwować  
Matiz666

Hyper - Progam o Grach

8 postów w tym temacie

Hyper jest to największy w Polsce program, a nawet wręcz kanał telewizyjny, o grach i imprezach z nimi związanymi. Emitowany jest od 21 na kanale Zig - Zap. Uważam go za najlepszy z kilk powodów:
-najdłuższy czas antenowy (od 21.00 do 1.00),
-najlepsze recenzje (moim zdaniem),
-dużo ciekawych programów (również te z "przymróżeniem oka"),
-relacja i zdjęcia z największych imprez rynkowych,
-ciekawe serie "Anime".
W tym temacie możecie sie wypowiadać na jego temat i pisać co o nim myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie tym, że bardzo często są powtórki. Poza tym, ostatnio oglądałem porównanie jakichś dwóch gier samochodowych. Przez połowę programu prowadzący nic nie mówił, tylko było pokazane jak jedzie samochód i moja kolejne zakręty... Pfff, diabelnie ciekawe.
Reszta może być. :P Nie wiem tylko po co, jest tam specjalny program o grach na komórki. Jak dla mnie od razu powinni go wywalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Hyper jest programem o grach na wiele platform, również te na komórki 9to w końcu też gry). Poza ty ten program trwa tylko 10 minut. Mnie też denerwują powtórki przez cały miesiąc puszczane, ale innaczej nie można zapełnić tak długiego czasu antenowaego. Przynajmniej nie są powtarzane codziennie. A zresztą "Review Terytory" z Miłoszem i Tadeuszem moge oglądać przez cały miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 12:15, Matiz666 napisał:

Ale Hyper jest programem o grach na wiele platform, również te na komórki 9to w końcu też gry).


Nie mam nic przeciwko grom na platformy typu PlayStation czy Xbox, ale komórki to już chyba przesada. :P

Dnia 06.02.2007 o 12:15, Matiz666 napisał:

Poza ty ten program trwa tylko 10 minut.


Hehe, o 10min za dużo.

Dnia 06.02.2007 o 12:15, Matiz666 napisał:

A zresztą "Review Terytory" z Miłoszem i Tadeuszem moge oglądać przez cały miesiąc.


To akurat jest fajne. ;) Ci panowie mają dość oryginalne podejście do sprawy i niezłe poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, mój błąd, ale dziwne, że tamten temat nie wyskoczł mi w wyszukiwarce, bo sprawdzałem czy jest juz podobny :/. Zobaczymy co zdecyduje moderator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować